Skocz do zawartości

Doping


L@sk@

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdole ja bym w zyciu chyba jednak sterydow nie bral. Jak pomysle, ze mozna sobie napsuc cos przy dlucie to slabo i chyba bym sie po tym ciosie nie podniosl. ;/ I w ogole ja mam czesto nastroje, ze sam ze soba nie moge sie dogadac wiec mieszanie w hormonach to marny pomysl. ;[ Nie nadaje sie do tego sportu. :(

Odnośnik do komentarza

 

 

Plany i systemy są na ogóły,czyli do średnio zaawansowanych,później już się ćwiczy,je na wyczucie,gdy już poznasz swój organizm.Jednak zanim to nastąpi,musisz zdać sobie sprawę z podstaw.

 

no (pipi)a. ja nie widze sensu, żebym korzystał teraz z gotowych planów i sztywno się ich trzymał. wiem co i jak, próbowałem już wielu ćwiczeń, różnych wariantów, poznałem organizm. przyswoiłem to. moge sugerować się jakimiś kombinacjami, przykładami u innych i testować je na sobie, ale nie robie całych gotowych planów, bo wiem jak to działa i składam je sam. zresztą nie ćwicze planami tygodniowymi. z tygodnia na tydzień moge robić stały układ dużych partii, ale ćwiczenia na bieżąco zmieniam. rzadko sie zdarza, żebym w miesiącu zrobił ten sam zestaw ćwiczeń w tej samej kolejności. 

ale tu wypada wiedzieć co i jak, bo ludzie często robią plany, gdzie na przykład katują cały trening najszerszy, albo robią 15 serii podobnych wyciskań na klate, jakby nie było innych ćwiczeń. poza tym warto dobierać trening pod dyspozycje danego dnia. 

 

 

fixed

 

 

no, znalazłeś "zdarza" przez ż. fajnie. i to oryginalne, prześmiewcze cytowanie z fixed bez apostrofa. bardzo zabawnie. czytałem przed chwilą na wkp, że jesteś królem hejtu i szydery, no i wogóle mnie luzacko olewasz, taki z ciebie bonzo. zdecyduj sie w końcu, albo zamknij morde. okeeeej ?

 

czy ty chociaż z raz napisałeś coś sensownego na temat treningu ? zdaje się, że nic, bo nie masz o tym większego pojęcia, co potwierdza tylko twoja wiecznie huyowa forma. jak cie ktoś tu na forum kiedyś nazwał doiebanym dzikiem, to ci drygnął ten twój mały fiu,tek i od razu napisałeś sobie to nad avatarem. ale mógłbyś już to usunąć i nie robić wiochy, bo nikt już nie pamięta kiedy i kto to napisał. pewnie jakiś przecinek. 

Odnośnik do komentarza

Ale zamknij morde randomie bo po zlocie wozisz sie jak dzyndzel na piz.dz.ie a jestes zerem który nic nigdzie nie wnosi i poczuł sie jak pan bo karły 50kilo powiedziały że dobrze wygląda, albo wujek który chciałby wyglądac jak musioł. Boli cie du.pa bo wnosze cos na forum a ty nic i każdy tylko patrzy na twoje kolejne posty z zażenowaniem jak mozna byc tak ch.ujowym. Kompletnie nic, więc weź idź już poszukaj sobie gdzies indziej miejsca w internecie bo jestes nudny i każdy twój post to suchar. Nie znasz sie na niczym ale próbujesz wszędzie sie mądrzyć, wracaj do łopaty i stul pysk gamoniu bo dla ciebie to jestem na Pan doje.bany dzik. I martw sie o swoją forme bo po twoim jedynym zdjęciu które tutaj wrzucałes jestes nikim, wrzuć jakąś fotke i pokaż jaki to jestes zaje.bisty albo zamknij morde i wypłacz sie swojemu chłopakowi że ci w internecie nic nawet nie wychodzi nieudaczniku.

 

A teraz swoim postem co wniosłeś patałachu, zaczepiasz mnie bo bez napinek ze mną jestes tylko mitycznym kazubem ze zlotu który nie potrafi pisać ale nikt mu nie powie że jest debilem bo jest duży? Hahahaha co za pała, jesteś tak głupi że nie można obok ciebie przejśc obojętnie :) 

Edytowane przez kanabis
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

to jest ten legendarny hejt ? aha, no, kozak. tekst o dzyndzlu na (pipi)e czytam już w sumie 15 raz, cała reszta też dziwnie podobna. generalnie masz prostacką pyskówę, z deka rynsztokową. taki styl natarczywego chłopa z pod remizy. jakbyś zayebał to z jakiegoś szablonu dla niższej klasy.

poza tym stardowo jestem zerem, nic nie wiem, całe forum gardzi (w kupie zawsze raźniej) blabla. jesteś wyrźnie rozgoryczony, zapomniałeś o uśmieszkach na końcu każdego zdania. 

 

umieram z ciekawości, kogo zobacze latem na zlocie, ale nie mam w tym względzie jakichś wygórowanych oczekiwań.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

IMO, z calym szacunkiem, ale kanabis speka :(

Jednak trzymam kciuki, lubie was urwisy tak samo mocno...

Po prostu jesli kabi pojawi sie na zlocie, to mozemy dac temu eventowi specjalny tytul:

"Zlot WKP 2014 - ZYCZENIE SMIERCI 2"

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

to jest ten legendarny hejt ? aha, no, kozak. tekst o dzyndzlu na (pipi)e czytam już w sumie 15 raz, cała reszta też dziwnie podobna. generalnie masz prostacką pyskówę, z deka rynsztokową. taki styl natarczywego chłopa z pod remizy. jakbyś zayebał to z jakiegoś szablonu dla niższej klasy.

poza tym stardowo jestem zerem, nic nie wiem, całe forum gardzi (w kupie zawsze raźniej) blabla. jesteś wyrźnie rozgoryczony, zapomniałeś o uśmieszkach na końcu każdego zdania. 

 

umieram z ciekawości, kogo zobacze latem na zlocie, ale nie mam w tym względzie jakichś wygórowanych oczekiwań.

 

No sorry ale co dla takiego prostaka miałbym jakieś specjalne i wymyślne hejty szykowac? Żebyś musiał sie z wikisłownikiem męczyć? Oszczędze ci tego. O tobie mógłbym to samo napisać w sumie, ciągle ten sam bełkot, pier.dolenie o mojej słabej formie, ojej chyba przestane ćwiczyć bo kazub z internetów napisał że mam słabą formę i małe łapki po zdjęciu. Czekaj ocenisz moje mięśnie brzucha tylko poszukam fotki w swetrze oki?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...