Skocz do zawartości

Doping


L@sk@

Rekomendowane odpowiedzi

Idiotyczna logika jest dla tych,którzy widzą tylko w SAA środki to zabijania ludzi,podając przykład z apap chciałem pokazać że środki używane na codzień bywają tak samo szkodliwe jak one lub bardziej,ale nie ma wokół nich atmosfery toksyczności.To że koksy mogą powodować przerost serca i innych organów to wiadomo,ale np. środki przeciw bólowe mogą powodować zapalenie mięśnia sercowego,w dużo krótszym czasie naduzywania niż SAA.Oczywiście nie przedstawię badań,bo nie archiwizowałem tego,skąd mogłem przypuszczać że 24.04.2011 yaczes będzie ich wymagał ode mnie.Nie wiem skąd yaczes ma taką wiedzę,ale Litwin ani się nie kłuje w dupe,ani nie stroni od supli,a przykład o argininie był podyktowany momentem chwili,gdy przeczytałem o tym ze Sebas stosuje "NO"

 

http://www.meduzo.pl/arginina/

 

Tutaj przykład o środkach przeciw bólowych:

 

http://www.fakt.pl/Od-bolu-glowy-mozna-ogluchnac-,artykuly,66791,1.html

 

http://runners-world.pl/zdrowie/Amunicja-przeciwbolowa-3713.html

 

W żadnych opracowaniach nie było wyszczególnione,by SAA w tak krótkim czasie wyrządzały takie spustoszenie,większość SAA to pochodne męskich hormonów,więc z założenia nie są tak szkodliwe.Nawet jak robią badania na środkach oralnych,to długość przyjmowania wynosi od pół roku do roku czasu,kto normalny tak długo je stosuje?

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Dobra, olejmy juz nawet OCZYWISTA szkodliwosc koksu, a skupmy sie na masie miesniowej. Kazdy wie, ze jak sie odstawi koks to sie szybko spada, a po dluzszym stosowaniu miesnie NIE REAGUJA na trening bez koksu, organizm sie UZALEZNIA. Koles popada w depresje, jest agresywny, nie staje mu pala + ma spadki takie, ze wyglada gorzej niz przed braniem. I co Krzysiu, bedziesz koksowal sie przez cale krotkie zycie? Lepiej osiagnac wzglednie wysoki poziom bez koksu i wygladac lepiej niz 99% ludzi niz wygladac jak kwadratowy debil z zanikiem mozgu, nie martwiac sie o spadki, nie popadajac w depresje, nie chorujac i wiedzac, ze jak kolega koks przestanie brac, to bedzie sie wygladac 5 razy lepiej od niego. Dziekuje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sorry yaczes,ale to propaganda,skąd wiesz że tak właśnie jest?Oczywiście że może to spotkać ludzi,którzy kokszą bez podstawowej wiedzy,na cyklu spożywają mało białka bo po co,imprezują i nie robią PCT(post cycle therapy).Większość koksów powoduje retencję wody i to są te spadki"wymiarowe",receptory androgenne nie reagują na koks gdy jest zbyt długo brany,w zbyt dużych ilościach(np. w kulturystyce) a nie wtedy gdy zrobimy np. 1-2 cykle w roku.Organizm się nie uzależnia fizycznie od koksu,jak już to jak ktoś ma słabą psychikę to może się psychicznie uzależnić,ale tak samo może od słodyczy,często depresje są wywołane u takich słabych osobników faktem,ze kiedyś coś znaczyli a teraz byle kto jest od nich większy.Nie wiem jak osoba ćwicząca może napisać że długość życia jest uzależniona od koksu,jak i to że po nim wygląda się jak kwadratowy debil bez mózgu?Masz jakieś wyniki badań ze używanie SAA wpływa na zanik mózgu?

 

Usagi mi pobiera.

Edytowane przez Litwin25
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość krzychu_419

I co Krzysiu, bedziesz koksowal sie przez cale krotkie zycie?

Ja sam sterydów nie brałem i raczej nie zamierzam w najbliższym czasie brać ale kto wie... Nigdy nie mów nigdy. Buduję zdrową, estetyczną, sportową sylwetkę, z widoczną masą mięśniową i dobrą rzeźbą, ale do tego sterydy są mi zupełnie zbędne, wręcz niewskazane, zresztą propaguję też zdrowy styl życia.

 

Lepiej osiagnac wzglednie wysoki poziom bez koksu i wygladac lepiej niz 99% ludzi niz wygladac jak kwadratowy debil z zanikiem mozgu, nie martwiac sie o spadki, nie popadajac w depresje, nie chorujac i wiedzac, ze jak kolega koks przestanie brac, to bedzie sie wygladac 5 razy lepiej od niego. Dziekuje.

Z tym się zgadzam w 100%. Nie chce iść na łatwiznę tylko chcę zbudować estetyczną i zdrową sylwetkę, która będzie się podobała mnie i innym, czuć się świetnie, być zdrowym i mieć dostatecznie dużo siły, a do tego koks się wręcz nie nadaje. Zresztą sam zbudowałeś tak dużą masę mięśniową bez koksu że twierdzisz iż laskom chyba podobała się troszkę mniejsza. No i skutki uboczne sterydów akurat mi nie odpowiadają, tak samo to że do końca nie są przebadane i nie wiadomo jak na prawdę wpływają na organizm. Zapewne jeśli chciałbym coś osiągnąć w sporcie związanym z budową masy mięśniowej albo siłą wtedy sięgnął bym po koks, bo bez tego obecnie ani rusz, ale wybrałem inną przyszłość i jej się trzymam. No i pewnie troszkę czuł bym coś na psychice, czuł bym się nieczysty do końca, oszustem, bo przez ten cały mainstream już tak się to ukształtowało w ludziach. Właśnie ten film bigger, stronger... i troszkę info w necie, mocno mi uświadomiły że koks wcale nie jest taki zły jak go dmuchają media, ale zrozumiałem też że dla mnie jest kompletnie zbędny i nieopłacalny.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy koks to droga na skróty,serio gdy jesteś na nim,to po prostu uaktywniasz możliwości których normalnie nie masz,ale nie ma nic za free,musisz trzymać dietę na 101%,dawać na siłce 200% normy,to mit ze koks to oszustwo i droga na skróty,w większości koks zwiększa przyswajalność białka,dodaje sił na treningu,ale trening sam się nie zrobi,zresztą nikogo nie namawiam do niego,tylko wkurza mnie rzucanie takich obiegowych opinii jak yaczes.

 

Wrzucę zaraz II część od nowa i wam dam do ściągnięcia.

Odnośnik do komentarza
Nie chce iść na łatwiznę tylko chcę zbudować estetyczną i zdrową sylwetkę, która będzie się podobała mnie i innym

Nie chcę się wymądrzać, bo moja wiedza o koksach jest nikła, ale trening ludzi na koksie potrafi być cięższy niż cokolwiek innego (koledzy mówili). Jay Cutler nie urósł jak Hulk bo zrobił sobie kilka zastrzyków i podniósł parę razy sztangę. Daleko tu do chodzenia na łatwiznę. A co do podobania się, to jak już będę duży i silny (z koksem czy bez) , będę wybierał te laski, którym się to podoba, reszta może mnie pocałować w kant chuya.

E: Litwin pierwszy

 

 

To samo u mnie :/

Jak się nie ma tam konta, to trzeba poczekać po ściągnięciu pierwszego parta z pół godziny i otworzyć stronę jeszcze raz. Ja ściągnąłem.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Wrzucę II część zaraz na megaupload to podam linka.Koks jak pisałem uaktywnia nam możliwości,których nie mamy bez niego,większa energia,szybsza regeneracja,większe zatrzymywanie azotu(białka) co nie znaczy że machając hantlami,którymi robiliśmy do tej pory zobaczymy progres,mało jest osób które wiedzą jak wykorzystać ten potencjał,dlatego się mówi o małolatach,którzy po cyklu są mneijsi niż przed nim,bo myślą ze wystarczy koks by rosnąć.Taki przykład,bez koksy wystarczy jeść 1 gram białka na 1 kg masy ciała,na koksie minimum to 3 gramy,mało kto ma chęci by co chwila w siebie wrzucać jedzenie.

Odnośnik do komentarza

Masz jakieś wyniki badań ze używanie SAA wpływa na zanik mózgu?.

Mialem raczej na mysli, ze koksy maja zanik mozgu jeszcze zanim zaczna brac :potter: Litwin teraz na 100% jestem pewien, ze Ty sie koksujesz. No bo czemu tak zaciekle ich bronisz? Na tym forum jest duzo dzieci i mlodziezy, a oni chetnie przyjma za pewnik, ze meta albo wino to samo zdrowie. Wez Ty sie puknij w glowe. Widac, ze chcesz na sile uwierzyc, ze koksy to witaminy. Najbardziej rozwalilo mnie stwierdzenie, ze na koksie sie ciezko buduje miesnie xD. WTF? No niezle sa te Twoje "badania". Sorry, ale wiekszosc moich znajomkow zrobilo mase na koksie praktycznie w ekspresowym tempie, potem ladnie wycieli (tez na koksie) i fajnie wygladali. Tylko, ze teraz, po latach, to panowie z brzuszkami i zdeformowanymi, nalanymi ryjami. SAA dziala jak heroina (silnie uzaleznia fizycznie i psychicznie) i wie o tym kazdy kto ma znajomych na koksie. Pytam jeszcze raz, po co brac skoro to i tak spadnie? NIC sie nie zyskuje, tylko sie traci. Jak sie zaczniesz koksowac to MUSISZ koksowac sie juz nonstop, bo organizm nie zareaguje juz na nic. Slepa uliczka. Ok, przyjmijmy, ze bierzesz male dawki, masz dobre oslony i odbloki. Zaraz jednak chcesz wiecej. Pierwotna dawka juz nie dziala, dublujesz ja. Przyrosty jednak sa mniejsze niz za pierwszym razem, wiec potrajasz, itd, itd, a potem jestes juz wrakiem czlowieka z cofnietymi jadrami, zapryszczonym ryjem, lysa czacha, szeregiem niewydolnosci organow i problemami osobowosci. Koksujesz sie = jestes albo zawodowcem albo skonczonym, sfrustrowanym, zakompleksionym debilem z choroba psychiczna. Poza tym przy Twoim wzroscie Ty i tak mozesz zrobic mega mase, ale widac brak Ci jaj Litwinku. Chcesz to Ci kiedys pokaze jak cwicza mezczyzni i zobaczysz jak jeszcze wiele przed Toba.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Na razie to ty wypowiadasz się jak osoba,która to testowała,piszesz o uzależnieniu fizycznym i psychicznym.Mam sporo osób wśród znajomych,którzy cyklicznie zażywają SAA(niektórych od ponad 20 lat) i nie widzę na przestrzeni lat u nich zmian.Jak ktoś jest frajerem przed koksem,to na koksie zrobi się mega frajerem(bigger).Co to za poprawność polityczna?Na forum Litwin pisze że koksowanie nie zabija,więc i ja zacznę,masz userów za debili?Podejrzewam ze większy wpływ na podjecie decyzji mają znajomi z siłki,niż osoba,która nie chce by ktoś rzucał nie potwierdzonymi ogólnikami na temat dopingu.Nawet jeżeli bym koksował,to jest to tylko moja sprawa,po twoich wcześniejszych wypowiedziach już wiem,że tobie bym o tym nie napisał.Na niektóre argumenty aż nie wiem co mam napisać,bo raz nie wiem czy jest sens a dwa że w tej materii trzymasz się reguły"Tata a Marcin powiedział,że jego tata powiedział..."

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Jeżeli żresz koksy to lepiej żebyś był po magicznej metamorfozie w porównaniu z tym co wrzuciłeś do fot...

 

Ja tam niczego nie neguje, z niczym nie mam zamiaru się kłócić ale z prawnego punktu widzenia stąpasz po cienkim lodzie. Tego tematu w ogóle tu nie powinno być. Chyba, że robimy zamkniętego grupowca +18.

Odnośnik do komentarza

Litwinku, wez Ty sie zastanow - myslisz, ze koks od dwudziestu lat przyzna sie, ze jest debilem? Dobrze Ty sie czujesz?Poza tym pierwszy lepszy heniek z silki nie jest ZADNYM wyznacznikiem, nie masz swojego rozumu? A niech zgadne - koledzy pewnie chca Ci tez zalatwic SAA? :lol:

Poza tym ciagle (pipi) jak to ciezko sie cwiczy na koksie. To teraz pomysl jak ciezko musi sie cwiczyc BEZ koksu, aby koksom dorownac. Szczerze to ja mam teraz zayebista, zayebista, ZAYEBISTA satysfakcje, ze wygladam jak wygladam, a oni sa tlustymi wrakami. Kto wygral?

 

inactive - skora jest rozciagnieta, a Ty tracisz mase. Jak ma sie swoje lata skora traci elastycznosc i wisi. Poza tym miesnie spadaja, a Ty z przyzwyczajenia dalej jesz 3000 kcal i wiecej, bo organizm sie domaga. Do tego szybko siada metabolizm, bo jestes bez ruchu. Szybko spada tez stezenie tescia i innych hormonow mlodosci. Ot, cala filozofia.

 

http://www.megavideo.com/?v=8SRSPISN prosze bardzo, inteligencja i spokoj az bije z tych ryjow :thumbsup:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale po co sprowadzać wszystko do nałogowego koksowania. Można zrobić np. jeden cykl jak ma się zastój, pójdzie siła i masa i dalej jechać bez pracując już na większych mięśniach. Nikt nie mówi, że mam te cykle później powtarzać, bo jak tego nie zrobię to mi nic nie pójdzie. Powiedzmy, że zrobię za jakiś dłuższy czas drugi cykl i to bedzie koniec przygody z koksami. Przecież mój organizm nie uzależni się na tyle od syntetycznego testosteronu, że nie będzie produkował swojego (z odblokiem itd.).

Odnośnik do komentarza

Kazub juz pisalem - jak wezmiesz koks to mozesz zapomniec o dalszych przyrostach na czysto. Bedzie gorzej niz przed zastojem. A odbloki sa o wiele bardziej miazdzace dla organizmu niz koks. Koniec zastoju? Nie ma takiej opcji, wszystko leci na piz.de - sila, masa, zdrowie. Na tym to wlasnie polega - nie da sie oszukac natury. SAA nie ma zadnych plusow oprocz tych chwilowych. W ogole to ja myslalem, ze Ty jestes mezczyzna Kazub, WTF? Po co to? I tak wroci do punktu wyjscia (a raczej o wiele ponizej) wczesniej czy pozniej. NIE MA SENSU.

Edytowane przez yaczes
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeżeli żresz koksy to lepiej żebyś był po magicznej metamorfozie w porównaniu z tym co wrzuciłeś do fot...Ja tam niczego nie neguje, z niczym nie mam zamiaru się kłócić ale z prawnego punktu widzenia stąpasz po cienkim lodzie. Tego tematu w ogóle tu nie powinno być. Chyba, że robimy zamkniętego grupowca +18.

To po co założony został taki temat tutaj skoro nie można o tym pisać?Co ma prawo do tego?Możesz mieć na własny użytek,nie możesz tylko tym handlować,a ktoś tutaj tym handluje?Nawet jak"żre"koksy to muszę wyglądać jak kulturyści?Po 100 metki zakładasz że będę miał 50 w bichu?Genetyka to podstawa.Widzę ze też walisz ogólnikami,a przez chwilę myślałem ze masz wiedzę na ten temat.

 

Yaczes wiesz czego nie lubię u ludzi?Przekonania że coś wiedzą,pouczania innych,a prawda jest taka że słyszą dzwon,tylko nie wiedzą w którym kościele.Chcesz podważyć co pisze to zadaj sensowne pytanie,a nie twierdzisz że wszystko po koksie spada,zostaje rozciągnięta skóra.Siedzisz u tych ludzi 24 h na dobą w domu,że wiesz czemu tak wyglądają?Może zmieniły się im priorytety,nie ćwiczą,a jak wiadomo organ nie używany zanika,a ty powiązałeś to z tym ze kiedyś koksowali.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Ja nie lubie lalusiow chodzacych na skroty.

 

Pomysl troche Litwin, zastanow sie nad soba. Wyskakujesz z rewelacjami, ze na koksie jest ciezej zbudowac mase, ze jest zdrowy, nie rozumiesz prostych dow(pipi)ow, widzisz rzeczy, ktorych nie ma (gdzie ja napisalem cos o zwiazku rozciagnietej skory i koksu? Odstaw to czym predzej. A badania? Jest ich mnostwo w internecie, zapraszam. Nie ma za to badan, ktore by potwierdzily, ze koks nie szkodzi i juz to sredniointeligentemu czlowiekowi wystarczy.

 

KOKS JEST SZKODLIWY, POWODUJE CHOROBY FIZYCZNE I PSYCHICZNE ORAZ PROWADZI DO SZYBSZEJ SMIERCI.

I to sa fakty! nie wierzcie w takie bzdury wyglaszane przez ludzi o slabej psychice.

Znam gosci, ktorym po koksie siadlo zdrowie i nie staje kuska. Tego chcecie? Przestac byc mezczyznami? Jesli nie, to nigdy nie bierzcie sie za koks. Nie wierzcie tez swoim znajomym z silowni, ktorzy mowia, ze to nieszkodliwe leki. Po pierwsze chca Wam to z zyskiem sprzedac, po drugie te produkty jako leki maja kilkukrotnie, lub klkadziesiat razy mniejsze dawki, a po trzecie sami by chcieli w to wierzyc! A kazdy wie, ze kazdy lek NIEWLASCIWIE (a to jest niewlasciwe!) stosowany moze prowadzic do powaznych komplikacji zdrowotnych lub smierci.

 

Zamykam, bo moze ktos z rownie slaba psycha jak Twoja podlapie pomysl.

Pamietaj, ze to forum czytaja rowniez niecierpliwi nastolatkowie, ktorzy chetnie wezma takie rewelacje za dobra monete i zniszcza swoje zycie. Bo zdrowie jest malo wazne dopoki sie go nie straci.

  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

dobre wino jest zawsze dobre, czerwone słodkie moje ulubione :bunny:

 

jakiś rok wstecz i parę postów wyżej, brałem pod uwagę, że może kiedyś sięgnę ewentualnie po koks. minęło trochę czasu i wiecie co myślę teraz ? a na ch.uj mi ten kaktus ??? i tak już pewnie zostanie. jak dobrze zepne poślady to do trzydziestki zdążę rozje.bać system. potem będę tylko spoglądał na kumpli co strzałowali bez opamiętania z zaciekawieniem, czy wszystko u nich tip top.

Odnośnik do komentarza

Pamietacie durraha? Ostatnio wprost powiedział, że w tym okresie był czysty.

http://www.youtube.com/watch?v=C2C0mkhmIAI&list=UUh76hniCxbGqFs73Ey4RDBQ&index=1&feature=plcp

 

Tu w obecnej formie, oczywiście na koksie, ale chłopak zamierza startowac w jakis zawodach więc wyjścia nie ma.

http://www.youtube.com/watch?v=PuZkMTAFYHw&feature=autoplay&list=UUh76hniCxbGqFs73Ey4RDBQ&playnext=1

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...