Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

No ja nie miałem pojęcia nic o tym jak trudna/łatwa jest gra. Poleciałem standardowo jak na pierwsze playthrough - Normal. Dzizas Krajst. Jak wieje nudą. przez 10h grania użyłem HP potiona RAZ. Bo się z nudów zagapiłem. No i fakt, ze gra to jak by jeden wielki dungoen z X piętrami tez nie poprawia sytuacji. Niby sceneria się zmienia ale totalnie z dupy to zrobione jest i nie wprowadza zasłużonej innowacji. Brakuje zon pomiędzy nimi. Jakieś outdor area etc.

 

Planuję z kumplem zagrać Torchlight 2 w co-opie po uprzedniej zabawie z nową Terrarią (Update 1.2 wchodzi 1-go Października) ale z miejsca bierzemy Elite, bo widać poniżej będzie nudno.

Odnośnik do komentarza

kupiłem na steamowej wyprzedaży torchlight 2 bo wcześniej za darmo rozdawali jedynkę, która mi się spodobała, pograłem kilkanaście godzin.

 

w dwójkę pograłem kilka godzin, 8 może. Znacznie lepsza niż jedynka ale tak gram i gram i myślę sobie a na chvj, przecież to nie ma najmniejszego sensu, bezcelowe napiehdalanie, przechodzenie kolejnych poziomów, nabijanie lvli, strata czasu, dosłownie, wyjebałem to w kosmos i więcej nie wrócę do takich gier. szkoda życia

Odnośnik do komentarza

Anchorman_well_that_escalated_quickly_96

 

 

Mam wrażenie że Sosna, kolega_z_lasu, oczekuje jakiegoś duchowego oświecenia od medium jakie są gry. Torchlight/Diablo - nudne bicie potworków. CoD/BF - nudne szczelanie do żołnierzyków. Wyścigi - nudne rozbijanie się o bandy. FIFA - nudne kopanie szmacianki z lewej na prawą, RPG - nudne zabijanie 50 dzików dla 100 NPCów. Taki opis pasuje do 90% gier.

 

Wydaje mi się, że szanowny kolega powinien porzucić obecne hobby i zająć się czymś poważniejszym i bardziej dorosłym - jak na przykład czytanie Biblii bo w obecnej dziedzinie wielu głębokich uniesień może niestety nie doświadczyć.

Odnośnik do komentarza

xd

 

 

w battlefieldziemogę pograć z innymi graczami przez sieć, jest jakaś rywalizacja, grając jesteśmy coraz lepsi tak samo wyścigi

w fife w mogę pograć z kumplem popijając piwo

w rpg jest jakaś fabuła, historia którą wciąga i zachęca do grania.

 

torchlight, wszystkie mmo i inne gry bez fabuły polegajace na całodniowym wybijaniu dżdżownic i wilków to strata czasu

 

a gry lubię i grać będę ale na pewno nie poświęcę na to tyle czasu ile kilka lat temu, są ciekawsze rzeczy do robienia niż zdobywanie złota na nowy miecz w śmiesznej gierce 

Odnośnik do komentarza

Każda gra to strata czasu i już nie cudujcie, że w jednej robicie coś bardziej "pożytecznego", a w drugiej mniej. Gapicie się w ekran, wpindalacie chipsy i żłopiecie piwo przy zgarbionej pozycji wmawiając sobie, że stajecie się lepsi w jakichś pikselach. No poważnie...

 

A jak kto traci swój czas to już jego sprawa. Ja tam wolę kilka godzin powybijać wilki i dżdżownice, aniżeli "tracić" setki godzin "stając się lepszym" w jakimś multi, o którym za rok i tak zapomnę, że w ogóle istniał. Co kto lubi.

 

Zresztą, idźcie książki lub publikacje naukowe poczytać skoro panowie tacy ambitni. ;)

 

 

 

A nie, zapomniałem, teraz wszyscy tracą czas trenując pieska w GTA5

 

Odnośnik do komentarza

Książki to też strata czasu. Jakaś tam fabuła ( nawet najlepsza ). Przeczytam, przyjmę do wiadomości i tak nic to nie zmieni i nic z tego nie wynika :P. Generalnie wszystko to strata czasu poza przygotowaniem się na smierć ;). Czas zająć się magią :).

 

Obecnie tracę czas słuchając muzyki :/.

Odnośnik do komentarza

Nabyte jakiś czas temu w Humblu.... The Sims 3.

 

A co... uj wam do tego, o :P

Fajna gierka, z tymi wszystkimi statami to prawie jak RPG jakiś. Ja przynajmniej tak sobie wmawiałem jak pierwszy raz dorwałem tą grę i grałem bez opamiętania :P.

Odnośnik do komentarza

 Mirror's Edge

 

Grać jeszcze nie będę ( męczę FFX ), ale po krótkim sprawdzeniu wszystko pięknie. Wspaniale śmiga, żadnych lewych stutteringów czy dogrywek w biegu, 60 klatek a oprawa ustawiona na maxa naprawdę robi jeszcze wrażenie ( szeroka panorama miasta ). Gameplay zapowiada się wyśmienicie. 

Edytowane przez Sibian
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...