Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Shadowrun średnio mi podszedł, co najwyżej solidna produkcja, ale reszta jest więcej niż godna polecenia.

 

Teraz w Wolfa "gram" na raty, ale średnio mi to idzie i mam wrażenie, że to ostatnia "gra" o Telltale na dłuuuugi czas.

Odnośnik do komentarza

Na ten moment Shadowrun mi się podoba, a grałem blisko 4h. Liniowy strasznie, ale za to klimat super, bo lubię cyberpunk i do tego fabularnie jakoś tak mnie gierka zaciekawiła. :) Zacząłem od Shadowruna bo zdaję sobię sprawę że to najsłabsze ogniwo z tych przeze mnie wymienionych gier. Poza tym mailem akurat pobraną już grę na dysku.

Odnośnik do komentarza

No jesli poprzednia generacja = stare to lol, ale takie czepianie się :> Half Life 2 nic się nie postarzał, a wręcz przeciwnie to ówczesne gry się zdałnily w stosunku do takiego HL. Polecam zainstalowanie Cinematic moda.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Właśnie, Ori kupię 16, wtedy przyjdzie wypłata ;)

 

Kiedyś grałem w pierwszego Red Alerta bardzo dużo, później Red Alert 2, tak mnie wzięło na strategie mocno i szukam jeszcze czegoś ciekawego - są dziś jakieś strategie godne polecenia? Mam niedosyt straszny tego gatunku :/

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Również Ori kupuję, ale dopiero w przyszłym miesiącu, razem z Homeworldem Remaster.

 

Half Life 2 też niedługo będę odświeżał i pewnie razem z Cinematic modem. Nakręcił mnie konkretnie artykuł w pierwszym numerze Pixela (swoją drogą artykuł :banderas: ).

 

Edit: C&C też :banderas: Red Alert 3 warto zagrać choćby dla pań. :)

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

No właśnie muszę go zainstalować, ale tak pograłem w "czystego" HL2 i wygląda świetnie, pod względem mechaniki i samego feelingu strzelania, fizyki czy postaci to dalej bardzo wysoka półka. Jeszcze odświeżę sobie jedynkę niedługo. 

 

Dokładnie, do tego dobrze zrobiony pacing, nienachalny sposób narracji przez większość czasu i jest mi smutno jak patrze na gry pokroju The Order.

Właśnie, Ori kupię 16, wtedy przyjdzie wypłata ;)

 

Kiedyś grałem w pierwszego Red Alerta bardzo dużo, później Red Alert 2, tak mnie wzięło na strategie mocno i szukam jeszcze czegoś ciekawego - są dziś jakieś strategie godne polecenia? Mam niedosyt straszny tego gatunku :/

 

Z tych nowych to sprawdź sobie obie części Company of Hereos

Odnośnik do komentarza

World in Conflict też jest super. Polecam sprawdzić, a jak się nie lubi rozbudowywania baz tylko czystą rzeźnię to tym bardziej. :) Swojego czasu nieźle przy tej grze się bawiłem, na tyle dobrze że ukończyłem całą.

 

No i Starcraft 2 też myślę że warto, choćby w singlu. :)

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Z niewymienionych warto też sprawdzić gry z serii Wargame, Men of War, Grey Goo (tegoroczna gra od twórców C&C).

Z nadchodzących gier Act of Aggression zapowiada się naprawdę dobrze - gra od ludzi odpowiedzialnych za serię Wargame. Jeśli grałeś w C&C Generals to powinieneś się nią zainteresować. Premiera planowana na wiosnę tego roku. Tutaj można obejrzeć jak się gra prezentuje.

W najbliższych miesiącach może wyjść jeszcze Call to Arms - gra w styu Men of War, tylko że w czasach współczesnych.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Generals to jedna z moich "ukochanych" gier - grałem w nią tygodniami, uwielbiam tę strategie, więc już obczajam co to jest! :)

 

Ogólnie spoko, myślałem, że mniej tego będzie, ale teraz widze, że sporo wartych uwagi strategii wychodzi, doskonale - jeden z najlepszych gatunków, mam nadzieję, że powróci wreszcie "złota" era tych gier, jak 10 lat temu.

 

Starcrafta II oczywiście całego przeszedłem, tylko dodatku jeszcze nie, ale muszę to nadrobić :/ World in Conflict tak samo - bardzo przyjemna gierka. 

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Męczyłem do wczoraj Dead Space 3. Dosłownie "męczyłem", aż w końcu skasowałem z dysku.

W sumie do gry miałem dwa podejścia: pierwsze dawno temu i teraz drugie, na nowym Windowsie. Co mi się spodobało to te sejwy w chmurze, więc mogłem kontynuować rozgrywkę.

A EA pewnie po sejwach "widzi" ile osób grę ukończyło. To + słaba sprzedaż = brak kolejnej części.

Zmuszałem się do rozgrywki, aż w końcu na 10-tym rozdziale (albo jakoś tak), dałem sobie spokój po walce z bossem. Nudziła mnie ta gra w cholerę. Nie wiem, jak można oceniać ją powyżej "ósemki". Niby w coopie rośnie grywalność, grałem z kumplem i nie potwierdzam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

NAEV - fanowski remake Escape Velocity Nova czyli dwuwymiarowy klon Elite/Frontier/X. 

 

Chapter Master - gierka stworzona przez kolesi z 4chanowskiego /tg w której kierujemy jednym z zakonów Space Marines w świecie Wh40k, w (pipi) trudna ale sama tematyka robi  :banderas:

Sunless Sea czyli takie Darkest Dungeons troche w podziemnej zatopionej wiktoriańskiej Anglii. Oprocz koszmarnego UI nie mam nic grze do zarzucenia :) 

Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem Hotline Miami, oczywiście będę je jeszcze masterować :) Oprócz tego ogarniam MOBĘ z postaciami z komiksów Marvela - Infinite Crisis. Podobna do LoLa, ciekawa gra, szczególnie dla fanów, wkręcająca :)

 

Chcę przejść wszystkie Batmany przed premierą Arkham Knights, no i zaraz będę odpalać Transistor, a dzisiaj kupiłem Rage'a i Brinka, żeby je w końcu zobaczyć i przejść. 

 

Jak się z tym uporam, to wyjdzie GTA V, które muszę kupić na PC, a chcę jeszcze skończyć Pillars of Eternity i Dragon Age: Inkwizycję. Dzisiaj dotarł Battlefield: Hardline - dla mnie to po multi bardzo przyjemna gierka, singla chyba nawet nie odpalę.  

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

W Casablanca na Kabatach, mają nówki za 114zł

 

E: ubiłem 3 bossów i jest super, szkoda, że BB nie wyjdzie na PC bo jednak 60fps w takich gierkach robi dużą różnicę. Gra wygląda świetnie i chodzi świetnie. Jak ktoś jeszcze nie ograł albo chce sobie odświeżyć to jest na to dobra okazja

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...