Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Bioshock Infinite. Trochę nudzi mnie ta gra, ładna grafika, nic poza tym. Poza tym odpalając FPSa nie mam szczególnej ochoty stykać się z kwestią rasizmu i religijnego fanatyzmu. A to stanowi tło nijakiego strzelania i wypalonych pomysłów w tej grze. Jeśli nie będzie jakiegoś porządnego walnięcia to dam sobie spokój (jestem po zdobyciu mocy z prądem).

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Wróciłem ostatnio do zmierzchu samurajów od sioguna i przepadłem.

Nie ma to jak masakrować tych przereklamowanych feudalnych grabieżców za pomocą gatlingów i karabinów <3 

 

Ja za to męcze Rebel Galaxy - taki X Terran Conflict Lite. Matko jaka ta gra jest śliczna <3 . Tyle kolorów, wybuchy, nebule, chmury, błyskawice - wspaniała odtrutka po tych wszystkich brunatno-brązowych "realistycznych" FPSach i reszcie tego burego gówna AAA. A poza tym to jeden z moich ulubionych gatunków który jest kryminalnie nie-doreprezentowany dzisiaj. 

 

P.s. TA MUZYKA <3 Mieszanka country i rocka tworzy wspaniały westernowy klimacik. 

Edytowane przez Canaris
Odnośnik do komentarza

Jotun - boże co za gra. Ręcznie rysowana grafika, mitologia nordycka i walki z bossami których nie powstydzil by się dark souls. POLECAM !! Ta gra wręcz ocieka klimatem.

 

 

Gra podobno krótka ale za 15 euro 6-8 h intensywnej na wysokim poziomie rozgrywki to bardzo dobry wyznacznik ceny do jakości.

 

 

P.s. gra ma polskie napisy

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

W końcu przyciągnął mnie wiesiek , jak na razie nie jestem w stanie do czegokolwiek się przyczepić bo wszystko mi pasuje . No i podoba mi się klimat jak za czasów Gothica , gdzie wchodząc do jaskini lub wędrując po lesie można było znaleźć skarb chroniony przez przeciwników z dużo wyższym poziomem .

Odnośnik do komentarza

Ogrywam jeszcze Rayman Origins oraz Dragon Age Origins (same Origins...), ale jakoś mi się nie spieszy do ogrywania tych gier.

 

I jeszcze multiplayer Medal of Honor, ale tylko po to, by sobie trochę pograć w jakieś multi.

Odnośnik do komentarza

Mam całą kolekcję Falloutów, muszę w końcu w te gry zagrać. :D

 

Teraz Portal 2, Dragon Age Origins oraz Rayman Origins. Portala 2 polecam! :D

 

Z innej beczki: Czy układanie gier na podstawie średniej ocen to dobry pomysł? Bo mam dużo gier do ogrania, a muszę jakoś to posegregować. :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...