Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Odinstalowałem Dragon Age Origins, za to zainstalowałem Mirror's Edge. Nadal gram w Rayman Origins a także w L4D2 (kontra rządzi!).

 

Jeszcze chciałem zagrać w co-opa Portala 2, ale nie chce mi wyszukać graczy. :(

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chyba pierwszy raz zdarzyło mi się kupić nijak rozreklamowanego, prostego indyka za niemal pełną cenę (promo -34%), z pełną świadomością, że jego pojawienie się w bundlu to raptem kwestia czasu.

 

http://store.steampowered.com/app/250110/

 

Strasznie mi się gierka spodobała już po samym demku. Niby zwykły twin-stick shooter z elementami bullet hell, ale ma to coś, co przykuwa mimo pozornie prostej mechaniki. Na szczególną uwagę zasługuje muzyka oraz przeurocza stylistyka, z bardzo charyzmatycznymi postaciami androidów.

 

Jedyny minus, to brak online multi, tylko local. No co oni sobie myślą? Że ja mam jakichś znajomych w prawdziwym życiu, czy coś?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Chyba pierwszy raz zdarzyło mi się kupić nijak rozreklamowanego, prostego indyka za niemal pełną cenę (promo -34%), z pełną świadomością, że jego pojawienie się w bundlu to raptem kwestia czasu.

 

 

 

http://store.steampowered.com/app/250110/

 

Ale to miodnie wygląda :o

 

Tymczasem ja kupiłem i męcze Door Kickers. Nie zacząłem jeszcze kampanii bo same pojedyńcze misje mnie tak wciągnęły, że postawiłem sobie za cel zrobienie wszystkich. Nie pamietam ostatniej gry która tak uzależniała gameplayem.

"Dobra skończe tą misje i ide robić obiad... a to już pyknę następną... jeszcze jedną?... o nowa klasa się odkryła to trzeba sprawdzić w następnej misji... gurva ale jestem glodny, chyba jednak zamówie pizze". Tak było.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pillars of Eternity z dodatkiem na najwyższym poziomie trudności. Muszę przyznać, że daje w kość. Wczoraj miałem batalie, która trwała chyba ze 20 minut i trzeba było cały czas mikrować. Nie mogę się też napatrzeć jaka ta gra jest śliczna. Wspaniałe godziny wymagającej rozrywki przede mną

Odnośnik do komentarza

Skończyłem Shovel Knighta, a potem Blacklista z CDA. 

Teraz na zmianę: Brutal Doom z Freedoomem i własną wgraną muzą, Strife: Veteran Edition, całkiem ciekawą przygodówkę Stasis. Jak na razie zagadki są w miarę logiczne i nie polegają na łączeniu dziwnych rzeczy z dziwniejszymi rzeczami. Klimat zabija jak ktoś lubi Alien albo Dead Space. 

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Civ V. Czuję się jak jakiś alkoholik po sięgnięciu po wódkę długo po odwyku. Smakuje wyśmienicie, od razu przypomina się stary nałóg i jutro będzie okrutny moralniak, że przeje,bałem 8h na rozgrywkę, ale i tak sztos jak nie wiem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kermit wczoraj mi przypomniał w statusach o The Cat Lady więc poszedłem do Grubasa i poprosiłem o jedną sztukę z dostawą wprost do biblioteki.

 

To przygodówka opowiadająca historię kobiety której w życiu już nic nie sprawiało radości i zdecydowała się popełnić samobójstwo. Jestem w 3 chapterze i ...  :obama:  Klimat jest bardzo ciężki i przygnębiający, wpływ na to poza samą fabułą i idealnie pasującą grafiką ma też udźwiękowienie. To jedna z tych gier do których siadasz sam w słuchawkach przy zgaszonym świetle i chłoniesz historię która skłania cie do refleksji.

Problemem jak narazie dla mnie jest tylko mała rozdzielczość.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po długiej przerwie w graniu na PC ( w graniu w ogóle ) pomęczę Sunless Sea. Później może Everlasing Summer. Może też w Rebel Galaxy uda się pograć.

 

Tak przy okazji. Bo nowości nie śledziłem od koło 1,5 roku. Nie wyszedł w tym czasie jakiś uzależniający hack&slash ( D3 ograne )? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...