Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Batman Arkham Knight, po cyrkach na premierę w końcu da się w to grać bez kombinowania z plikami ini. No i gra wygląda lepiej niż na początku. Myślałem, że gierka mnie szybko znudzi bo niedawno ukończyłem Origins, ale póki co jestem pozytywnie zaskoczony. Bardzo podobają mi się niektóre zmiany a w szczególności te fear takedowny <3

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Z racji mojego marnego lapka tylko stare gierki. Ostatnio naszła mnie ochota na szczelanki. Na początek Far Cry i Kane&Lynch.

Far Cry - nie grałem wcześniej oprócz dwójki, która była whui nudna. Jedynka pozytywnie mnie zaskoczyła. Skojarzenia trochę z HL2 czyli bardzo spoko. Polski dubbing jest koszmarny. Najgorzej wychodzi dubbing przeciwników. Te ich teksty ryją banie. Teksty i emocje przeciwników jak w "Trudnych sprawach".

Kane&Lynch - grałem trochę na klocku wcześniej i podobała mi się wtedy rozpierducha i filmowy klimat. Ale to było niedługo po premierze. Po paru pierwszych misjach zaczęła mnie irytować ze względu na beznadziejny system strzelania, krycia się za osłonami i inteligencję kompanów czyli podstawy. Strzelasz gościowi w łeb i nic. Animacja pocisków wychodzących z lufy tragiczna. Lecą we wszystkie strony. Może jakoś przemęczę.

Odnośnik do komentarza

Skusiłem się na Mad Maxa (klucze do wyrwania za 80zł, co mnie zdziwiło, myślałem, że drożej będzie) i póki co mi się podoba. Gameplayowo to ta gra mogłaby mieć nazwę Desert Game: Ubisoft Production z tym, że zamiast wież mamy balony. No, ale za to klimat daje radę. Jazda po pustyni przy dźwiękach V8 z widokiem na Gastown w tle :fsg: Max lepszy niż w najnowszym filmie, sporo australijskiego akcentu w dialogach co również mnie cieszy. Na minus póki co soundtrack bo praktycznie go nie ma, chyba dzisiaj odpalę sobie OST z Fury Road

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak to w co?

 

Mesjasz Gear Solid V The Phantom Pain

 

Gameplayowo jest bosko. Fabularnie? Zobaczymy.

 

Up. Z tym że narazie jestem na 12 misji i wątkami subtelnie wyłażącami w trakcie gry jestem zachwycony. oj chyba GOTY będzie. Troche "inny" ten MGS w stosunku do poprzedniczek ale jara mnie to.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...