Skocz do zawartości

Pomoc


papi

Rekomendowane odpowiedzi

No z tym żarciem to zdaje sobie sprawe, najgorzej z przygotowaniem tego wszystkiego. Sama dieta bardziej ogarnieta wymaga czasu też, z czym jest gorzej.

Z tymi suplami to jeszcze zobacze, nie są jakoś mega potrzebne - wiadomo, że lepiej abym sie skupił na żarciu porządnym.

 

a co do treningów, to mysle ze da rade troche ograniczyc i sie wybrac pomachac żelaziwem ;)

Odnośnik do komentarza

Jestem świeżo po kreatynie mono wbiło się trochę masy z czego jestem zadowolony ale chciałbym "usunąć" jeden szczegół przed wakacjami.Robią mi się sutki jak przy ginekomastii (takie bardziej wypuchnięte w porównaniu do klatki) i szukam jakiegoś dobrego spalacza.Obecnie jestem na diecie low carbo (od 2 miesięcy) i robię regularnie 3x tygodniowo aeroby.Znacie jakiś dobry spalacz , który pomoże okiełznać te bestie ?

Odnośnik do komentarza

Zamknięcie tego tematu to beka ogólnie, sorry.

Strasznymi stereotypami operujesz yaczes, jak na osobę, która niby ma pojęcie o temacie, to trochę dziwne. Miej sobie swoją filozofię, ale nie narzucaj tego innym, jeszcze w taki sposób. Można się kłócić na konkrety, można też wybrać opcję "ta droga to choroba, śmierć i frajerstwo, każdy o tym wie, dziękuję." i zamknąć temat.

Tak jak litwin pisał, gnojki mają wystarczająco dużo bodźców w realnym życiu, więc jakiś jeden temacik na forum PE nie zmieni raczej czyjegoś życia.

 

No i z jednej strony powołujesz się na jakichś swoich znajomych koksów z siłki i ich opowieści, a z drugiej wyśmiewasz takie osoby jako potencjalne źródło informacji litwina. Konsekwencji brak.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Doszedłem do wniosku, że czas trochę przypakować, oczywiście dla własnej satysfakcji. Dlatego też postanowiłem zapisać się na pakernię, ale kompletnie nie mam pojęcia od czego zacząć. Nie mam nadwagi, więc redukować masy nie muszę. Chodzi mi po prostu o jakieś ćwiczenia na początek. Na razie robię sobie codziennie 3 serie pompek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...