Skocz do zawartości

Pomoc


papi

Rekomendowane odpowiedzi

Robiłem w piątek klatę i przy wyciskaniu na ławce, podniosło mi nieco bebech (bo już nie mogłem i jakoś tak się zaparłem nogami), nieważne, ale coś mi tam chyba się zrobiło w kręgosłupie, bo chwilami pobolewał. Dzisiaj rano również obudziłem się jakiś "połamany", ale poszedłem pakować bicka i przy podnoszeniu gryfu, coś mi pykło tak, że zgięło mnie w ch.uj. Kucnąłem sobie i przeklinałem:), ciężko mi było się wyprostować. Aha, wcześniej też robiłem brzuszki. No i teraz brzuch mi ściska jakby taki lekki ból, w połączeniu z kręgosłupem. Wkurza mnie to, bo co jakiś czas mnie boli. Nie wiem co jest, koleś miał kiedyś podobnie, to miał operację na przepuklinę... :confused:

Zrobić sobie przerwę czy właśnie są jakieś ćwiczenia na takie bóle? Czy może jakaś maść na ból du.py? :)

Odnośnik do komentarza

Za szybko nakur.wiasz i za dużo na raz. Wolniej i ostrożnie bo szarpanie i branie za dużych ciężarów to powód książkowej kontuzji. Jak cię boli kręgosłup to zrób parę dni przerwy i wróć do ćwiczeń i na Boga wolniej i nie na szybcika. A przepuklina tak od razu się nie robi. Trzeba na nią pracować.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

szarku sugeruje, że skoro arek czerw (kulturysta) robi tylko wycisk na ławce i nic mu więcej nie potrzeba, to każdy tak ma. nie każdy. choć prawdą jest, że wyciskanie jest najbardziej rozwojowym ćwiczeniem na klate.

 

co do szerokości klaty.......kolo z filmiku zayebał oczywiście regułkę, że każdy ma szkielet jaki ma i chuy. moge sie rozpisać, co można porobić w tym kierunku, ale później 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

u każdego inaczej, ale ja myślę że ogólnie

 

2x w tygodniu trening full nogi

 

albo

 

3 lub 4x w tygodniu nogi z innymi partiami, ale nie całe nogi, tylko z podziałką na czwórke, dwójke, łydy

 

btw, macie na swoich siłkach maszyny do przywodzenia i odwodzenia (nogi) ? bo ja tak i bardzo liubiu. jak ktoś chce napisać, że to dobre dla bab, to uprzedzam, że CHUY SIE ZNA

Odnośnik do komentarza

szarku sugeruje, że skoro arek czerw (kulturysta) robi tylko wycisk na ławce i nic mu więcej nie potrzeba, to każdy tak ma. nie każdy. choć prawdą jest, że wyciskanie jest najbardziej rozwojowym ćwiczeniem na klate.

 

co do szerokości klaty.......kolo z filmiku zayebał oczywiście regułkę, że każdy ma szkielet jaki ma i chuy. moge sie rozpisać, co można porobić w tym kierunku, ale później 

 

skrobniesz cos wiecej? ; ]

Odnośnik do komentarza

Idzie złapać stagnacji lub spadków od zbyt intensywnych treningów? Micha na 3700kcal(456w/285b/82t) waga obecnie to okolice 75 kg. Ćwiczę 6 razy w tygodniu i średnio trening jeden trwa te 2 godzinki. Lubię ćwiczyć intensywnie i zajeżdżać się co trening ale ostatnio mnie zastanawia czy może od tego nastapić stagnacja jakaś?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...