Skocz do zawartości

Pomoc


papi

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko ci będzie wywalić z diety fitoestrogeny bo to pewnie podstawa twojej diety(rośliny strączkowe),dostarczają poza tym dużo białka.Ratuj się brokułem,on zawiera I3C-idynole 3 corbitol,jest to naturalny antyestrogen,który może trochę zbić ich poziom w organizmie.A co do PW to nie mam pojęcia.

 

Ile tego brokuła zjadać dziennie? 500g? co jeszcze można zrobić?

 

 

znalazłem cos takiego:

 

Lista produktów z roślinnymi antyhormonami:

  • Rodzina kapustnych brukselka, brokuł, kalafior, kapusta – zawierają hormony zwane indolami. Najbogatszy w nie jest brokuł;
  • Propolis ma w składzie chryzynę;
  • Owoce cytrusowe zawierają flawonoidy, których estrogenowe działanie jest aktualnie badane przez naukowców; gorzkie pomarańcze mają nargininę;
  • Kawa w jej skład wchodzą flawony;
  • Herbata jest bogata w polifenole;
  • Awokado, orzeczhy stymulują męskie chromosomy Y, regulując gospodarkę hormonalną organizmu;
  • Zioła i przyprawy anyżek, koper włoski, kurkuma – mają różne roślinne hormony;
  • Siemię lniane zawiera lignin (SDG). Po spożyciu związek ten ulega rozkładowi przez florę bakteryjną i tworzy fitoestrogeny.

 

Siemie lniane jednak odpada, bo ma te fitoestrogeny, ktorych mam sie wystrzegac tak?

Czego jeszcze nie jeść?

Odnośnik do komentarza

Najgorsze na poziom teścia jest siemię i soja,p siemieniu lnianym w ogóle mi się bzykać nie chciało.

 

siemie jadłem tylko lyzeczke do omleta rannego, wiec wypada.

A co z brokulem? żreć na potege?

 

Teraz mam 2 tyg przerwę. Ale ciagle mysle, co robic, w sensie czy dalej masówkę, czy próbować zbić juz teraz ten tłuszcz i brzuch. Boje sie, ze jak bede dalej masował, to zrobi się wielki bebzun, którego potem nie pozbędę się.

Doradzisz cos?

Odnośnik do komentarza

Nie jest, ale to było całkiem zabawne. Nie jestem typem który jak widzi coś co go rozbawiło to nie dam plusa bo nie lubie użytkownika. 

Ogólnie też mysle ze kazubowi chodziło o to ze beka bo używasz naukowych zwrotów których i tak banny nie rozumie. No ale taki masz styl wiec ok, bez spiny.

Odnośnik do komentarza

Dzięki.

Bylbym bardzo wdzieczny, gdybys zerknal jeszcze na  to: 

 

 

Teraz mam 2 tyg przerwę. Ale ciagle mysle, co robic, w sensie czy dalej masówkę, czy próbować zbić juz teraz ten tłuszcz i brzuch. Boje sie, ze jak bede dalej masował, to zrobi się wielki bebzun, którego potem nie pozbędę się.

Doradzisz cos?

Odnośnik do komentarza

Też staram się przytyć i nihuja. Kąsolowców można podzielić na tych grubych, obżerających się czipsami, chlejących colę, a także na chudzielców, którzy wpieprzają kebaby, pizze, a dalej są chudzi.

Ostatnio w doborze diety pomógł mi kumpel i w sumie od paru dni wpieprzam ryż, jajka, mussli, ser biały, rybę, banany... Ciekawe ile tak pociągnę. Planuję w miecha przytyć te 5 kilo, jak nie dam rady to kupię jakieś megamassy, czy inną chemię w puszce. Aha no i dodam, że ćwiczę i nie piję alkoholu (tylko 4 piwa w tym miesiącu:).

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Rozstępy mam na bicepsach ale już za bardzo ich nie widać. Wspomagałem się na starcie gainerami i monohydratem do tego masa żarcia i dość często jadłem fast  foody , ale jak pisałem mogłem i nabrać samą wodę ważne bym nie wyglądał jak wcześniej. 

Odnośnik do komentarza

 

Najgorsze na poziom teścia jest siemię i soja,p siemieniu lnianym w ogóle mi się bzykać nie chciało.

 

a jak odstawiles ocierales sie kroczem o drzewa i lawki w parku szukajac ukojenia.

Kultowa historia!

 

Dokładnie :D

 

Forumek nigdy nie zapomni.

Mam nadzieję że nie zapomni,tyle ciepłych maili dostaję od kobiet ;)

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...