Skocz do zawartości

Pomoc


papi

Rekomendowane odpowiedzi

Może ma zawalone wszystko, albo nie ma włączonego powiadomienia. W temacie o silniku forum, można zgłaszać błędy.

---

Dobra posta piszę do spartacusów i trochę mnie to niepokoi, że zaglądają tu zwykli ludzie.

Muszę szybko zrobić masę i w wyglądać jak młody Bóg. Przypadkiem (tiaa) natrafiłem na coś takiego jak Winstrol - lek dla koni, który biorą ludzie;0

Czytam, to niby jest baaardzo szkodliwy, ale mniej szkodliwy od innych sterydów. To ciekawe jak inne sterydy są bardzo szkodliwe?

Z innej beczki, jadłem Mutant Massa, mam ze 3 kilo do przodu i raczej mi zostało. Potem przerwa z ćwiczeniami, odżywkami, ze względu na operację.

Teraz wróciłem do ćwiczeń, jem Gaineratora, ale dopiero niecały tydzień. Muszę żreć coś, co mi pomoże wyglądać dobrze (bo jestem dość chudy, chociaż BMI: 22,47 w normie).

No i właśnie nie wiem, raczej ten Winstrol to ostateczność, a może jest coś legalnego z Allegro i godnego polecenia?

Dodam, że jem zdrowo, trzymam dietę wysokobiałkową i nie wiem jak ktoś tu mógł raz dwa przytyć 30 kilo :/

Takie geny, ojciec i dziadek też nie należą do masywnych ludzi.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem za szybko chcesz wszystko...A tu nie tędy droga. No chyba, ze sobie (pipi)niesz teog winstrola ;)

Cierpliwości, tyle co mogę napisać. Też taki byłem, teraz wolę powolutku, ale do celu. Nie mogę poświęcić wszytskiego na rzecz siłowni, nie mam też predyspozycji, za to mam skrzywiony kręgosłup, ale wierzę, że i mi się kiedyś uda.

 

Ps: jedzenie jest ciężkie, ale tak to juz jest. Lepiej zjeść zdrowy posiłek niż jakieś gainery z du.py. Raz kupiłem, dwa razy wypiłem i leży w szafie świństwo ;)

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza

co tu sie odpie.rdala XDDDD

grzybiarz, ogarnij, to że żresz jakieś chemiczne paskudztwo mutant massa i że przybrałeś trochę na wadze nie znaczy że teraz nagle dopyerdolisz 10kg mięśni w trymiga bo masz taki kaprys

winstrol? przy twoim obecnym stanie wiedzy lepiej będzie jak kupisz sobie żen szeń forte, żeby szare komórki znowu zaczęły pracowac

 

 

przytyc 30kg to możesz jeśli się postarasz nawet i w rok, ale to będzie sam smalec 

realny cel przy dopiętej diecie i treningach to jakieś 10kg na rok, a jeśli na tym etapie chcesz wbijac koksy to je.bnij sie w łeb

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kumpel brał winstrol w tabsach i ładnie go porobiło , robił badania przed i po no i nic się mu nie stało . Do tego zapodał teścia i sam nie wierzyłem jak koleś był docięty nie trzymając diety i zjadając wszystko na co miał ochotę. Nie ma się co oszukiwać że na koksie jest łatwiej .

Odnośnik do komentarza

oczywiście że łatwiej jest zrobic zaje.bsitą sylwetke będąc na soku, nikt tego przecież nie kwestionuje

inną sprawą jest, że bawienie sie w to całe gó.wno wyłącznie dla własnego widzimisię, bez żadnych ewentualnych korzyści finansowych z tego tytułu to nienajlepsyz pomysł, a z pewnością nie dla grzybiarza który myśli że na allegro może byc coś dobrego i godnego polecenia ;)

Odnośnik do komentarza

No nie wiem jak Ty ale ja przez 5 lat ćwiczeń zawsze słyszałem że na towarze jest dużo ciężej , trzeba wtedy wkładać więcej w treningi i dieta musi być dopięta na stówę . Taki wał , dobry towar to przy 3 treningach w tygodniu i na algidzie zrobisz formę kozacką.

Odnośnik do komentarza

Branie sterydów jesli na sucho nie wygląda sie jeszcze jak kiedys yeti, yaczes 2006 czy szarku sprzed roku to najwieksza głupota jaka moze byc. Chyba nawet wieksza niz granie w wiedzmina po angielsku.

 

grzybi ogarnij sie. To nie jest tak ze jak bierzesz sterydy samo rosnie, zmartwie cie bo przy przyspieszonej regeneracji najlepiej wtedy cwiczyc czesciej, żrec dwa razy tyle białka i zapie.rdalac jak dziki osiołek na siłowni. Skup sie na diecie i zapier.dolu na silowni, to wystarczy zeby wyglądac jak Adonis. Potrwa to dłuzej bez koksu ale bedziesz miec satysfakcje wieksza, zdrowsze bebechy i łeb bez mieszania hormonami.

Odnośnik do komentarza

inną sprawą jest, że bawienie sie w to całe gó.wno wyłącznie dla własnego widzimisię, bez żadnych ewentualnych korzyści finansowych z tego tytułu to nienajlepsyz pomysł, a z pewnością nie dla grzybiarza który myśli że na allegro może byc coś dobrego i godnego polecenia ;)

Nie no wiadomo, że tu wszyscy na sucho jadą. I nikt nic nie zamawia z Allegro.

 

W ogóle to załatwić hasło do grupowca?

Odnośnik do komentarza

 

inną sprawą jest, że bawienie sie w to całe gó.wno wyłącznie dla własnego widzimisię, bez żadnych ewentualnych korzyści finansowych z tego tytułu to nienajlepsyz pomysł, a z pewnością nie dla grzybiarza który myśli że na allegro może byc coś dobrego i godnego polecenia ;)

Nie no wiadomo, że tu wszyscy na sucho jadą. I nikt nic nie zamawia z Allegro.

 

W ogóle to załatwić hasło do grupowca?

 

jak chcesz to se zamów jakieś ph czy inne boostery testosteronu z allegro

nafaszerujesz sie guwnem, hajs wydasz, ale spodziewanych efektów to się nie doczekasz ;)

Odnośnik do komentarza

wczoraj sie mierzylem i musze zaczerpnac rady:

 

Streszczajac, w ciagu 2 miesiecy nie uroslem zbytnio ( jedynie troche klatka, rece, lydka), waga bez zmian a w pasie przybylo 1.5 cm. 

za malo jem? tylko jak zaczne wiecej jesc to obawiam sie ze znowu w brzuch pojdzie :/

 

 

wiekszosc dnia siedze - moze w dni nt jesc o 100-200g mniej wegli i kalorie podbijac tluszczami?

Odnośnik do komentarza

ja bym zdecydowanie podbił tłuszcz a zmniejszył węgle.

 

Ale ja tez mam pytanko , robilem dzis przegląda, wyniki bardzo dobre, choc jedno mnie zmartwilo testosteron 2,73. Zakres normy 2,49-8,36/ 

Dolna granica, czy powinienem miec powody do niepokoju. Albo znaczaco to moze sie odbijac na formie? 

Odnośnik do komentarza

Jakbyś mieszkał w usa już byś dostał receptę na teścia ale, że żyjemy w kraju, gdzie sterydy podaję się w krytycznych sytuacjach to zostaje under. :D Serio, mam tam ziomeczka i po 30tce jako, że poziom teścia naturalnie spada dostajesz kurację z saa. U nich to normalka.

 

Muszę sam kiedyś takie badania zrobić. Kabi ile płaciłeś?

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...