Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie- DAA booster testosteronu. Redukuję pomału i ostatnio wyczytałem w pewnym artykule, że takie wynalazki, w połączeniu z dietą, aerobami i powiedzmy jakims spalaczem przyspieszaja konkretnie proces zwalczania niechcianych przez nas opon.

 

Pytanie do tych co próbowali/ znają kogos kto próbował- i jak?

Nie ma bata by to zadziałało. Tribulusy-lony-srony to tylko skok na kase.

Amen.

 

 

Pytam się gdzie spytał się o tribulus?Ja tutaj widzę pytanie o DAA co tylko potwierdza że nei wiesz o czym piszesz.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ok pany, zapytanie mam.

Z racji pracy za barem, w godzinach 13-18 mam srogi zapier.dol i nie ma kiedy zjeść normalnego żarcia.

Jakie polecacie specyfiki 'zastępujące obiad'? Zazwyczaj chodzę się skoksić przed pracą i zaraz po przyjściu coś zajadam (makarony, filet z ryżem itd).

Jednak w ww godzinach nie mam czasu się podrapać po jajach, nie mówiąc już o zjedzeniu czegoś normalnego, a tak bym sobie przygotował coś i popijał w międzyczasie.

 

Sugestie i linki mile widziane.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

dziwne że nie masz czasu nawet 15min zeby zjesc cokolwiek nawet przygotowanego w domu, moze dlatego że jak sie pracuje ponizej 5h45min to nie przysluguje przerwa :P

Jak chcesz cos łyknąć to gainer o ile robisz mase. Najlepiej własnej roboty, z tego co tutaj pisali to białko syntraxa jest b. dobre ew uns econo wpc i do tego dajesz zmielone płatki owsiane. Wszystko w duzy shaker i zalewasz mlekiem.

Z gotowych gainerow to polecam mutant massa, ew. uns mass shocker, optimum serious mass. Lykniesz w połowie pracy i będzie spokój do wyjscia z niej.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Panowie- DAA booster testosteronu. Redukuję pomału i ostatnio wyczytałem w pewnym artykule, że takie wynalazki, w połączeniu z dietą, aerobami i powiedzmy jakims spalaczem przyspieszaja konkretnie proces zwalczania niechcianych przez nas opon.

 

Pytanie do tych co próbowali/ znają kogos kto próbował- i jak?

Nie ma bata by to zadziałało. Tribulusy-lony-srony to tylko skok na kase.

Amen.

 

 

Pytam się gdzie spytał się o tribulus?Ja tutaj widzę pytanie o DAA co tylko potwierdza że nei wiesz o czym piszesz.

Nawet nie wiesz o czym ja pisałem i do ktorego postu sie odnosilem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Geez, Ty masz serio problemy jakieś. Mysl co chcesz, eot.

 

Az posta zedytuje bo ty bez kitu jestes zawieszony w swoim świecie.

Odpisalem odnosnie posta Komara, który napomknąl o tribusteronie, który to posiada w składzie ekstrakt z buzdyganka ziemnego (Tribulus terrestris). Nic nie wspominałem o DAA. Moja opinia i nie tylko moja, jak widać z przytoczonych cytatów, jest taka a nie inna. Mój bład że nie użyłem opcji "cytuj", bo może nie traciłbym czasu na tłumaczenie oczywisych oczywistości. Coć sam nie wiem, Ty zwyczajnie masz tendencje do widzenia rzeczy, których nie ma. Nie ma ofcoz nigdzie indziej, prócz twej glowy. Do tego jesteś półgłówkiem niestety i nie kumasz, że to TY się do(pipi)ałeś, a ja odpisałem już później na TWÓJ post, ale tego też nie zatrybiłeś.

 

I+see+Dead+People+1.jpg

 

I owszem jadłem te (pipi) (TT). Dałem sobie kiedyś wkręcić w sklepie, że po cyklu krety, tribulus + AAKG u3mają rezultaty. Nie muszę dodawać, że (pipi) utrzymaly.

Edytowane przez El Loco Chocko
  • Plusik 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Geez, Ty masz serio problemy jakieś. Mysl co chcesz, eot.

 

Tu nie chodzi o to co ja myślę,tylko o to co ty odpisałeś,a odpisałeś o środku którego nie jadłeś i wypowiedziałeś się tylko na podstawie zdań innych ludzi.

Ty Jaczes prowadzisz zimną wojnę z Litwinem, za posrednictwem oceniania postów <NIEŁADNIE>

 

Coś takiego ma miejsce,jednak mnie to wali i tak nic za te plusy czy minusy się nie dostaje.Jednak wiem że dla niego ma to znaczenie,kiedyś nawet obiecywał plusy innym za minusowanie mnie :P

Edytowane przez Litwin25
  • Plusik 3
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

El loko choko wijesz się w wypowiedziach zamiast przyznać się do faila,zastanawia mnie czemu na moją odpowiedź o DAA przytoczyłeś artykuły o tribulusie skoro wiesz że to nie te same związki?Do tego niby odpisywałeś komarowi,tyle że chłop wypisał swoje odczucia po zażyciu tego środka i nigdzie nie prosił o artykuły na temat jego skuteczności.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Po jakim czasie warto zainteresować się monowodzianem czy jabłczanem? Co lepsze i dlaczego?

 

 

Dzisiaj czyściło mnie po truskawkowym białku UNS econo. W zasadzie wszamałem tego z 3kg i jeśli dobrze kojarzę to czyściło mnie łącznie 2 razy, więc tragedii nie ma. Białko dobre, rozpuszczalność i smak w porządku.

Odnośnik do komentarza

A w moim przypadku co byście polecili na początek (jeśli w ogóle cokolwiek)?

Mam jako taką dietę, ćwiczę na masę. Zaczynam znowu po 3 letniej przerwie, treningi od niecałego miesiąca dopiero. Inwestować już w coś?

 

Tylko prozdrowotne,omega 3,lecytyna i może multiple,chociaż w wakacje i tak się je dużo owoców.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...