Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

A jak można ciebie zrozumieć skoro pisałem najpierw że lepsze od gainera jest żarcie, ty sie przyje.bałeś. Potem wmawiałeś innym że ryż brązowy to ch.ujowe wegle a na koniec je komuś polecasz. Ty masz schizofrenie. W dodatku jestes hipokrytą. Aha, no i serio, nie czuj sie w obowiązku odpisywac na wszystkie posty liti tym bardziej że nie ogarniasz.


Aha i nie czuje sie w obowiązku odpowiadać ale jeśli moge komuś doradzić w normalny, ludzki sposób zamiast pier.dolnąć wykład o działaniu fosforokreatyny na przepływ energi do mitochondium to to robię. Bo nie zgrywam jak buc tutaj jakiegoś doktora mengele bo nie o to tutaj chodzi tylko o to żeby ziomkom doradzić w normalny ludzki sposób.

Odnośnik do komentarza

A ja ci napisałem ze ciśniesz gainera a sam polecasz węgle proste,dopiero później napisałeś ze chodzi ci o ryż brązowy,który i tak ma średnie iq a jeżeli ktoś chce zrobić 8 kg suchego mięsa to musi na takie rzeczy patrzeć.I w stosunku do szarka napisałem ze makaron brązowy nie rozgotowany a od biedy ryż brązowy,bo to i tak progres w stosunku do ryżu białego.Czego jeszcze nie rozumiesz?

Odnośnik do komentarza

Ja mówiąc o ryżu mam na mysli ryż brązowy ponieważ w bodybuildingu on jest wskazany do jedzenia nie ryż biały. jesli miałbym na myśli ryż biały napisałbym ryż biały.

Szkoda że nie dojrzałeś jeszcze by się przyznać,szarku tez był w błędzie i to wyznał za co ma u mnie szacunek.Zresztą skąd info że ryż brązowy jest polecany w BB?Rodzaj ryżu zależy od celu a nie dyscypliny,biały ma zastosowanie zaraz po treningu,brązowy w ciągu dnia.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Moja wiedza na temat żarcia jest znikoma dlatego też zapisałem się na kurs dietetyka by się czegoś nauczyć.Mimo kilku lat stażu przyjmuję rady bo wiem że tak naprawdę mało się znam szczególnie na diecie dlatego też dobrze że są ludzie którzy mnie uświadamiają.

Odnośnik do komentarza

Haha, nawet lekko się uśmiałem.

 

Na naszym poziomie to bez znaczenie czy węglę będą z kartofli, ryżu, chleba razowego, czy owsianych. Tu jakieś kłótnie o brązowy, biały czy chvj wie jaki ryż. Trzeba ciężki i systematycznie ćwiczyć, jeść dużo, ale czysto i efekty będą, a czy wy po treningu zjecie 100g ryżu białego, brązowego czy owsianych, to mało istotne.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

A mi co polecacie do jedzenia? Mój trening: praca w hurtowni, czasami po 96 brzuszków albo jakieś ruchy ręką z hantelkiem po 30 razy. Rozważam zakup jakiegoś taniego drążka. Pytanie poważne. Od dziesięciu lat nie umiem przytyć ani kilograma.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Haha, nawet lekko się uśmiałem.

 

Na naszym poziomie to bez znaczenie czy węglę będą z kartofli, ryżu, chleba razowego, czy owsianych. Tu jakieś kłótnie o brązowy, biały czy chvj wie jaki ryż. Trzeba ciężki i systematycznie ćwiczyć, jeść dużo, ale czysto i efekty będą, a czy wy po treningu zjecie 100g ryżu białego, brązowego czy owsianych, to mało istotne.

 

Wiadomo. Ale błazny typu litwin czy kazub musza sie przyje.bać aby przyje.bać.

Bo mnie po prostu nie lubią w dodatku nie mają jaj żeby przyznać racje.

 

 

Ja mówiąc o ryżu mam na mysli ryż brązowy ponieważ w bodybuildingu on jest wskazany do jedzenia nie ryż biały.

 

niestety gó,wno wiesz i niepotrzebnie pajacujesz

 

idź już z tąd najlepiej, bo nie ma z ciebie najmniejszego pożytku

 

 

hahaaha xD

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...