Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Bo niby fruzktoza to cukier prosty,ale nei wchłania się momentalnie jak glukoza tylko jest metabolizowana w wątrobie,dlatego ma współczynnik ig 20 i nie podnosi poziomu insuliny.Natomiast wszystko w umiarem,z fruktozy metabolizuje się cholesterol w tym właśnie organie i w nadmiarze może nam zaszkodzić.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich sterydziarzy wciągających keratyne nosem.

Czy ktoś tu żarł Nitrobolon? Kiedyś jak miałem podejście do siłki, to kupiłem Nitrobolon II w proszku i jadłem razem z MegaMass i było dla mnie ok.

Teraz widzę na Allegro, jest Nitrobolon, ale także i w wersji kapsułkowej (droższy). Jaki zestaw polecacie dla początkującego, który na sucho ćwiczy ponad miesiąc:), czy za wcześnie na proszki?

Ja bym brał Nitrobolon 2 + jakieś BCAA (nie wiem jakie). Niby do zestawu z Nitro, zalecają jeść i BCAA i coś dodatkowo na masę (MegaMasss XXL:) i proteiny (kurde, tyle tego...) Mam taki wiek, że pojawił się u mnie bebzol od piwska i fastfoodów, więc boję się, że po MegaMasie, wybije mi jeszcze bardziej brzuchol (mimo, że nie jem już fast foodow, czy ograniczylem picie do waznych okazji:)

Forumku pomóż!

Odnośnik do komentarza

Nitrobolon to chyba na pompę (związki azotu) jeśli dobrze kojarzę? Nie chcę powielać tutaj frazesów, ale ćwiczyć miesiąc i brać się już za wspomagacze? Zacznij od kuchni, bo to zbilansowana miska przede wszystkim daje wzrosty dla amatorów (w tym mnie). A prochy boostujące oraz kreatynę traktowałbym jako dodatek, gdy podstawy masz podopinane. Można się ofkors się z tym nie zgadzać.

 

Sam ostatniego cell pumpa (jabłczan kreatyny) żarłem ze 2 lata temu, a nie pilnowałem kuchni, więc efekty były średnie. Teraz na dobrze dobranym żarciu i uzupełnianiu 30g WPC dziennie czuję dużo lepszą formę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Spoko, ale nie jestem żadnym wyznacznikiem michy, bo jak kiedyś wspominałem, jestem na low kcal obecnie (co mi służy przy dość siedzącym trybie pracy).

Prosta zasada: wykluczyłem produkty z oczyszczonej mąki (proste buły, drożdżówki, biały makaron, ciastka etc.) a jem głównie kaszę gryczaną, jaglaną, makaron brązowy, owsiankę na wrzątku z owocem czy orzechm. Z mięs: krowa, filet z kurczaka, ale też wieprzowina (kark/schab). Z tłuszczy: oliwa z oliwek, olej lniany, masło, ziarna słonecznika. Z nabiału: jaja, twarogi, żółty ser, sery almette puszyste itp bo to lubię, serki wiejskie. Ryby: filet z łososia, śledź, tuńczyk. Warzywa: fasolka, szpinak, mix na patelnię, cukinia, kalafior, pyry.

Zawsze coś smacznego z tego skombinuję, a makrosy mam średnio T:85, W:165, B:165.

No i powtórzę, że to testuję na sobie i przy swoich warunkach życiowych - inni jedzą 10,000 kcal i rosną w mięcho a nie sadło. Lajf is brutal.

No ale dziś popijam likier czekoladowy, czasem słabości wygrywają;)

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

 

Witam wszystkich sterydziarzy wciągających keratyne nosem

 

witam panie dziwny, zapewne chodzi o kreatyne

 

 

Czy ktoś tu żarł Nitrobolon?

 

mam nadzieję, że nie

 

 

Kiedyś jak miałem podejście do siłki, to kupiłem Nitrobolon II w proszku i jadłem

 

ups 

 

 

Jaki zestaw polecacie dla początkującego, który na sucho ćwiczy ponad miesiąc:)

 

kurczak z ryżem w zestawie z surówką 

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jest jakaś znacząca różnica między poniższymi białkami kfd? Warto inwestować w jakieś droższe?

 

http://sklep.kfd.pl/kfd-100-whey-protein-concentrate-bialko-wpc-p-2451.html

 

http://sklep.kfd.pl/kfd-premium-gold-mix-wpi-wpc-wph-700-p-4397.html

 

http://sklep.kfd.pl/kfd-premium-wpc-80-700-bialko-serwatkowe-p-4077.html

 

Wziąłem to pierwsze, bo widziałem bodajże u Yetiego na fotce, że je brał ;D na razie jedną pakę, zobaczymy jak mi podejdzie, swoją drogą Ostrovit był ok. Tak chwaliliście KFD to się skusiłem w końcu jak mi się tamto skończyło.

 

KFD stoi o poziom wyżej niż UNS ze swoimi białkami, czy to ta sama liga tanizny? Jak Ostrovit przy nich wypada? Wydaje mi się, że nieco lepszy jest niż UNS, ale to może tylko odczucie. Poza tym widzieliście wynalazek UNS pod tytułem UNS Opolskie? WTF? Czym się to różni od UNS econo wpc 80?

Odnośnik do komentarza

Jest jakaś znacząca różnica między poniższymi białkami kfd? Warto inwestować w jakieś droższe?

 

 

 

Wziąłem to pierwsze, bo widziałem bodajże u Yetiego na fotce, że je brał ;D na razie jedną pakę, zobaczymy jak mi podejdzie, swoją drogą Ostrovit był ok. Tak chwaliliście KFD to się skusiłem w końcu jak mi się tamto skończyło.

 

 

Wziąłem te za 44 złote. 3 opakowania. QBH chyba już ze dwa razy je tutaj polecał. Zdam relację jak jest, bo ostatnie jakie kupiłem od ActiveLab to uj wielki a nie białko. Nie polecam tego dziadostwa taniego od nich.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...