Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Slyszal ktos cos o mass 550? to jest prohormon?

Lepiej zainteresuj się połączeniem trenavaru i epistanolu jak chcesz ph, jak już walić po żołądku i wątrobie to konkret. A najlepiej w ogóle.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

 

Slyszal ktos cos o mass 550? to jest prohormon?

Lepiej zainteresuj się połączeniem trenavaru i epistanolu jak chcesz ph, jak już walić po żołądku i wątrobie to konkret. A najlepiej w ogóle.

 

Ale to co on dał to buzer teścia,roślinny,a pewnie pytał się czy to ph by nie wje.bać się na minę.

 

 

Dla tych którzy umieją myśleć i są otwarci na argumenty,nie ma tutaj przytoczonych badań ale jak ktoś nie jest uprzedzony to wyciągnie wnioski:

 

1)http://dietetyczka-naturalnie.blogspot.com/2014/04/czy-warto-brac-suplementy-i-jakie.html

 

2)http://vistafit.manifo.com/jestesmy-skazani-na-suplementacje

 

 

Warto zobaczyć ile wit c traci groszek,pokarm Boga dietetyki,postrachu Ukraińskich dziewic kanabola ;)

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Tak, jak pisze Litwin.

 

Moje doświadczenie zerowe ale dorastałem wśród "osiedlowych królów" na blokowiskach co mete popijali browarem niektórzy, byli też tacy co ostro jechali z dietą, ćwiczeniami i sokami, ph do tej pory znajomi jedzą. Przychylam się do zdania Litwina - jak już jesteś pewien co i jak, porobisz badania na hormony/próby wątrobowe to lepiej się już SAA zainteresować, jakby nie było to są testowane przez lata leki. PH działają z zajebiście dopracowaną dietą, ćwiczeniami itp. ale to wciąż nie zbadane na przestrzeni lat wynalazki. Jak już koniecznie chcesz zainteresuj się Epistanolem - w miarę bezpieczny jak wynika z opinii, odblok wiadomo potrzebny i potrafi dobrze czasem libido ściąć (kumpel spuszczał się dosłownie wodą jak mówił, dopiero po clomidzie wrócił do normy) i zadbaj o stawy bo potrafią chrupać. Googluj Andżej i DŁUGO CZYTAJ i wyciągaj wnioski żeby sobie kuku nie zrobić, zabawa z hormonami potrafi być niebezpieczna.

Odnośnik do komentarza

Mnie to bardziej zastanawia fakt że niby po koksie wszystko spada. A znam jednego na siłowni co prawda z stażem 15 lat ale mimo że od 2 lat nic nie bierze dalej jest kurevvsko wielki(100kg wagi przy 10%bf). Zawsze słyszę opinie że koksu brać nie warto bo i tak wszystko spadnie. Też poczytałem o ph trochę i nie dowierzam że człowiek może podczas 2 miesięcznego cyklu dowalić 5kg jak oni to piszą masy przy nie zalewaniu się , coś mi się wydaje że większość to woda w mięśniach(nie podskórna) bo nie słyszałem nawet by ktoś na koksie zrobił 5kg suchego mięsa w 2 miesiące .Przecież jak ktoś w 2 miesiące dowala te 5 kg to za 3 góra 4 lata będzie wymiarów zawodowców wagi EKSTRAMALNEJ .

Odnośnik do komentarza

Pisałem kiedyś o tym,czy to koks czy ph przez pierwsze 2 miechy tworzy środowisko anaboliczne m.in. poprzez gromadzenie wody w komórkach,dopiero po tym czasie idzie mięcho,oczywiście jak dieta jest dopięta.Dlatego kulturyści są cały rok na bombie i robią po max 5 kg mięśni w rok.Jeżeli chłop koksił dłuższy czas z tych 10 lat to po prostu nabił się mięsem.

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od dawek i rodzaju.Na teściu ludzie lecą cały rok,bo to podstawowy hormon męski i nasz organizm sobie dobrze z nim radzi.Zobacz ilu jest sezonowców,co przed wakacjami kokszą,ciągną wodę,puchną a po wakacjach wszystko z nich schodzi.Jak będziesz 3mał dietę a wcześniej miałeś dłuższe cykle,tzw. "mostki" i sensownie się odblokowałeś to zachowasz z 40-60% zdobytej masy.

Odnośnik do komentarza

No i nie słyszałem by ktoś na koksie leciał dłużej niż te 2 miechy bo niby rzuca się to mocno na organizm.

Jak na tesciu leca po 40 tygodni( dozer z kfd) i jak pokazywali badania to, niektore parametry watrobowe lekko podwyzszone..

Niektore dlugie estry to sie dopiero zaczynaja bawic po 2 miechach :F

Ogolnie iniekcje nie sa takie zle, nie trzaskaja tak flakow jak wszyscy o tym trabia..

Edytowane przez wronerro
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja dawałem 

http://examine.com/supplements/Creatine/

 

 

 

To start loading, take 0.3g/kg bodyweight for 5-7 days, then follow with a minimum daily 0.03g/kg dose either for three weeks (if cycling) or indefinitely without requiring another load.

For the average person, these doses tend to result in 20g taken during the loading phase and around 2g taken daily henceforth although many users take 5g daily due to the low price of creatine and possibly more benefits



Czyli jak ważysz to 100kg to 3g wystarczy ale dużo ludzi bierze 5g, bo tanio. Z tym, że należy pamiętać, że ładować nie trzeba, to tylko opcja
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...