Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Tu nie chodzi czy sie zna czy nie, tylko tylko o to ile mu zaplacili zeby tak mowil :]

Wiedziałem że ktoś o to podbije.Chodzi mi o fakt suplementacji o której mówi . Białko równie dobrze może być mojej kochanej firmy ostrovit. 

Odnośnik do komentarza

No tak powinienem płakać ze moja dziewczyna podziela moja pasje, trenuje i dba o sylwetka. Bo przeciez białko to sterydy i za rok bedzie wieksza ode mnie. Dzieki kazub

 

nie wiem co ty do mnie pyerdolisz. chodzi mi tylko o to, że kobiety tego białka w proszku kompletnie nie potrzebują i wystarczy im z jedzenia. to dla nich zbędny bajer

 

 

 

Ja o tym wiem dlatego tym sie nie przejmuje, ale widocznie kazub nie był na tej lekcji że kobieta =/= facet

 

albo widocznie jesteś debilem. twój skill w rozumieniu sarkazmu oceniam na 3/10 

 

 

 

 

Ale Słodkiewicz się nie zna co nie ? Hehehehehe

 

yyyy...słuchaj...jakby ci to powiedzieć....TO JEST REKLEMA

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

o kur.wa jaki ty jestes mądry i wspaniały, doje.bałes sie aby doje.bac a teraz pier.dolisz mi farmazony które kazdy wie , laska kupila sobie bialko ktore jest jej niepotrzebne ale moze dziala na nia jak jakies placebo motywujące i w (pipi)e mam czy to bajer czy nie. Rozumiesz juz o co chodzi czy tobie trzeba pisac jeszcze prosciej?

 

A słodkiewiczm w filmiku powiedział wiele ciekawych rzeczy dla poczatkujących lasek i laików ale kazubek zauwazyl tylko ze poleca białko wiec sie nie zna. 

Albo jestes debilem albo nie wiesz ze nikt o IQ wyzszym od meduzy nie sugeruje sie firmą która poleca bo wie ze to reklama, no ale dzieki ze nas oswieciłes, zyjemy na swiecie przeciez od wczoraj.

Odnośnik do komentarza

kanabis zamknij morde, nie przeżywaj. miałeś szanse pięknisiu, teraz czekasz to lata  :klapek:

 

 

 

Reklamą jest fakt polecania białka swojej firmy . Ale polecanie ogólnie białka dla kobiet też jest reklamą?

 

:yao:

 

nie, to taka chwila prawdy od radzia specjalnie dla fanów, szczypta szczerości w chamskiej reklamie udającej hard product placement    :facepalmz:  

poleciłby ją nawet twojej starej  :kaz:

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

No ale od kiedy Kazub nie doje.buje sie bez sensu do kazdego bez wyjatku. Chocby tu Arni pisal to by mu wypomniale chu,jowa technike i braki w diecie. Generalnie trol, nie karmic.

 

Jaki ty jestes niesmieszny, leci szpagat.

Edytowane przez El Loco Chocko
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ale (pipi)a od kiedy kobietą nie jest zalecane picie białka po treningu . I wpjerdol więcej emotikonek żeby była większa beka Huehuehue....

 

no ja wiem, że nie możesz już żyć bez proszkóf, ale picie białka nigdy nie jest zalecane. to dodatek, bez którego każdy mógłby sie obejść, żaden must have  

 

 

 

No ale od kiedy Kazub nie doje.buje sie bez sensu do kazdego bez wyjatku. Chocby tu Arni pisal to by mu wypomniale chu,jowa technike i braki w diecie. Generalnie trol, nie karmic

 

oho, widze że pan doktor medycyny i chemii stosowanej aka theory fighter wychodował już trwały uraz do mnie. I DONT CARE. SUCK MY DICK NIGGA  

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...