Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Ale po co Ci teraz kreatyna, jeśli dopiero zaczynasz? Nawet nie odczujesz jej działania. Samą dietą osiągniesz to samo, a kreatynę zostaw na później, gdy już trochę się zbudujesz. Każdy kolejny cykl działa słabiej.

W czerwcu, jak zabrali mi kompa, zrobiłem sobie siłkę w piewce:). Pół roku to w sumie jest już trochę czasu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie masz zastojów, nie brakuje Ci siły to ja nadal nie widzę sensu. Spuchniesz, podejdziesz wodą i Cię zaleje, bo diety też przecież nie trzymasz. Pewnie, zrobisz jak zechcesz, my tu tylko radzimy ;)

 

Fajnie by też było, jakby uzytkownik Plugawy się wypowiedział, zamiast sypać minusami. Nie wiem, może się mylę, niech Liti dopomoże wiedzą.

Odnośnik do komentarza

nie chciało mi się pisać posta, teraz też mi się nie chce bo nie mam czasu. Chodzi o to, że nie zgadzam się w kwestii, że "nawet nie odczujesz jej działania". Odczuje i na pewno siła i waga mu skoczą, a po cyklu gdy zejdzie woda to będzie lepiej wyglądał niż jakby jej nie brał. Tylko musi pamiętać o diecie, ćwiczeniach i się nie opier.dalać. Poza tym zgadzam się, że z krety powinien skorzystać gdy już ma trochę stażu bo nie wykorzysta jej w pełni, co nie znaczy że nie zobaczy efektów.

Odnośnik do komentarza

Dietę to mam, ale dopiero ze 2-3 tygodnie.  Już rzygam tym ryżem:/
A całkowicie offtopując, to chyba coś widać, bo ostatnio byli u mnie kuzyni Widzimy się tylko w okresach świątecznych 2 razy w roku;/), przed ich przyjazdem byłem na siłce nieco się podpakować:). Od razu zauważyli różnicę. Trzymam się diety, ćwiczę co 2-3 dni, nie jaram fajek, alkohol ograniczyłem do picia "odświętnie":), biorę krete, zamówiłem mutanta (geeez), zobaczymy. Po nowym roku chyba dorzucę do tego bieganie, tylko pierw jakiś dres trza kupić.

Odnośnik do komentarza

No widzicie, mi koleś pier.doli żebym nie brał kreatyny "bo niszczy nerki", powtórzyłem jego słowa i widzę że to kit. Także przynajmniej będę ją teraz jadł w spokoju. :)

 

Działa niekorzystnie na nerki ale nie niszczy. Bez przesady. Alkohol też niekorzystnie wpływa na organizm a mimo to jak sie go nie nadużywa jakiejś większej szkody nie narobi ;)

Odnośnik do komentarza

 

No widzicie, mi koleś pier.doli żebym nie brał kreatyny "bo niszczy nerki", powtórzyłem jego słowa i widzę że to kit. Także przynajmniej będę ją teraz jadł w spokoju. :)

 

Działa niekorzystnie na nerki ale nie niszczy. Bez przesady. Alkohol też niekorzystnie wpływa na organizm a mimo to jak sie go nie nadużywa jakiejś większej szkody nie narobi ;)

 

Z tego co słyszałem negatywny wpływ kreatyny na nerki jest tylko w momencie gdy już mamy jakąś wadę nerek.Jeżeli są w pełni sprawne to kreatyna nic nie yebie . W końcu 5g kretyny dziennie to raczej nie zabije .

Odnośnik do komentarza

 

 

No widzicie, mi koleś pier.doli żebym nie brał kreatyny "bo niszczy nerki", powtórzyłem jego słowa i widzę że to kit. Także przynajmniej będę ją teraz jadł w spokoju. :)

 

Działa niekorzystnie na nerki ale nie niszczy. Bez przesady. Alkohol też niekorzystnie wpływa na organizm a mimo to jak sie go nie nadużywa jakiejś większej szkody nie narobi ;)

 

Z tego co słyszałem negatywny wpływ kreatyny na nerki jest tylko w momencie gdy już mamy jakąś wadę nerek.Jeżeli są w pełni sprawne to kreatyna nic nie yebie . W końcu 5g kretyny dziennie to raczej nie zabije .

 

 

Cały czas jest negatywny tyle ze nie w takim stopniu żeby jakoś zaszkodzic zdrowym młodym nerom ;) Nie wiem jak przy braniu przewlekłym ale przy 2 miesięcznym cyklu przy normalnych dawkach krety nic sie nerom nie stanie

Odnośnik do komentarza

Miałem w wojsku salmonellę,w pierwszej dobie przy temp 41 stopni podawali mi sterydy by je uratować,tak byłem odwodniony.To takie wprowadzenie,kreatynę na ogół jem długo,nawet do pół roku,badam się raz w roku i mierzę wszystkie kluczowe markery,krew,mocz,aspat,alat i nigdy,a zeżarłem dużo kg kreatyny i miałem grubo zorane nery nie było nic negatywnego z ich strony przy zastosowaniu jej.Jedyny powód jaki widzę to bardzo zanieczyszczony surowiec i wady nerek dziedziczne.

Odnośnik do komentarza

Mutant byl paskudny. Z mlekiem ledwo co dalo sie to wypic, musialem mieszac 50/50 z woda.

 

Czekoladowy był okej, ale miałem tez chyba ciastko to był tak słodki że nie dało sie tego pić. Nie wiem jak teraz ze składem ale zdecydoawnie lepszy smakowo był trecowski mass xxl czy jak to sie nazywało.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...