Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Wujek ale jakie fakty? co ma wzrost do kulturystyki? kanabis po prostu musi się czymś dowartościować, dlatego lecą pojazdy o kurduplach, spoconych majtach. No Litwin coś robi i widać efekty i to propsuję. A takie negowanie przez buraka co nie wygląda w ogóle, jest żałosne. Spóźnił się na busa.. no przedszkolak gdyby tak powiedział to ok, ale stary ciul? 

Odnośnik do komentarza

No jak kogoś wanilia banan z kfd premium nie jara z mlekiem to znak, że jest uprzedzony. Jak ktoś lubi bananowy smak odżywek to powinien stestować.

 

@KoBik - ale dajmy już spokój kanabisowi i jego podróżowaniu po Polsce. Ileż można? -_-

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Wujek ale jakie fakty? co ma wzrost do kulturystyki? kanabis po prostu musi się czymś dowartościować, dlatego lecą pojazdy o kurduplach, spoconych majtach. No Litwin coś robi i widać efekty i to propsuję. A takie negowanie przez buraka co nie wygląda w ogóle, jest żałosne. Spóźnił się na busa.. no przedszkolak gdyby tak powiedział to ok, ale stary ciul? 

 

Dobrze ze ty zaje.biscie wyglądasz xD

 

vh3pyh.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dałeś w ogóle fote kanabis? 

 

mowa jest o tobie i Litwinie. Widzę co wrzuca i gość robi progres, ty nie robisz nic. A nie sorry, honoru za grosz. 

 

Dobrze wiedzieć, że trzymasz gołych facetów w fapfolderze. Niech ci służy.

Edytowane przez KoBik
Odnośnik do komentarza

Protip. Wyszukiwarka. Możesz tam wyszukac moje foty na których wyglądam lepiej niz ty. No nie mam tak pięknego usmiechu. 

 

Zauważ bengalski kmiocie ze nigdzie ale to NIGDZIE nie napisałem że litwin wygląda chu.jowo bo nie wygląda. Ale to ze lepiej wygląda nie znaczy ze nie moge dodac swojej opinii o białku. Napisałem ze nie mam przekonania do polskich białek a twój guru od razu zjechał mnie jak szmate od mortadeli. Troche kultury. A oczywiscie ze wrzuce fote tak jak i rok temu. Zreszta pewnie wiekszosc spartakusów wrzuci tak jak wtedy. Aha to kazdy kto nie wrzuca fotek raz na tydzien jak litwin nie robi nic, ciekawa teoria. No to jak na tą wiosne wrzucimy fotki zobaczymy ile przez rok zrobilem ja a ile ty sensei. Bez spin czysty spartakus. 

Odnośnik do komentarza

100 g płatków + 2 jaja duże na około 15 minut odstawić. Później odżywkę ddorzuć w ilości aż będzie gęste, około 0,5-0,75 miarki. Na patelnię, rozlać cienko i na małym ogniu smaż kontrolując spód. Jak będzie miało stosowny wygląd przewróć i ta strona dojdzie szybciej niż tamta więc bądź czujny.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Jeżeli mogę doradzić to dajcie się płatkom nasączyć płynami,co prawda nie puszczą tyle skrobi jak po wrzątku,ale i tak lepsze niż suche ;)

 

 

@KoBik - ale dajmy już spokój kanabisowi i jego podróżowaniu po Polsce. Ileż można? -_-

Do usranej śmierci ;) To jest tak żałosne że mi się nigdy nie nudzi.Kabi to jeden z większych szczekaczy internetowych jakich znam :)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

O ja je.bie, wlasnie zarzucilem sobie doriana. 

 

Co oni kur.wa zrobili jak 3-4 lata temu zaje.bałem doriana to czułem sie kur.wa jak hulk a to coś? To juz kawa z rana mnie bardziej pobudziła FUUUUUU

Syf jakich mało na równi z napalmami , które nie pobudzają a powodują mdłości . Stary dorian do tej pory jest nie zastąpiony  , dziwi mnie czemu przestali go produkować jeżeli do tej pory są tworzone przedtreningówki na 1.3D . Z tego co się orientuję w USA chyba dalej to legalne?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...