Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Kazeina dlatego się powoli wchłania,gdyż pod wpływem soków trawiennych robi się z niej coś an styl skrzepu i"zatyka" żołądek,wiec jak się kupi szybkie białko typu izolat,to kaleczymy je mlekiem,kup wpc i nie zawracaj sobie głowy wchłanialnością,albo pij izolat na wodzie.Jak pisałem,ja stosuję tylko do śniadania i po treningu,więc nie rozrabiam na mleku bo w obu wariantach czy to w płatkach czy na wodzie smakują dobrze.Ważne żeby woda miała mało minerałów i nie była gazowana,bo te mogą psuć smak-Żywiec czy Oaza najlepsze.

Odnośnik do komentarza

To napisali na potreningu na temat mleka po treningu:

 

Wypicie szklanki mleka po wysiłku fizycznym, może w sposób wyraźny przyspieszyć regeneracje. Badania naukowe pokazują, iż składniki w nim zawarte z jednej strony hamują katabolizm i nasilają syntezę białek, a z drugiej – znakomicie uzupełniają stracone płyny i elektrolity. Mleko sprawdza się w tej materii równie dobrze jak popularne napoje dla sportowców.

 

Może mi się tylko wydaje ale odkąd odłożyłem mleko to skóra jest dużo chudsza .

Odnośnik do komentarza

 

 

Sylvan ale ty mi mów ze szukasz BCAA ;) Miałem pół kg na handel za 50 zeta.

 

 

Nie szkoda wam mamony na bcaa? Teraz szał jest na jakieś grzybki w szatni słyszałem , kolesie z maty mówili że wydolność i energia masakryczna .

Nie planowałem zakupu tak po prawdzie. Przechodziłem obok apteki, opakowanie przykuło moją uwagę i stwierdziłem, że spróbuję. To mój pierwszy raz z BCAA. Z suplementacji od początku przygody z żelastwem na stałe u mnie jedynie odżywki białkowe zagościły (głównie Carnivor i Syntha). Resztą nie zawracam sobie głowy, nawet kultowej kreatyny nie brałem.

 

Nie jestem specjalnie zwolennikiem faszerowania się różnymi proszkami i tabletkami w każdy możliwy dzień. Jak każdy w Spartakusie wie (a przynajmniej powinien), podstawa to combo: trening jako bodziec i jedzenie jako budulec. Ćwiczący spełnia rolę kreatora, a suple to dodatek. Nieco bawi mnie, gdy w szatni widze marne/przeciętne jakościowo sylwetki facetów, którzy przed/po wypijają w swoich szejkerar kolorowe napoje. Abo za bardzo zawierzyli stukilowym, dociętym do kości koksom z reklam, że to przez spalacz z zielonej herbaty i mono i sądzą że ich zbuduje już na początku, albo są przekonani, że wyczerpali pokłady mocy (a jak tak, to ewidentnie się obijali) i już czas na ten etap.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie suple to dodatkowe 10-15% w zestawieniu treningi 30%,dieta 55-60%,a jak wiadomo jak ktoś długo pakuje to szuka coraz to nowych sposobów by pójść do przodu.Jedno co zauważyłem,to że po takim docięciu masa mi idzie lepszej jakości,pewnie przez to że tkanki lepiej reagują(wyostrzyły się) na działanie insuliny,no i że kalorie podbijam tłuszczem i białkiem a nie węglami.

Odnośnik do komentarza

Zna ktoś jakieś dobre spalacze? Podczas pierwszej masy(35-40kg up) nabawiłem się lipomastii . Od tamtej pory nie schodziłem jakoś strasznie z BF% ale przy kracie dalej te lipo jest . Przydało by się coś co nie daje za bardzo po mięśniach bo pamiętam jak brałem MAN SCORCH czy jakoś tak to mięśnie poleciały jak szalone.

Odnośnik do komentarza

Tam nie ma czystej efedryny, tylko alkaloidy z ziół ale ich czystość dobrze daje powera i daje po głowie. ;)

 

http://cyber-sport.us/4-vt24046.html?postdays=0&postorder=asc&start=75

Tam nie ma czystej efedryny, tylko alkaloidy z ziół ale ich czystość dobrze daje powera i daje po głowie. ;)

 

http://cyber-sport.us/4-vt24046.html?postdays=0&postorder=asc&start=75

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...