Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę odkopuję, ale czy brał ktoś krete KFD? Niska cena kusi, ale jest takie powiedzenie, że jak ktoś kupuje tanio to kupuje daw razy XD w sumie kreatyna jest tak popularna, że nie wiem czy za 20zł droższą kretę Olimpa płacę wiecej po prostu za markę? Kiedys brałem krete UNS i na mnie działała dobrze, ale po trafionej prawdopodobnie podróbce Universalla wolałbym cos pewniejszego kupić. Siostrzeniec bierze cały rok krete teraz ma tę KFD i mówi, że nie wie czy działa bo on cały czas na krecie jest XD No i od kfd troche cofa mnie fakt, że znalazłem kolesia w necie bo brał ich witamine D. Przed zrobił badania na poziom i po i tylko nieznacznie wzrósł mu jej poziom a walił 10k dawki. Potem wziął wit D w leku i skok był duży. Także zaufanie moje do supli dziwnych marek spadło. No ale białko od KFD to z drugiej strony fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza

A to juz twoj wybor. Jak sprobujesz to przynajmniej bedziesz mial jakies porownanie czy warto czy jednak nie warto na nastepny raz. Nawet nie wiedzialem ze to tak cenowo wyglada. Dobrze dzialalo to nie zmienialem , jakies tez wielkie pieniadze to nie sa zeby zrobic te dwa razy w roku 2 miesieczna kuracje ;)

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Plugawy napisał:

Trochę odkopuję, ale czy brał ktoś krete KFD? Niska cena kusi, ale jest takie powiedzenie, że jak ktoś kupuje tanio to kupuje daw razy XD w sumie kreatyna jest tak popularna, że nie wiem czy za 20zł droższą kretę Olimpa płacę wiecej po prostu za markę? Kiedys brałem krete UNS i na mnie działała dobrze, ale po trafionej prawdopodobnie podróbce Universalla wolałbym cos pewniejszego kupić. Siostrzeniec bierze cały rok krete teraz ma tę KFD i mówi, że nie wie czy działa bo on cały czas na krecie jest XD No i od kfd troche cofa mnie fakt, że znalazłem kolesia w necie bo brał ich witamine D. Przed zrobił badania na poziom i po i tylko nieznacznie wzrósł mu jej poziom a walił 10k dawki. Potem wziął wit D w leku i skok był duży. Także zaufanie moje do supli dziwnych marek spadło. No ale białko od KFD to z drugiej strony fajna sprawa.

 

Ostatnio brałem chyba z rok temu i już nawet nie jestem do końca pewien, czy to była KFD, ale chyba tak. No w każdym razie, działała jak należy, czyli jak monohydrat xD. Zawsze biorę bezsmakowe, więc te kwestie ignoruję, rozpuszcza się jako tako, no ale nie popijam tego jak herbatkę, tylko wypijam szybko na raz. Sam trochę sobie odpowiedziałeś: to jest towar tak prosty, powszechny i tani, że dużych kombinacji raczej nie powinno się obawiać. Zresztą firma firmą, warto patrzeć zawsze na skład, konkretnie ile krety jest faktycznie w 1 gramie proszku, bo już różne dziwaczne połączenia widziałem, gdzie zawartość faktycznie interesującej nas substancji to było jakieś 70%. W KFD też chyba nie ma 100% tak notabene.

 

Jabłczan swoją drogą warto sprawdzić. Też już daawno nie używałem i nie pamiętam marki, ale pamiętam, że ostatnio pięknie podziałał u mnie na przyrost siły.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

nie zesrajcie się już puryści z miodem w uszach xd

Zwykła serwatka to po cholere przepłacać i walić konia do olimpu czy innego badziewia z nabitą marżą na "prestiżowości" marki.
Do owsianki czy gofrów zajebiście to sfd siada, bo praktycznie go nie czuć lub blenduje się z mlekiem smakowo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...