Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Cos tam dziala ale raczej stosujac dlugo no i nie sa to jakies spektakularne efekty napewno. Jakby za darmo dawali to bym stosowal 

 

Na wytrzymalosc to juz lepiej sok z burakow pic. 

Nawet pani Justyna Kowalczyk pijala. A na wytrzymosci sie zna majac pewnie najwyzsze vo2 max wsrod kobiet w kraju. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ja pije jako przecier w koktajlu warzywno owocowym. Duza ilosc blonnika powoduje ze dobrze wchodzi.

 

Z sokami niektorymi jest wlasnie tak jak mowisz. Jak zrobilem z selera w sokowirowce to myslalem ze do kibla nie dobiegne :obama:

 

Z burakami tez czasem wezme ten dawtona. No i po wypiciu na raz to potem za godzine jakis szybszy bieg zrobic troche strach, trzeba brac papier ze soba. Dlatego zawsze przecier >sok

Te koktaje z blendera pije dwa razy dziennie juz z pol roku. I ani razu nie pogonilo mnie po nich. Swoja droga zdziwiony bylem po doswiadczeniach z sokowirowka gdzie tam bylo roznie

Odnośnik do komentarza

Soczki tez bym porobił, ale blender mi sie zjebał. Kielichowy by mi sie teraz przydał. Wiadomo przecież sama słodycz i nektar.

 

Jednak wziąłem beta alanine, bo doczytałem, że to dłuzej sie bierze a sto lat temu to tylko pare razy wziąłem i opchnąłem dlatego nie działało pewnie XD no i ma jakieś udokumentowane badania jak kreta.

Odnośnik do komentarza

Dobrze w sensie, że lepiej mi się wypróżnia, regularnie, lepsze trawienie i nie ma niespodzianek podczas biegania. Ogólnie, poprawie się środowisko bakterii w jelitach. Wrzucałem dziś zestaw różnych zakwasów w Smakoszu, będę testował, bo są bardzo chwalone.

 

A wodę po ogórach też piję od jakiegoś czasu, przez bombillę od yerby prosto ze słoika xd

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 11.02.2022 o 21:11, kanabis napisał:

Ja za bardzo nie lubie beta alaniny. Przedtreningowki ktore maja jej wieksza ilosc powodowaly u mnie jakies mrowienia mordy, swedzenie :/ Nie miales tak? 

 

Jakaś trefna musiała być ta stara beta ala, że nie działała, bo po tej z Olimpu po 15minutach zaczęła mnie gęba kłuć i czoło jakbym miał spieczone na słońcu i próbował je marszczyć. Takie uczucie. Łapy i nogi nie piekły, co też podobno się zdarza. Ogólnie byl ciężki trening, ale dałem rade az miło, pewnie placebo, bo korzyści po beta ala są podobno po 2tygodniach. A i to mrowienie też na początku mnie wkurwiało, ale dało pozytywny efekt bo wkuwiony mocniej uderzałem xD

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...