Skocz do zawartości

PERSONA 3


JanzKijan

Rekomendowane odpowiedzi

No bez kitu te nowe katsiny na silniku gry przypominaja mi ... Czasy PSX'a ... o-o'.

Zrobili to albo z powodu budzetu (latwiej i taniej zrobic na silniku niz rysowac wstawki anime od nowa, a chcieli nowa jakosc gdyz stare ssa pale) albo pojemnosci (... No dobra kogo ja chce nabrac).

Odnośnik do komentarza

Dr.Czekolada-> Nie wiem na czym grałeś w persone i twierdzisz że tam są słabe wstawki anime ale na psp raczej by te wstawki jakościowo były podobne do sd ekranu przez niską rozdziałke. Chyba że chodzi o to że wstawki na silniku gry zajmują mniej niż fmv? Za czasów MGS1 rozumiem takie rozwiązania ale teraz gdy wszystko można skompresować ładnie i w dodatku mniej waży to tego już jakoś nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza

Nie zrozumiales (i nie wyczules ironii co do wagi tych scenek na plycie PSP ;)).

 

Nie wiem CZY grales w P3, ale wstawki anime byly po prostu slabiutkie, kreska na odwal (o animacji nie wspomne, toz Naruto lepiej sie prezentuje).

Nie chodzi mi o ich jakosc, lol :P.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Ależ proszę czytajcie mnie ze zrozumieniem <_<.

Nie jestem maniakiem anime właśnie (chociaż lubie ten dział).

Wstawki były żenująco słabe (ale nie mówię że nie miały klimatu !!), lecz wole je po stokroć od tego co teraz serwują (bez polotu ani nic O_O).

 

Mi chodzi o to jakimi kategoriami myśli Atlus.

Nie mam nim nic za złe, po prostu eksperymentują (jak zawsze).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z Doktorem. Pod względem artystycznym wstawki anime były bardzo cool, ale od strony technicznej większość z nich była po prostu słaba. Nie wszystkie, ale nawet najlepsze z nich prezentowały się zaledwie przyzwoicie (jak z fajnej serii telewizyjnej, do której doszlifowania zabrakło budżetu...). 

Edytowane przez Belcoot
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Zakończenie podstawy P3 w wersji animowanej wręcz wyciskało mi łzy z oczu, trudno się pogodzić z tym że teraz tego zabraknie, no i pierwsze wezwanie Orpheusa kopało dupsko. Ale nowe elementy mi to wynagrodzą.

 

Tak jak ktoś powiedział, gdyby Atlus miał budżet to jego gry nie wyglądałyby jak wyglądają :)

 

Ciekawe kiedy podadzą datę premiery w Europie.

Odnośnik do komentarza
Jakby Altus miał budżet to by ich gry nie wyglądały pod względem tak jak wyglądają a raczej jak conajmniej gry 2 generacji, ale ja i tak nie gram w Persony dla grafiki :)

 

Tak jak ktoś powiedział, gdyby Atlus miał budżet to jego gry nie wyglądałyby jak wyglądają

 

Wiadomo. Zresztą ja uwielbiam (prawie) każdą scenkę w tej w grze, animeową czy nie. Stwierdzałem tylko fakt :P  (plus miałem na myśli tylko cutscenki anime. Graficznie SMT podobają mi się takie, jakie są).

 

Zakończenie podstawy P3 w wersji animowanej wręcz wyciskało mi łzy z oczu, trudno się pogodzić z tym że teraz tego zabraknie, no i pierwsze wezwanie Orpheusa kopało dupsko. Ale nowe elementy mi to wynagrodzą.

 

Właśnie, ciekawe czy w ogóle zostawią to zakończenie (które było wspaniałe) i czy żeńska wersja emo-boya będzie miała podobne... Ech, przeklęty Atlus, mam nadzieję, że to ostatnia gra z cyklu "Persona 3" :P ...

 

 

Edytowane przez Belcoot
Odnośnik do komentarza

Na Europę bym się nie nastawiał tak bardzo, mając na uwadze inne nowsze produkcje Atlusa. Devil Summoner 2 nie ukaże się wcale, o Devil Survivor cisza, o Personie 1 w ogóle nic nie wiadomo. Lepiej od razu nastawić się na import - przynajmniej można liczyć na jakiś bonus od Atlus USA (vide Soundtrack) i ładniejsze okładki.

 

Swoją drogą, nie wiem czy zauważyliście, ale na zwiastunie pod koniec, gdy widać parę scen z eksploracji lochów, mam wrażenie, że gra lekko się tnie. Mam nadzieję, że to wina filmu, a nie słabego framerate'u.

Odnośnik do komentarza

Oj już ja "ospojleruje" zakończenie estelowi XD.

 

Jak najbardziej trzeba brać się za import i nie bawić w czekanie - nie mamy Europejskiego oddziału Atlusa, tylko Amerykański i Japoński, z czego każdy z nich żyje w swoim małym świecie, taka prawda :/.

Poza tym jak wspomnieli poprzednicy - To są bogate wydania, mamy soundrtack i ładnie wydanaą całość (opierając się na pierwszej Personie).

 

A tak w ogóle to słyszałem iż zamierzają wydać ponownie Persone ale tym razem z dubbingiem (w Ameryce of course), myślę że może to też spotkać P3P pod innymi względami (np wstawkami, who knows ? - To strefa Amerykańskiego Atlusa już, a ten ma niecodzienne pomysły).

Odnośnik do komentarza
A tak w ogóle to słyszałem iż zamierzają wydać ponownie Persone ale tym razem z dubbingiem (w Ameryce of course), myślę że może to też spotkać P3P pod innymi względami (np wstawkami, who knows ?
O czym Ty mówisz? Jakie ponowne wydanie? Po prostu Persona na PSP w wersji amerykańskiej będzie pod paroma względami usprawniona względem japońskiej, między innymi jeśli chodzi o głosy postaci, których podobno nie było w oryginale. Ale to żadne ponowne wydanie tylko to samo co w przyszłym tygodniu trafi do sklepów.
Odnośnik do komentarza

Wiesz, ty tyle docenionych gier na PS2 nienawidziłeś, pamiętasz ? :).

 

Jakie ponowne wydanie?

Linków raczej nie dorwę ale spotkałem się z tłumaczeniem "ponowne wydanie" (w sensie takim jaki przedstawiłem). Nie wiem - ale to i tak bez znaczenia, oryginał Japoński nie miał dubbu a Szekspirowski jak najbardziej.

 

Tak poza tym widzę tu

japońską i ...

 

Wygraliście, protagonistka jednak nie ma kija tylko Naginatę :P.

Odnośnik do komentarza
Zakończenie P3 widziałem po przejściu gry i w ogóle na mnie nie podziałało. Zero. A jako, że żaden ze mnie maczo co się nigdy nie wzrusza to się dziwię czemu reakcja innych była o 180 stopni inna od mojej.

 

Cóż, mnie dziwi czemu ludzie płaczą oglądając śmierć Aeris albo zakończenie Crisis Core, czy wzruszają się słysząc Eyes on Me :P . Subiektywna sprawa. Zależy zapewne od tego jak bardzo zżyłeś się z bohaterami i jak bardzo wczułeś się w postać emo-boya i tyle :P .

Edytowane przez Belcoot
Odnośnik do komentarza

Na mnie również zakończenie podstawowej P3 wywarło duże wrażenie. Tak zżyłem się z bohaterami, że aż żal się było rozstawać z nimi. Nie powiem wzruszyłem się wtedy, a ostatni raz takie coś przytrafiło mi się w grze rpg przy Planescape Torment .

 

A co się tyczy P1 i P3 na PSP to wiadomo, że lepiej brać wersję USA. Nie dość, że nie trzeba czekać na wydanie w Europie to jeszcze taniej wyjdzie no i OST gratis.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Drugi zwiastun P3P:

http://www.youtube.com/watch?v=3GHaPE1SOcQ

 

Po co czekać aż ci lenie dadzą wersję EU.
Czekanie nie ma sensu, gdyż najprawdopodobniej tego w ogóle nie zrobią, tak jak w przypadku Devil Summoner 2, Devil Survivor czy Persony (w pierwszym przypadku oficjalny brak planów na wydanie, w dwóch pozostałych cisza).
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...