Skocz do zawartości

PERSONA 3


JanzKijan

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nowy dub ani w jedną, ani w drugą mnie nie rusza. Junpei brzmi bardzo dobrze. Reszta standardowo. Fuuka lepiej od oryginału, choć to żaden wyczyn, ale trochę jak dziecko. I tak będzie grane z japońskimi głosami.

 

Fajnie, że jednak dodają trochę nowych aktywności, szczególnie z główną ekipą. Być może okaże się to właśnie tym elementem, którego brakowało oryginałowi, żeby odpowiednio przedstawić więź między bohaterami. Bo nadal uważam, że na tle kolejnych Person, to wypadli oni bardziej jak kompani, aniżeli przyjaciele (szczególnie w kontekście opłakiwanego The Answer).

Odnośnik do komentarza

Trochę screenshotów, w tym NPC. Niektóre postacie wyglądają chyba nieco lepiej, niż w oryginale - https://www.siliconera.com/persona-3-reload-character-profiles-and-new-screenshots-shared/

 

Aczkolwiek Yuko trochę "derpowato". Oczy jej zmniejszyli i chyba trochę "wybielili"... :D

persona-3-reload-35.jpg?resize=640,360

 

Oryg.

persona-3-portable-yuko-s-link.jpg

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

 

 

Ja stwierdziłem, że na premierę nie biorę, choć jako oszołom i tak kupię grę dwa razy... ;) Bo chcę grę na Steam, ale bym nie pogardził pudełkiem na PS5. Niemniej jednak w obu przypadkach poczekam na obniżki. Po ponad stu godzinach w P3P w zeszłym roku i P5R do nadrobienia nie mam obecnie ciśnienia na pre-order. Zobaczymy zresztą. W lutym zamiast tego na pewno wleci FFVII.

Odnośnik do komentarza

Ich cykle są najlepsze w branży. Pierwszą grę na PS4 wydali 2,5 roku po premierze konsoli. Pierwszą grę, która była specjalnie na PS4 a nie podbitą wersją z poprzednika, wydali prawie 5 lat po premierze konsoli.

Ich pierwsze porty na Switcha wyszły w 2020.

Takiej "dużej" gry robionej specjalnie z myślą o PS5 jeszcze nie wydali i pewnie jeszcze trochę minie lat, zanim taka będzie.

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, ogqozo napisał:

Ich cykle są najlepsze w branży. Pierwszą grę na PS4 wydali 2,5 roku po premierze konsoli. Pierwszą grę, która była specjalnie na PS4 a nie podbitą wersją z poprzednika, wydali prawie 5 lat po premierze konsoli.

Ich pierwsze porty na Switcha wyszły w 2020.

Takiej "dużej" gry robionej specjalnie z myślą o PS5 jeszcze nie wydali i pewnie jeszcze trochę minie lat, zanim taka będzie.

Pewnie koło 2030 wyjdzie taka :)

Bo ReFantazio też na PS4

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...