Skocz do zawartości

PERSONA 3


JanzKijan

Rekomendowane odpowiedzi

To moja pierwsza styczność z trójką. No cóż, po p5 i p4 czuję się jak w domu. Te gry to moja strefa komfortu, mógłbym co rok grać w kolejną personę.

 

Fajnie, że po godzinie już coś się zaczyna dziać. Nie napiszę nic odkrywczego wskazując, że muzyka i klimat są zajebiste.

 

Mam też wrażenie, że to jest zrobione na conajmniej jakiejś ulepszonej wersji silnika p5, bo animacje wydają się jakieś takie bardziej „miękkie” trochę w stylu SMT V.

Edytowane przez tlas
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pograłem godzinkę wczoraj. To moja pierwsza stycznośc z wersją nie-portable i jestem zachwycony. Świetne uczucie tak sobie pobiegać po tych lokacjach które do tej pory byly tylko renderami z kamerą umiejscowioną naprawde wysoko. Swietnie sie gra i bardzo sie cieszę, że ta gra dostała remake.

  • Plusik 4
  • This 1
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, pawelgr5 napisał:

Pograłem godzinkę wczoraj. To moja pierwsza stycznośc z wersją nie-portable i jestem zachwycony. Świetne uczucie tak sobie pobiegać po tych lokacjach które do tej pory byly tylko renderami z kamerą umiejscowioną naprawde wysoko. Swietnie sie gra i bardzo sie cieszę, że ta gra dostała remake.

I tak to też Atlus przemyślał, dlatego wydał tylko Portable w reedycjach ostatnio, imo między Portable, a Reloaded jest największą przepaść, a gdzieśtam obok jest FES, który jak wiadomo reedycji już raczej nie dostanie. 

 

Godzinę temu, tlas napisał:

To moja pierwsza styczność z trójką. No cóż, po p5 i p4 czuję się jak w domu. Te gry to moja strefa komfortu, mógłbym co rok grać w kolejną personę.

 

Fajnie, że po godzinie już coś się zaczyna dziać. Nie napiszę nic odkrywczego wskazując, że muzyka i klimat są zajebiste.

 

Mam też wrażenie, że to jest zrobione na conajmniej jakiejś ulepszonej wersji silnika p5, bo animacje wydają się jakieś takie bardziej „miękkie” trochę w stylu SMT V.

To jest zrobione na innym silniku, na Unreal Engine 4, ale assety są w większości z Persony 5 i SMT V. 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

I tak to też Atlus przemyślał, dlatego wydał tylko Portable w reedycjach ostatnio, imo między Portable, a Reloaded jest największą przepaść, a gdzieśtam obok jest FES, który jak wiadomo reedycji już raczej nie dostanie. 

 

To jest zrobione na innym silniku, na Unreal Engine 4, ale assety są w większości z Persony 5 i SMT V. 

 

Tak właśnie czułem że UE4 wjechało.

Odnośnik do komentarza

Co do muzyczki, to niestety P3P na PSP tak mi się wryło w pamięć, że nowe aranżacje troszkę mi nie leżą. Pewnie za 10h się przyzwyczaję, ale póki co tak średnio.

 

Np. w tym kawałku wolałem oryginalny miks, taki bardziej sklejony, mięsisty. Nie wspominam już o świetnym, obniżonym wokalu. 

 

 

 

 

Tak czy siak będzie grańsko :dafuq:

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, XM. napisał:

Nigdy nie grałem w serie, ale ta część też ma te social zabawy, lekcje, kalendarz, wyrywanie lasek etc. Jak 4 i 5?

Ta część to zaczęła:niki:

Teraz, Bzduras napisał:

W sensie podziwiqsz ludzi, którzy grają w jRPG i czytają to co mówią postacie? Wtf, przecież to jakby esencja gatunku jest.

Figaro jest martwy jako zagrajmer

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, XM. napisał:

Nigdy nie grałem w serie, ale ta część też ma te social zabawy, lekcje, kalendarz, wyrywanie lasek etc. Jak 4 i 5?


Jeżeli chcesz bić potwory i robić fuzje, a nie chcesz aspektów social sim, to polecam SMT V.

Odnośnik do komentarza

Tak jak wszyscy piszą, w Personę 3 można zagrać po poprzednikach lub przed i być kompletnie w domu. To są ogólnie trzy odcinki tej samej gry. ten sam szkielet dokładnie. Nie mylić z Personami 1 i 2, które były zupełnie inne.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Figaro napisał:

też odpaliłem i pewnie odpadnę w 2h, ale fajnie posłuchać muzyczki. Podziwiam wariatów, którzy serio czytają te wszystkie dialogi.

Ja przechodziłem 3  różne wersje P3 ale wiadomo wszystkie po angielsku.

 

Teraz tym bardziej czytam bo polsku to jest jednak trochę inny klimat i czasami wychodzi krindż z tłumaczeń.

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, ProstyHeker napisał:

Co do muzyczki, to niestety P3P na PSP tak mi się wryło w pamięć, że nowe aranżacje troszkę mi nie leżą. Pewnie za 10h się przyzwyczaję, ale póki co tak średnio.

Nie ma w grze przypadkiem opcji zmiany OSTa na oryginalny? Mam wrażenie, że była o tym mowa w zapowiedziach, ale mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza

Pytanie o możliwość pominięcia części rozgrywki/zle zakończenie. W czwórce były 3 pytania na koniec, w piątce 3 social linki na maksa, jak jest w 3? Można zablokować sobie część zawartości?

Edytowane przez tlas
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...