Skocz do zawartości

PERSONA 3


JanzKijan

Rekomendowane odpowiedzi

No AŻ tak wierna to nie będzie. ;) Na pewno sterowanie kompanami domyślnie już będzie, nawet nie jako opcja.

 

Liczę, że w scenariuszu też coś poprawią, mimo wszystko, albo dodadzą trochę dialogów i scenek.

 

EDIT:

 

Dopiero teraz na spokojnie obejrzałem/przesłuchałem te zwiastuny i nieszczególnie podoba mi się nowy motyw muzyczny. Spoko, póki jest wokal, ale w pewnym momencie wchodzi jakieś jęczenie, które ciężko mi nazwać muzyką. Mam nadzieję, że da radę bez żadnego DLC zmienić na remiks Mass Destruction.

Odnośnik do komentarza

Jestem hetero, ale Shinjiro best husbando. Prawie jak Henry Cavill.

 

20230902225814_1.thumb.jpg.32f1985eeaa98ab8bf31bf3f62dc9b91.jpg

 

Powtarzam się, ale w kontekście nadchodzącego remastera P3 wersja Portable jest warta uwagi już chyba tylko ze względu na babkę. Nieporównywalnie lepsze dialogi, S-Linki, eventy. Naprawdę cicho liczę, że ten Reload mimo wszystko zaczerpnie trochę elementów Portable, a nie będzie odwzorowany 1:1.

 

Niemal wszyscy bohaterowie P3 naprawdę dużo zyskują dzięki babce. Junpei wypada bardziej charyzmatycznie, Akihiko w końcu zachowuje się jak człowiek, S-Linki pokroju Saori są jednymi z lepszych w całej serii nowych Person, a Shijiro, no cóż...

 

Spoiler

 

 

Ale gameplay'owo szlag mnie już trafia, przyznaję. Brak możliwości wyboru skillów przy fuzji, brak sensownego menu wyboru przy duplikowaniu Skill Cards, oraz cała masa innych niedociągnięć, które Atlus mógł w P3P mimo wszystko poprawić.

 

Teraz naprawdę widzę, że jednak Remaster P3 był potrzebny. Gra się mocno zestarzała, w przeciwieństwie do P4G.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tak serio, to nawet ja przyznam, że z dub P3 lubiłem Junpei, Akihiko, czy Mitsuru. Ale np. Fuuka była okropna i sam dubbing strasznie mi zniesmaczył tę postać. Niemniej jednak nowe głosy ze zwiastunów raczej słabe.

 

Ale generalnie ja jestem wyznania, że zawsze oryginał > dub.

 

Z innej beczki, mógłbym już skończyć P3P, ale OCD sprawiło, że uparłem się zdobyć komplet osiągnięć, tj. pierwszy raz w życiu pokonać Elizabeth. Innymi słowy, grind, grind, grind... :/ Zły jestem, bo zabrakło mi dosłownie dwóch dni na zrobienie wszystkich S-Linków przy pierwszym podejściu. Ale grałem bez FAQ i trochę zjebałem priorytety, bo nie wiedziałem/pamiętałem, że później jest tak dużo dni wolnych od szkoły, kiedy praktycznie nie ma co robić... No ale do kompletu i tak trzeba grę przejść dwa razy, więc pół biedy. Lucyfer ze skillami do niszczenia mobków jednym uderzeniem już gotowy, więc szybko pójdzie, mam nadzieję.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...