Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Ja znam kilku i kazdy wyglada dobrze, tylko nie kazdy celuje w forme ala do(pipi)any dzik.

No właśnie nie o to mi chodzi. Znam kilku dobrze wyrzeźbionych z ładnymi sylwetkami ale większość to ekto z brzuszkiem albo endo na wiecznej masie. 

Odnośnik do komentarza

Ej ale ja tu widzę jeden problem - zazdrościcie. Ja tam mam jak zazwyczaj wyjebane, czy Litwin pożerał PH czy pił soki z gumijagód. Do takiej formy doszedł również ćwiczeniami i dobrą dietą. Gorzej, jeśli coś tam dorzucał z ciężkiego kalibru i nam wmawia, że na sucho to uzyskał i to w super krótkim okresie czasu. Ja nie oceniam ani nie osądzam.

Odnośnik do komentarza

Wiem gdzie to, kumpel tam ostatnio sushi robił ;d

Wczoraj mi też zrobił ;) Pyszne sushi robi.

 

 

Wg mnie bez towaru, nie przesadzajcie.

Dlatego tego nawet nie komentuję ;) Ale takie zarzuty są dla mnie najwyższej jakości komplementem.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

kabi zobaczyl ze litwin zrobil forme nieporownywalnie lepsza od jego i od razu oskarzenia o doping xDDD

nie chce sie bawic w adwokata litiego ale o ile pamietam to cwiczy troche wiecej niz 2 miesiace

 

Wystarczy popatrzec na twoje fotki co zrobiłes w rok zeby wiedziec ze w dwa miesiące sie tego nie da zrobić :D 

 

A o dwóch miesiącach chodziło mi o ostatnie fotki litiego i terazniejsze , dobra nie istotne. Kazdy ma prawo robic z wlasnym cialem co chce, tylko po co kity wciskac ze na sucho. 

 

LITI w LIPCU 

k3ImFOL.jpg

 

LITI WE WRZESNIU

 

EFa6QJL.jpg

 

 

NIE WIEM JAK WY ALE JA JUZ BIEGNE PO MAKARON RAZOWY

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kabi, powinienes porownac dwa takie same zdjecia imo. Tym bardziej ze dodal jedno juz w tej samej pozycji teraz co nie. Wtedy widac ze nie ma tak dramatycznego przeskoku. Odtluscil sie, w dwa miechy mogl zejsc te kilka %. Oczywiscie pewnosci nie mam, ale nie bylbym az tak dalece podejrzliwy. Tak czy owak, sporo pracy chlopak w to wlozyl, nawet jak by byl na towarze.

Odnośnik do komentarza

 

 

Myślisz, że po każdym saa rośnie agresja?

To jest oczywiste że osoba , która zna sterydy z opowiadań/telewizji ma taką wizje .

 

Ha, ja ma swoją teorie na ten temat: Oferma  często po przypakowaniu zaczyna czuć się bardziej pewnie bo bicek skoczył to i kozak się robi.

 

 

No ale tu będziemy rozkminiać nad tym, że zdarzają się debile jak w każdej dziedzinie życia? Samokontrola i tyle - a jak ktoś podbija do kogoś i jest leszczem to wpierdol zbierze i tyle. W czym jest problem?

Odnośnik do komentarza

jak ktoś jest po porządnym treningu to na drugi dzień nawet mu nie powinno się śnic obijanie ryjów. Ja na drugi dzień zawsze jestem wymęczony nie ważne czy macham hantelkami czy po karate i nie w głowie mi gupie pomysły. Jak ktoś ćwiczy jak pyyyzda i bierze jakies suppery na speeda to potem mu we łbie się przewraca od nadmiaru energii.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...