Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam spartakusów!

 

Foto sprzed miesiąca jakoś, obecnie waga 79-80 kg. Kondycja krok lepiej niż rok temu i zupełnie inny człowiek niż 2-3 lata wstecz - na zlot forumkowy we wrześniu mam nadzieję odsłonić ten zapierdolony brzuch i utrzymać sylwetkę ale skóra na brzuchu już wisi za pasek jak się schylę i obawiam się, że będzie popelina tym bardziej, że sezon grillowy tuż tuż a bycie mistrzem ognia ma swoje wady i zobowiązania. :P

 

 

23sdye1.jpg

 

2djuyo0.jpg

 

 

Zdjęcie "na gangola". Pozdrawiam hejterów! :lapka:

Odnośnik do komentarza

Hehehe, dzięki chłopaki, w końcu się ogarnę, przestanę brać używki hurtowo i nawet Yakubu będzie walił konia do moich *.jpg ale jeszcze chwilowo będzie zalany Jakub, jakoś to przeżyjecie mam nadzieję. :lapka:

 

Wy ciągle patrzycie pod kątem przyrostów mięśnia i typowo spartakusowe kryteria a ja widzę siebie sprzed patu lat i nie poznaje się w lustrze, fot topless z akcji "jestem tucznikiem" nie jestem w stanie wrzucić ale foto poniżej powinno dać ogólny pogląd a generalnie bywało gorzej u mnie z tłuszczem. ;/

 

 

 

9gc9s3.jpg

 

 

 

Teraz jestem jak nowo narodzony i z moją tendencją do tycia i słabą wolą dla mnie spory sukces, możecie śmiało jak zwykle hejtować! :cool:


Mi tez sie kamien osadza po 5 min od mycia cifem wiec ten tego.

 

Pytanie kluczowe - ile kosztowała twoja bateria i co to za firma? :D

 

@Milan - następnym razem posprzątam łazienkę! :*

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Mobi z Max Flizu, Spain made. Raczej sklep ze stuffem dobrego gatunku. Ceny nie kojarze, ale pewnie paragon trzymam (250-300 zl?).

 

Woda pewnie ujowa w mojej okolicy bo nawet czajnik sie zakamienil od czasu przeprowadzki.

 

Ontopic: no na ostatnim foto niezly swiniok. Przemiana w tygrysa elegancka.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

@Red - to się nie czepiam bo w Max Fliz elegancki towar mają, ja jakąś z Castoramy mam. Trzeba często sprzątać. 2 dni po porządkach już kocury kurzu latają u mnie a dbam o czystość. Takie czasy. :(

 

@Milan - zostaw sobie do wkp te marne podjazdy Robciu.

Odnośnik do komentarza

@Milan - nie wiem czy ty znowu trollujesz ale u mnie starczyło zacząć pilnować miskę, fast food / łakocie raz w tygodniu, pomachać ciężarkami 3-4x w tygodniu, czasem pojeździć na rowerze. Nic specjalnie wymagającego. Najgorzej z konsekwencją i czasem wolnym ale walczę żeby do formy świniaka nie wrócić.

 

No i nie przesadzaj z tym kranem, u mnie niemal wszystko z promocji podczas urządzania mieszkania szło. :D

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Jestem +2 kg niż w lipcu 2015 ale obwody w końcu ruszyły i ten przeklęty bic co rośnie do środka jest większy. Jak się zegnę to fałda widocznie się zmniejszyła chociaż do końca daleko - muszę zacząć regularnie jeździć na rowerze. O bieganiu nie wspomnę. Jaram się swoją kondycją, byłem je.banym spaślakiem i nie widziałem swojego ch.uja a teraz z bardzo daleka wyłania się upragniony cel. :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...