Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam znieczulenie ogólne, miałem kilka lat temu.

Leżysz na stole, widzisz jak wstrzykują ci anestetyk i nie zdążysz zobaczyć końca, bo zasypiasz od razu.

 

Budzisz się na sali i nie masz pojęcia, co się w ogóle odje.bało. 

Na początku myślałem, że przesadziłem z jakimś towarem na imprezie i wylądowałem w szpitalu :pawel:

Odnośnik do komentarza

Też mam żylaka, na lewej nodze. Co prawda jego podłoże jest raczej genetyczne (chociaż pewnie pomogłem mu się rozwinąć siedząc przed konsolą w jakichś chorych pozycjach) i nie jest jakoś bardzo duży, ale trochę jednak widać. Byłem u lekarza i stwierdził że na razie nie ma się co przejmować, no ale zalecił żeby w obrębie najbliższych trzech lat się wybrać na taką operację. Już się nie mogę doczekać  :rayos:

Odnośnik do komentarza

Zależy jak na to patrzeć , możę inne partie ma dużo silniejsze daltego pisze że słaba . U mnie zdecydowanie klatka najsłabsza 130kg skos dodatni na 2 powtórzenia poszedł jak byłem na bombie , bez 110kg na 3 razy (więcej nie brałem bo bałem się o ścięgna) no i  płaska 150kg na raz , wszystko przy wadze 82kg i uważam zdecydowanie klatkę za najsłabszą partię szczególnie jeśli chodzi o hantle. Jak zobaczyłem że 70 kg chłystki machają 40kg na klatę hantlami a ja przy 40 robiłem 6-8 ruchów to nie dowierzałem. Jak ktoś z lekkim zarysem klatki może pchać taki ciężar a ja mając te klatkę już trochę wyrobioną odpadam.

Odnośnik do komentarza

Siła to rodzaje włókien(im więcej szybko kurczliwych tym lepiej),współpraca pomiędzy trickiem i barkami,jak też sprawny układ nerwowy.Ja mam dopiero dziwną klatkę-20 razy 100 kg na płaskiej lub 10 razy 120 ale na raz tylko 143,za to na hantlach robię 52 hantlami 6-8 ruchów.Dawno zdałem sobie sprawę ze nie mam genetyki do sportów sylwetkowych więc staram się rozwijać wszystkie aspekty-siłę,sprawność i jak się uda wygląd.

Odnośnik do komentarza

Właśnie problem że ciężar to chooy się przekłada na mięsień bo tak jak barki/klatkę(słabe partie) mam w dobrych proporcjach tak biceps gdzie targam bardzo duże ciężary mam tragiczny. To samo z nogami , jak robiłem siady na duże ciężary , wyprosty i suwnice też dorzucałem ile wlezie nie mogłem ich ruszyć , dopiero jak siady zacząłem robić w granicach 16 powtórzeń , wyprosty 20-30 z malutkim ciężarem ale dopięciem mocnym zaczeły iść do przodu. Jak to mówią czucie mięśniowe to podstawa.

Odnośnik do komentarza

Na mnie lepiej działa mneijszy ciezar wiecej powtorzen 12-16. Ogolnie bardziej intensywny trening.

 

Mało serii ale duzy ciezar srednio zdawał efekt. Wydaje mi sie ze przy mniejszym ciężarze technika jest na wyzszym poziomie przez co lepiej do miesnia "dotrzec"

 

Oczywsice wiadomo w przysiadach np ciezko cos zje.bac technicznie wiec są wyjatki.

 

Nawet nie wiem ile biore na klate max czy mc. Bardziej liczy sie dla mnie aby trening byl spelniony tak jak zaplanowałem niz pobawie sie w rekordy a potem nie bede mial powera na dokonczenie treningu tak jak zaplanowałem.

 

Tyle ze oczywiscie przeplatam takie cykle, raz wiecej serii , mniejszy ciezar, za dwa miechy serii 6-8 ale ciezar wiekszy. Ale nigdy tak zeby robic po 2 serie jak typowo na sile. Choc teraz po redukcji sprobuje bo jestem sam ciekaw jak ja wygladam silowo

Odnośnik do komentarza

Ja raczej mieszam to w 1 treningu , zawsze zaczynam ćwiczeniami nastawionymi na duży ciężar i stritce siłowo ciskam a następnie z każdym ćwiczeniem zwiększam zakres powtórzeń.

Propsuje, tez zawsze zaczynam trening z piecioma setami po 3-5 powtorzen i im dalej w las tym ich wiecej.

Odnośnik do komentarza

Na mnie lepiej działa mneijszy ciezar wiecej powtorzen 12-16. Ogolnie bardziej intensywny trening.

 

Mało serii ale duzy ciezar srednio zdawał efekt. Wydaje mi sie ze przy mniejszym ciężarze technika jest na wyzszym poziomie przez co lepiej do miesnia "dotrzec"

 

Oczywsice wiadomo w przysiadach np ciezko cos zje.bac technicznie wiec są wyjatki.

 

Nawet nie wiem ile biore na klate max czy mc. Bardziej liczy sie dla mnie aby trening byl spelniony tak jak zaplanowałem niz pobawie sie w rekordy a potem nie bede mial powera na dokonczenie treningu tak jak zaplanowałem.

 

Tyle ze oczywiscie przeplatam takie cykle, raz wiecej serii , mniejszy ciezar, za dwa miechy serii 6-8 ale ciezar wiekszy. Ale nigdy tak zeby robic po 2 serie jak typowo na sile. Choc teraz po redukcji sprobuje bo jestem sam ciekaw jak ja wygladam silowo

Bo endo powinni mieć bardzo intensywny trening z dużą ilością powtórzeń.Ale pierwszą serię roboczą zawsze zaczynałbym od siłówki na 6 powt.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...