Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 173 wzrostu wiec taki sredni karakan bym powiedzial.Druga sprawa ze fotki nie do konca oddaja pespektywe dobrze, kiedys zrobie zdjecie calej sylwetki to bedzie mozna to inaczej zobaczyc.Jestem normalnie szczuplym kolesiem (normalna waga to 52-53 kg), tyle ze teraz konkretnie ubity :).W koszulce jak jestem czy bluzie to mozna nawet pewnie nie zauwazyc ze cwicze.Tak mysle, trudno mi to samemu oceniac, jestem zbyt surowy dla siebie.

Dzieks za dobre slowo ;) +10 do motywacji

 

Down: Dzieks Kamil :)

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza
Masz diete czy tylko suple i ćwiczenia?

 

Dieta bym tego nie nazwal.Jednakze patrze na to co jem.I staram sie ukladac posilki w jakis sensowny sposob.Od wiekszej ilosci wgli z rana do wiekszej ilosci bialka na wieczor.Nie bede sie rozpisywal chyba ze koniecznie ktos chce.

Suple-tak :)

Z poczatku glownie gainery, teraz juz bardziej wyposrodkowane 60/40 wegle/bialko.Tluszcz glownie z ryb, orzechow i lyzki oliwy z rana (choc rzygac sie po tym chce).

 

UP, mialem foty niestety na starym kompie na ktorym spalil mi sie twardziel.

Jack4d faktycznie dobry, ale narazie musze go odstawic bo mam po nim problemy ze snem hehe jako ze musialem chodzic wieczorami na silke :)

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

A ja ćwiczę dla kondycji i zdrowia :potter:

 

 

A bardziej serio to chyba za milion lat nie będę tak wyglądał. W sumie nawet nie chcę, żeby nie było, że jestem zazdrosny czy coś:)

 

 

Kawał chłopa

+ za owłosioną klatę

Odnośnik do komentarza

a to ja wrzuce też. Miesiac temu kupilem karnet do czerwca na silke to będzie dla porownania. Doswiadczenie mam takie ze w domu robilem pompki i jakies drobne zabawy z hantelkami. W sumie nie chce byc wiekszy tylko bardziej wyrzezbiony, ale nie moge sie zmotywowac na brzucha...

 

photodn.jpg

Edytowane przez zduniacz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...