Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

3 cykle kreatynowe,2x po 2 miesiace na gainerach, 2x po 2 miesiace BCAA. Byly jeszcze dluzsze okresy z bialkiem,ale nie chce mi sie tego wszystkiego rozpisywac. ,,Innych" cylkow nie bralem w ogole pod uwage.

 

Tluszczu jest teraz mniej,niz na tych zdjeciach.

W rok po 3 cyklach krety przytyłes ok 30 kg , BCAA i gainery to zadne cykle więc nie czaruj. Mówisz że jestes mniej obtłuszczony niz na focie.

 

pudzian1_300x300.jpg

Tak wygląda gościu 185 przy ok 130 kg z masa tłuszczowa większa niż twoja stara fota, który metanabol miał standardowo zamiast mleka w butelce. Więc wyglądasz zdecydowanie lepiej . Pokaz te foty.

 

Szczerze , watpie w twoje pier.dolenie o szopenie , jak to mówią pict.or gtfo

Edytowane przez canabis
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
Gość LoganOldschool

Wy się tu chwalicie bicami, ej bo wpadne w kompleksy.

Ale ogólnie nie zależy mi na rozmiarach, tylko na "jakotakim" wyglądzie i rzeźbie. Nieco klatę dopakuję, wyrzeźbię brzuch bo ostatnio zaniedbałem i będzie ok. Ciężko mi też przybrać na wadze chociaż w wielu sparringach (ok. 182 cm i 68 kg) dawałem radę i z takimi proporcjami waga-wzrost czuje się rewelacyjnie.

 

p8110272.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość LoganOldschool

JU JITSU, trochę elementów TKD (głównie kopnięcia, wyskoki itp.) a ostatnio bawie się w tzw: NINJITSU jednak musiałem przerwać w wyniku małego wypadku wszystkie treningi, w tym tygodniu "powróciłem" do trenowania

Odnośnik do komentarza
Gość LoganOldschool

Szacun chłopie. Ja za chooja tak nogi nie podnose. Też chciałem iść na jakąś sztuke walki, mianowicie kung-fu, ale wybieram sie już naprawde długo ;).

 

Aha i chwasty byś mógł powyrywać z płytek, zadbaj troche o ogródek.

 

Przygodę z Wushu też mam w "życiorysie". Hehe a ogródek tuż po treningu ładnie skoszony i odchwaszczony (foto robione dziś po południu)

Odnośnik do komentarza
Gość LoganOldschool

ja przy 184 waże 73 kg a jestem o szczuplejszy. Chyba nie ważysz 68 , obstawiam 10 więcej

 

Auto i krzaki to tereny sąsiada.

Dzisiaj się ważyłem, zresztą ważę się conajmniej raz w tygodniu - równe 68 kg.

Odnośnik do komentarza
ja przy 184 waże 73 kg a jestem o szczuplejszy. Chyba nie ważysz 68 , obstawiam 10 więcej

Masakratos mam identyczne proporcje waga wzrost jak ty a wyglądam sporo masywniej od Logana(może to skutki uboczne siłowni:) ? )

btw. LoganOldschool-RESPECT, też chciałbym być tak rozciągnięty(puki co prztrzymam nogę na wysokości barku), fotę robiłeś nieruchomo czy z wymachem?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...