Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

No faktycznie "nie dużo" to mało powiedziane :P Ja ćwiczę w sumie tak by nie zdziadzieć, mam 173 cm wzrostu i ważę 65 kg, ale widać taką ma budowę, że nie widać po nim, że mało waży. Ale to i dobrze nie musi się męczyć by koniecznie przytyć co w przypadku kogoś z szybka przemianą materii jest praktycznie nie możliwe i jedyne wyjście to zwiększanie masy mięśniowej.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Tu akurat z wymachem o czym świadczy nieco uniesiona pięta nogi stojącej. Bez wymachu jestem w stanie podnieść na tą samą wysokość (foto w spoilerze "nieruchomo" i jedno bonusowe).

 

 

 

p8110273.jpg

p8110308.jpg

 

 

 

 

ej dobra, już do ciebie nie dymię :lol:

 

niezłe akcje odwalasz, szcun (w tej kwestii he he)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wstawiam swoje obecne, nie to żeby sie chwalić, bo nie ma czym, ale żeby pokazac progres, od ostatniej foty 5 kg więcej i raczej w brzuch mi nie poszło;]

 

Wszystko idzie w dobrą stronę

 

dscn0467f.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Ale to i dobrze nie musi się męczyć by koniecznie przytyć co w przypadku kogoś z szybka przemianą materii jest praktycznie nie możliwe i jedyne wyjście to zwiększanie masy mięśniowej.

 

Panowie, ta glupota przewija sie czesto na tym forum. Wystarczy jesc czesto i duzo i bedziecie rosnac w oczach. Tylko, ze dla Was czesto i duzo to jedno jajko wiecej do sniadania, jeden kotlet i jeden ziemniak wiecej do obiadu, dodatkowy posilek po treningu - 2 banany i wiecej mleka na kolacje. Fail. 6 albo lepiej 7 x po 100g wegli i 30 g bialka, do tego oliwa z oliwek do 4 posilkow i nie ma (pipi)a Panowie, nie ma (pipi)a zebyscie natychmiastowo nie zaczeli lapac masy. Niestety takie sa realia tego sportu, jesli nie dajecie rady to kopcie sobie pilke przed blokiem, a nie placzecie jak male dziewczynki. Bonus dla chuderlaka jest taki, ze waska talia i wielkie plecy + szerokie bary oraz male nadgarstki i potezna lapa to najlepsze polaczenie ever, ktorego byly grubas, czy nawet mezomorfik nigdy nie wypracuje, bo to niemozliwe, ale za to trzeba pracowac ciezej niz oni.

pozdro

Odnośnik do komentarza

Jest wszędzie, ale jak produkt ma 20 % białka, to już jest sukces. To jest właśnie w tej zabawie wku.rwiające. Na przykładzie sera białego, żeby mieć te magiczne 30 gram, wpierdalasz 150 gram sera.

Już nie mówię o finansowej kwestii dobrej diety, no ale powiedzmy, że na tyle powinien sobie człowiek zorganizować miesięcznie, nawet nie pracując na stałe.

Odnośnik do komentarza

No ale 150g serka wiejskiego light ma 16g a zwykłego ponad 20 , a chyba 3-4 małe serki zjeść w ciągu dnia to nie problem. Dla mnie większy problem jest zjeść dobrą ilość wartościowych węgli niż białka. Przecież pucha tuńczyka ma ze 40g białka. I kto ci powiedział że musisz w posiłku mieć 30g białka? Yaczes zdecydowanie przesadza z tym co powiedział, bo tyle to może on jeść a chłop swoje na siłownie wychodził i pewnie tez swoje waży a nie osoby które dajmy na to pierwszy raz zaczynają przygode z siłownią, wszystko zalezy od wagi i predyspozycji do tycia. Ja wyznaję zasade 4-6g węgli , 2,5białka i 1g tłuszczu na kmc i wszystko jest tak jak należy

Odnośnik do komentarza

Opa , narazie tyle , lepsze foty wkleje za miesiąc po krecie.ćwicze od czerwca. waga w czerwcu 70. W sierpniu troche piłem wiec nie jest tak jak powinno być. Oczywiście cykl masowy. Ciesze sie bo wreszcie bary u mnie ruszyły, dodanie do wyciskania sprzed głowy wyciskania z za głowy było strzałem w dziesiątke

 

 

 

dc48d98e.jpg

 

 

Wymiary

180

75

bic 39

klata 105

 

pozdroszejset

 

troche mnie wysyfiło na mordzie ale to nie od koksu od razu mówie :P

Edytowane przez canabis
Odnośnik do komentarza

No jestem jestem , ale moim celem narazie jest bardziej postura Tysonowata niz modela. Za rzeźbe sie wezme po nowym roku.

 

2 miesiące trenuje bez przerwy oczywiscie bo tak z przerwami to całkiem sporo. Zresztą w średniej(3 lata temu) ważyłem 56 kilo :) postep jest szczerze mówiąc miażdżący. Tylko jedyne co mnie wkurza to to ze mam 6 kilo MM a ni hu.ja mi nie przechodzi od razu mnie brzusio boli :/ No i Mutanta zamienilem na pyzy z aviko :) Teraz musze komus opchnac MM

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...