Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Minęły 4 tygodnie od zmian w suplementacji. Całkowicie zrezygnowałem z gainerów.

 

Po treningu piję 50g carbo + bcaa. 30-40 min po tym jeszcze 30g białka i przed snem białko. W regeneracji i jakości treningu na tarczach mam siły na dłuższe sesje i pałera, którego nie czuję, ale czują sparring partnerzy.

 

Poniżej foto, zrobiłem dziś na wyzwalaczu:

23kwiecien2010.jpg

 

Jedyny mankament... waga: 76 O_O

Trenuję 5x w tyg.

Odnośnik do komentarza

No malo sie rownomiernie rozwinales.Lapska bym podgonil ramiennym i tricepesem.Nie wiem jak z klata ci idzie, ale u mnie skosy gora dol dobrze wycinke robia.Poza tym najs :)

 

EDIT:Wczesniej napisalem naramiennym, ale mialem na mysli miesien ramienny.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jako przedstawiciel rasy konusów zamieszczam i ja swoją fotke. :potter:

4 tydzien masy , wiem termin zaj.ebongo wybralem ,akurat lato i mokro w gaciach bo to stres maturalny ,solara za oknem , zdawanie na prawko i stresujaca dziewczyna ,ale jakos wszystko idzie ku lepszemu. ^^ No tylko te nieszczesne łąpki. ;<

 

Trening jest , micha jest . Jeszcze 3 tygodnie masy ,potem tydodniowa regenreracja i znowu 5 tygodni porzadnego zapierdzielu na siłowni i zobaczymy co tam ze mnie bd pod koniec sierpnia.

 

Pierwsza fota luz , nastepna motyle. Plecki ostro katuje ,moja ulubiona partia wiec pochwale sie nią dopiero po masówce.Nóżki też robie ,ale nie przeciążając ,byle by byl naplyw testo. do ciałka.

38034846.th.jpg

iuiuuiu.th.jpg

 

Prosze o zjechanie jesli jet aż tak słabo i dodanie motywacji. :potter:

 

 

Wiem ,wiem zaje.bisty grzebień i ręcznik :blush:

 

E: Kaloryfer jest ,ale przykryty narazie. ;>

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Wymiary podam jak skoncze masówke robic bo nie chce narazie sie mierzyc i dołowac jesli wynik nie bd satysfakcjonujący. ;<

 

Wzrost jak na liliputa przystało - 171cm ,ale to wina tego ze wczesnie zacząłem cwiczyc i przez moje schorzenie jeśli tak to można nazwac. A mianowicie jak mialem z 11 lat mialem badanai i wykryto ,ze mam tzw. "2 letnie cofjniecie kosci i rozwijam sie wolniej o 2 lata od swoich rowisników" Moze cos w tym jest i odbiło mi sie to na wzroscie. ;<

 

Waga bodajze 66kg , w 4tyg. 4 kg poszlo i w sumie nawet tluszczyku duzo nie zanotowalem ,ale te je.bane łapy nic nie rosna no ;( A jak zaczynalem gdzies z 20miechów temu to wazylem 44kg = auschwitz. :potter:

 

E:

Łapa:

spa0618v.th.jpg

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...