Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Nie to żebym był specem w zakresie koksu ale prop 150mg na tydzień to kompletny bezsens. Przecież prop ma krótki okres działania a dawka 150mg nawet brana co 3 dni przy długim teściu jest za mała. Przyjeło się za norme 250mg/e3d jako te "normalną " dawke co da się poczuć ale i też nie porobi jakoś specjalnie. Dlatego w te 150mg propa nie chce mi się wierzyć przecież lepiej nie brać kompletnie teścia a bedą lepsze efekty.

No i też obalając mit jak ktoś bierze z głową to mieśnie zostają , znam typów co mają już te 45 lat i brali towar w okresie młodości (no konie 120kg suchego mięcha ) teraz ważą w okolicach 100kg nie biorąc kompletnie nic i wyglądają świetnie(dla mnie dużo lepiej niż przy tych 120kg) , tak samo jakiś głupi mit z kontuzjami jest . Jak ktoś ćwiczy z głową czy to na towarze czy bez nie będzie miał żadnych kontuzji , a jak ktoś jest porywczym tumanem to i na kreatynie złamie sobie kręgosłup.

Przecież nie pisałem że biłem 150 mg raz na 7 dni,biłem 50 mg co 2 dni.Dawka 150 mg propa to 120 mg czystego teścia,czyli tyle ile ma w szczytowym momencie męski organizm(18-21 lat).Nie jest to dawka to przyrostów,raczej do trzymania kortyzolu w normie.Wiadomo że pierwsze co leci w dół na redukcji to teść z racji niskich tłuszczy.

 

Na chooj wywołujesz mnie do porównań czy to siłowych czy sylwetkowych

Tak, to ja wpadlem po przegranych zawodach i w kazdym poscie pisalem zebys dal zdjecia i krecil filmiki, zeby siw z toba porowna

 

A co ja tam wygrać jechałem?Po prostu wyszedłem z nawet nie wiem jak to napisać,bo to też nie zawodowcy.Filmiki były dużo wcześniej,gdy coś stękałeś ile to ty na klatę bierzesz.Kończ waść wstydu sobie oszczędź.Jedyny powód dla którego nie chcesz pokazać całej sylwetki to fakt że nie masz czego,dlatego też bawisz się w pedalskie kadrowania.

Odnośnik do komentarza

Niezdrowe zainteresowanie tym działem ostatnio występuje. Kiedy trolle pokroju Milana, Mausa czy Brokuła pójdą krzyczeć i wyzywać się gdzie indziej? No i kiedy Dave Czezky wrzuci zdjęcie klaty by rozwalić Litwina na atomy? Niesamowite napięcie!

Odnośnik do komentarza

Robert z Bartusiem gimbusiem coop. XD Jak już tak główkujecie to więcej z dźwiganiem ja mam wspólnego niż wy z rączkami w odciskach od klawiatury i myszki. Pozdrawiam Was ale zamknijcie jadaczki i szanujcie oczy. :sorcerer:

no a nie wyglądasz

 

chyba, że masz na myśli dźwiganie worku z cementem to ok

Odnośnik do komentarza

Dziś kobig mode, tzn weszło 400g lodów, ale jutro znowu FBW. To jest najlepsze przełamanie rutyny jakie mogło być od dawna po monotonnym klatatricu, plecubicu, barkunogu. Ten moment, gdy po treningu nie ma już siły ruszyć ż a d n y m mięśniem i ma się tylko ochotę doturlać do domu na kanapę :bąderi:

BTW

znalazłem na Fejsie dawnego kumpla z ławki z podstawówki. Nie widziałem go ze 20 lat, a obecnie zrobił się bydlak podobny do Lazara Angelova. Jak tak przeglądam galerię, to zamiata większość tych plażowiczów z Sopotu.

 

http://i.imgur.com/onQgHhX.png

Jak się robi barki wyglądające jak kule do kręgli? :(

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

 

@Krupek - cały czas widzę pociski, pojazdy o cukierkach - dawaj foto.

 

Nie zajmuje się budowaniem sylwetki, więc jakoś super nie wyglądam, nie ma się czym chwalić, ale jak Ci tak zależy to trzymaj. Specjalnie dla Ciebie, fotka pośniadaniowa.

 

 

6283793a20b6c1aagen.jpg

 

 

 

uwazaj blubi z kim tanczysz xDDDDDDDDD

Edytowane przez Qvstra
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...