Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

skoro obaj trenują to oczywiście, że nie.

 

przecież wiesz o co mi chodzi. Jak ktoś źle trafi to może się zdziwić.

 

A jak taki maly wariat z czarnym pasem trafi na wielkiego typa myslac ze tamten sie zaraz, hehe, zdziwi, a ten duzy okaze sie legenda podziemnych turniejow muay thai, ktory zabil na ringu 75 osob, to ostatecznie ten maly zle skonczy, pyerdolony liliput-cwaniaczek, haaaaaarh, tfu :cool:

 

No wszystko jest mozliwe.

Jednak cebuliony stawialbym od poczatku na 90kg.

Odnośnik do komentarza

Jakbym zobaczył na ulicy półnagiego faceta blisko 40-tki wysmarowanego masłem orzechowym to bez względu na jego masę raczej bym nie podskakiwał. Nigdy nie wiadomo do czego jest zdolny chory psychicznie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

 

skoro obaj trenują to oczywiście, że nie.

 

przecież wiesz o co mi chodzi. Jak ktoś źle trafi to może się zdziwić.

A jak taki maly wariat z czarnym pasem trafi na wielkiego typa myslac ze tamten sie zaraz, hehe, zdziwi, a ten duzy okaze sie legenda podziemnych turniejow muay thai, ktory zabil na ringu 75 osob, to ostatecznie ten maly zle skonczy, pyerdolony liliput-cwaniaczek, haaaaaarh, tfu :cool:

 

No wszystko jest mozliwe.

Jednak cebuliony stawialbym od poczatku na 90kg.

 

 

 no, czyli umiejętności > wygląd, tak jak mówiłem na początku 

Odnośnik do komentarza

Jakbym zobaczył na ulicy półnagiego faceta blisko 40-tki wysmarowanego masłem orzechowym to bez względu na jego masę raczej bym nie podskakiwał. Nigdy nie wiadomo do czego jest zdolny chory psychicznie.

Dokładnie.Na ulicy taki ubiór to gwałt murowany.Ciuchy plażowe też na co dzień nie wypadają.

Odnośnik do komentarza

 

 

skoro obaj trenują to oczywiście, że nie.

przecież wiesz o co mi chodzi. Jak ktoś źle trafi to może się zdziwić.

 

A jak taki maly wariat z czarnym pasem trafi na wielkiego typa myslac ze tamten sie zaraz, hehe, zdziwi, a ten duzy okaze sie legenda podziemnych turniejow muay thai, ktory zabil na ringu 75 osob, to ostatecznie ten maly zle skonczy, pyerdolony liliput-cwaniaczek, haaaaaarh, tfu :cool:

No wszystko jest mozliwe.

Jednak cebuliony stawialbym od poczatku na 90kg.

no, czyli umiejętności > wygląd, tak jak mówiłem na początku

Szkoda ze kazub e-umarl podyskutowalibysmy czy Brus Li czy Mike Tyson Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Miałem kiedyś okazję widzieć podobną konfrontację na żywo. Poznałem kiedyś typa który przez wiele lat ćwiczył kung fu. Młody, szczupły suchar, na pierwszy rzut oka pisdeczka i dzieciak. Staliśmy w kolejce po piwo w ogródku w Sopocie ( w tym miejscu z racji lokalizacji było pełno byczków i nabitych lansiarzy, lato pełno ludzi dookoła. Dla zorientowanych ogródek u śp Wellmana.)  Już mamy zamawiać kiedy przed nas wbija się wózek i coś tam kupuje, typ do niego grzecznie że się wbił w kolejkę a kark do niego że ma wypier.dalać. Na przestrzeni 2 metrów koleś wyje.bał mu takiego buta na ryj że aż mi się zrobiło go szkoda, dosłownie nie wiem jak on to zrobił.  Kark poszedł spać a jego kumple bez żadnej próby odwetu zaczęli go cucić. A Tomek bo tak miał na imię, spokojnie zamówił drinka i mówi do mnie że zawsze go śmieszą bitki z karkami bo oni praktycznie nigdy się nie bronią. Ludzie patrzyli na niego  jak no Bodka Lindę, i tego wieczora było ostre branie u letniczek ;) A na koniec żeby dokończyć kabaret typ i jego kumple przyszli się bratać i pogadać o całej sytuacji  :flag_of_truce:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale miedzy nimi bylo wiecej niz 20kg roznicy. Poza tym stawiasz przeciw BL wytresowanego wytrenowanego, zwinnego murzyna ktory jest bokserem i to jeszcze wagi ciezkiej. Boks to ultimate fighting style wiec chinczyk nie mialby szans. Mozna by mu jakies tam dac zmieniajac przepisy ze sportowych na uliczne ale wtedy Majk moglby robic "golten machen" po jajcach i nic by z chinola nie zostalo.

 

Niemniej stawiajac typa 90kg vs 70kg ciezko powiedziec kto by wygral. Jesli nic o nich nie wiemy to jest to loteria. Rozsadek podpowiada, ze 90kg ale zwyciestwo w walce zapewnia wiecej atrybutow niz tylko waga.

Odnośnik do komentarza

MMA jest najbardziej zblizone do realnej walki, wiec z latwoscia by go porobil w takiej sytuacji, ale w dyscyplinie Floyda jest raczej bez szans.

Trzeba tez pamietac, ze Conor to jest przykład gościa, który mimo, ze robi trzode to później potrafi  potwierdzić swoje słowa w walce, wiec zawsze jest opcja, ze może go trafi i stanie się cud.

Przeciez ten człowiek jeszcze kilka lat temu był p.ierdolnym hydraulikiem na zasiłku.

Odnośnik do komentarza

Chyba Maus,yaczes to może pomarzyć o takiej różnicy wzrostu.Karki są tępe i bez kondycji,wystarczy przetrzymać 40 sekund i już im się energia kończy.W sumie jak ktoś w ulicznej walce daje się znokautować kopnięciem to jest debil,znaczy że maksymalnie zlekceważył przeciwnika.

Dave ma 1,90+ ty 1,60 wiec różnica jak najbardziej jak na tym gifie

Odnośnik do komentarza

Chyba Maus,yaczes to może pomarzyć o takiej różnicy wzrostu.Karki są tępe i bez kondycji,wystarczy przetrzymać 40 sekund i już im się energia kończy.W sumie jak ktoś w ulicznej walce daje się znokautować kopnięciem to jest debil,znaczy że maksymalnie zlekceważył przeciwnika.

 

A może to znaczy że kopiący dobrze wiedział co robi, ale masz rację większość karków to debile.

Odnośnik do komentarza

Bartek, winszuję umiejętności wizualnej oceny geometrii. Godna kobiety. Ciekaw jestem Twojej orientacji w terenie. Pewnie kiedyś wyszedłeś w Gdańsku po mleko sojowe i tak oto znalazłeś się w Krakowie.

Ciesz się, że nie odnalazłem drogi do twojej du,py :usmiech:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...