Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Litwin81 napisał:

W jakiej sytuacji?O ciężarach napisałem,robię liczne serie łączone i się czuję zajechany.Nawet mam wrażenie że dobrze reaguję na ten nowy bodziec.Nowe sytuacje to też możliwość szukania nowych rozwiązań i teraz się bawię metodami treningowymi.

No każdy ma inny piorytet , ja się nauczyłem że w momencie wejścia na deficyt za muszę trzymać się stałych ćwiczeń i obciążeń to wtedy i ta siła się ustaje i masa mięsniowa . Wolę siedzieć do czerwca delikatnie ulanym i wejść na mocną redukcje do września a postarać się aby jak najwięcej mięśni zostało .

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, SpacierShark123 napisał:

No każdy ma inny piorytet , ja się nauczyłem że w momencie wejścia na deficyt za muszę trzymać się stałych ćwiczeń i obciążeń to wtedy i ta siła się ustaje i masa mięsniowa . Wolę siedzieć do czerwca delikatnie ulanym i wejść na mocną redukcje do września a postarać się aby jak najwięcej mięśni zostało .

Jest wiele ścieżek do sukcesu,twoja mi nie pasuje bo w lipcu Sopot i wakacje ;)

1 godzinę temu, D.B. Cooper napisał:

to Twoja ile ma, że Ci nie uwierzyliśmy? 

Pffff tyle samo...

Odnośnik do komentarza

Teraz pracowałem z zawodnikiem , który też w tym roku przygotowywał się na zawody ale odpuścił ze względu na kwarantanne . Wątpie aby większe zawody w okresie wakacyjnym się odbyły , jak już to obsada będzie katastrofalna...

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, SpacierShark123 napisał:

Teraz pracowałem z zawodnikiem , który też w tym roku przygotowywał się na zawody ale odpuścił ze względu na kwarantanne . Wątpie aby większe zawody w okresie wakacyjnym się odbyły , jak już to obsada będzie katastrofalna...

Nie rozkminiam takich domysłów,robię swoje.Nawet jak zawody się nie odbędą to będę miał formę.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Litwin81 napisał:

Nie rozkminiam takich domysłów,robię swoje.Nawet jak zawody się nie odbędą to będę miał formę.

No wiadomo że dużo tutaj ma kwestia sylwetki , gość przy wadze +/- 80kg na scenie po odwodnieniu przy wzroście 170cm ma już problem przygotować się bez odpowiednich warunków . Sam stwierdził że bez odpowiedniego sprzętu formy na zawody nie zrobi ale każdy do tego innaczej podchodzi. Jedni startują by być pierwsi inni po prostu lubią starty dlatego rozumiem że ci jakoś specjalnie na czołówce nie zależy.

Odnośnik do komentarza

Startuję dla siebie,chcę być z roku na rok coraz lepszy,ale wiem że pewnego progu dopingu ze względu na zdrowie nie przekroczę.Redukcję zacząłem przed epidemią,a to że większość startujących to trenerzy z siłowni,którym zakręcił się kurek z kasą i nie mają na towar?Miękkie faje,niech robią formę jak ja na 150 propa tygodniowa.

Odnośnik do komentarza

No właśnie nie , bo startują też osoby , które zdają sobie sprawe że wychodząc na zawody bez możliwości 100% przygotowania nie chcą pokazywać się na scenie . Jeżeli nie jest w stanie dopieścić ktoś formy na swoje 100% przez brak dostępu do sprzętu. Zresztą o czym piszesz jaka kasa nna towar :D przecież nikt nie jest na tyle głupi żeby nie mieć z góry kupiony towar na cały okres cyklu . Osobiście z tego co widzę to raczej amatorka dokupuje towar co miech/dwa bo reszta ma już apteczke na pół roku z góry.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Litwin81 napisał:

Nie wiem jak u ciebie,u nas kupują na bieżąco.I co to znaczy swoją formę na 100%?Nie ma czegoś takiego,bo forma na 100% na teściu,trenie,masterze i winie to może być z 60-70% jak dołożysz hgh i insę.Także tego,tak wyciągam swoje 100% z tego teścia.

100% oznacza w pełni przeprowadzony plan wyznaczony sobie na okres przygotowawczy.Widzisz ty tego nie odczuwasz ale są ludzie , którzy w okresie redukcji powiedzmy targają te 130-150kg na klate i nagłe zejście z ciężaru jest oczywistym że poskutkuje utratą masy mięsniowej. Forma 100% to nie tylko towar ale uważam że jak już lecisz propa to zaliczasz się do ludzi na dopingu nawet jakbyś stosował TRT to już jesteś na bombie , więc stawiam cię na równi z ludźmi co stosują czy to tren czy inse . No sam ogarniam towar większości Polaków tutaj i to co zaobserwowałem to ludzie ogarnięci zawsze biorą towaru na kilka miesięcy w przód ci co kupują co miesiąc to raczej ludzie co chodzą na siłownie ale nigdy jakiejś specjalnej sylwetki nie uzyskali. 

Zresztą taka lekka hipokryzje wyczuwam z twoich wypowiedzi , jakbyś szydził na pewien sposób z zawodników co stosują więcej środków niż ty.

Edytowane przez SpacierShark123
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, D.B. Cooper napisał:

Liti a ten teść to nie  po to żeby dotrzymać kroku tej 22 letniej niewiaście? Taka młoda to pewnie dobrych fikołków wymaga :reggie: 

No widzisz,niestety mam 36 letnią swoją,bo tamtej odmówiłem-myślę sobie nie będzie mną kutas rządził,wiem gupi byłem.

Teraz, SpacierShark123 napisał:

100% oznacza w pełni przeprowadzony plan wyznaczony sobie na okres przygotowawczy.Widzisz ty tego nie odczuwasz ale są ludzie , którzy w okresie redukcji powiedzmy targają te 130-150kg na klate i nagłe zejście z ciężaru jest oczywistym że poskutkuje utratą masy mięsniowej. Forma 100% to nie tylko towar ale uważam że jak już lecisz propa to zaliczasz się do ludzi na dopingu nawet jakbyś stosował TRT to już jesteś na bombie , więc stawiam cię na równi z ludźmi co stosują czy to tren czy inse . No sam ogarniam towar większości Polaków tutaj i to co zaobserwowałem to ludzie ogarnięci zawsze biorą towaru na kilka miesięcy w przód ci co kupują co miesiąc to raczej ludzie co chodzą na siłownie ale nigdy jakiejś specjalnej sylwetki nie uzyskali. 

Masz na ten moment dwa problemy.Zrównujesz propa w śmiesznej dawce z najmocniejszymi koksami i dwa zrównujesz Polaków zarabiających w euro z tymi co zarabiają w złotówkach.

Odnośnik do komentarza

Właśnie ty masz dwa problemy bo uważasz że bycie na propie to nic a dla mnie już jesteś na bombie to ile i jakie środki stosujesz mnie nie interesuje ale przybiłeś w dupala więc już jesteś na bombie. A środki w NL są dużo droższe niż w Polsce , dla przykładu test w polsce stał dobrej jakości po 80zł tutaj takiej samej jakości to 40e .

PS. Tak samo ja stawiam się na równi z ludźmi co biorą HGH czy Inse , sam nigdy nie wezme ale już naturalem nie jestem tak samo jak i ty .

Edytowane przez SpacierShark123
  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ja też myślałem że pisze z ogarniętym typem co startuje chociaż z perspektywą wygranej a nie tylkok aby polatać w stringach i oliwce przed innymi chłopami. Oczywiście że dawki i środki mają znaczenie co nie zmienia faktu że waląc propa już jesteś na tej samej linii co inni stosujący doping , nie dziele ludzi stosujących doping na tych co biorą propa czyli pseudo naturale co myślą że przecież to tylko prop więc w sumie jestem naturalny a tych co walą końskie dawki . Zresztą w twojej kategorii chłopaczki 75kg nie widziały HGH nawet na oczy , 75kg to kategoria że w sumie wstyd na bombie wychodzić.

PS. Może źle się wyraziłem apropo tego prop to nic ale z tego co piszesz czuć jak jadem plujesz w gości co biorą kilka środków czując się lepszym bo walisz tylko propa.

Edytowane przez SpacierShark123
Odnośnik do komentarza

Uspokój hormony gościu bo zaczynasz zachowywać się jak typowy kark z siłowni , pamiętam cie jeszcze jako normalnego użytkownika czemu ciągle plujesz jadem? Atakujesz niepotrzebnie , zaczynasz używać przekleństw chłopie co się stało? Naprawdę ten prop wali ci po łbie albo masz jakiś obecny problem życiowy i po prostu szukasz miejsca by sobie "ulżyć" i wyładować się. Jak najbardziej również uważam że dalsza konwersacja nie ma sensu bo zaczynasz pisać jak typowy motłoch na YT . Pozdrawiam i ponownie ochłoń chłopie bo ewidentnie coś bije ci głowe.

  • Plusik 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ale zobacz,maciucha dzięki temu dał ci plusa :D Musi być ten zły,a ty jesteś ten dobry,mimo iż głosisz choojowe przepowiednie,które uważasz za stan faktyczny.I co to za żałosny podjazd "kiedyś byleś normalny,a teraz atakujesz wszystkich"?Jak ja mam uważać na teścia to ty zbadaj estro i prolkę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...