Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

@Amerdobre docięcie i rama. Gratuluję progresu, na takim lekkim kośćcu dobrze się buduje formę bo muskulatura dobrze się prezentuje. Za jakiś czas około wiosny-lata sam jakieś foto być może wrzucę ale narazie "siem wstydze", muszę zbić nieco wagę, do mniej więcej 85kg.

Pozdrawiam ćwiczących, dawajcie więcej fot-motywatorów :)

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Nie ceicze juz regularnie z 2 lata, czasami troche pompek (moj rekord to 100 a jak nie jestem w formie to po przerwie robie 30 dobrze zrobionych pompek) i rowerkow. Kupilem Switcha, siedze na du.pie i obzeram sie a gorzej z zalanie

chyba nie bedzie. 34 lata, jest ok jak ma taka forme i zycie konsolowca?

0C828E29-1D8B-4023-A8C7-C12AC1649556.jpeg

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Sven Froost napisał:

Nie ceicze juz regularnie z 2 lata, czasami troche pompek (moj rekord to 100 a jak nie jestem w formie to po przerwie robie 30 dobrze zrobionych pompek) i rowerkow. Kupilem Switcha, siedze na du.pie i obzeram sie a gorzej z zalanie

chyba nie bedzie. 34 lata, jest ok jak ma taka forme i zycie konsolowca?

0C828E29-1D8B-4023-A8C7-C12AC1649556.jpeg

Daleko do ok. 

Odnośnik do komentarza
6 hours ago, D.B. Cooper said:

Ten bęben zaraz ci majtki ściągnie. 

 

 

Fakt, na gastrofaze jak zjadlem w jeden wieczor 2 pizze i duzy kebab no i tak powstal temat Oko Saurona jak dzien albo dwa pozniej gow.no w du.pie mi sie zaklinowalo przez 10 minut i bylo twarde jak skala. Powaznie myslalem o dzwonieniu na pogotowie. Nie bralem zadnych sterydow a dziary to kawal historii z Rosyjskiego gulagu. Wrzuce jakies foto jak sie wezme troche za siebie bo chyba mi przyszlo troche masy :D

Odnośnik do komentarza

Nie bralem sterydow, za maly jestem a poza tym sterydziakom pieknie psycha siada od nich. Waze 74 kg i doszedlem po 2-3 miesiacach do 100 pompek. Cholera poczulem wtedy jak to byloby byc kolesiem z Navy Seals tylko oni robia 100 pompek seriami, powiedzmy ze poczulem jaki to musi byc hardcore x[

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Sven Froost napisał:

Nie bralem sterydow, za maly jestem a poza tym sterydziakom pieknie psycha siada od nich. Waze 74 kg i doszedlem po 2-3 miesiacach do 100 pompek. Cholera poczulem wtedy jak to byloby byc kolesiem z Navy Seals tylko oni robia 100 pompek seriami, powiedzmy ze poczulem jaki to musi byc hardcore x[

Nie bierzesz sterydów to szacun. Pewnie dieta pizzowo kebabowa tak działa. 

Odnośnik do komentarza

kurla, zanim forum przestanie istniec, musi odbyc sie jeszcze jeden zlot, na ktorym gwiazda bedzie Frosti.

Pyerdolnie 100 pompeczek, poopowiada o zyciu na islandii, czy gdzie on tam jest, powymysla jakich to nie przygod po narkotykach nie przezyl - nie moge sie doczekac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...