Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Wojtas1986 napisał:

Jakie złoto xD Litwin i argument proporcji xD:reggie:

Dla ciebie podejrzewam zrozumienia słowa argument jest już wyzwaniem :D Ale stanę na wysokości zadania i przedstawię to w zestawieniu,które jest wam bardziej znane-alkohol i jego procentowe stężenie.Więc ja to jestem takie piwo,a kolesie ze mną startujący często wódka 40% lub spiryt.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, kanabis napisał:

No ale ani ty pijac piwo ani oni gorzalke nie sa abstynentami. To wlasnie tak jakby gosciu pijacy dzien dnia czteropak wysmiewal sie z gosci walacych wóde ze oni to alkoholicy.

Zmien sport Liti albo zacznij to robic wylacznie dla siebie bo zawsze bedziesz miec takie glu.pie rozkminy

Kabi błagam,wypracowaliśmy jakiś konsensus w naszych kontaktach,nie spye.rdol tego wnikaniem w zagadnienia o których nie masz pojęcia.Mimo iż ciężko ci to zrozumieć,w pewnym wieku niższy poziom teścia jest bardziej szkodliwy niż wyższy,może dlatego że jako samiec przez całe życie miałeś go sporo.I teraz gdybym zestawił zamiast piwa,powiedzmy wino i jeszcze dorobił ideologię że pije do dla zdrowia,to tak samo być mnie ocenił?Ja przygotowuję się na takich ilościach teścia żeby nie rozwalić sobie gospodarki kortyzolem,z która na ogół maja problem ci,którzy ścinają naturalnie.I najważniejsze,bo wywód jest długi i pewnie już męczy ciebie czytanie,ja nie wyśmiewam gości,którzy biorą więcej,po prostu wskazuję że robię to dla siebie na takich ilościach,jakie uznaję za stosowne,by nie nadwyrężać zdrowia,ale nie fair jest zestawiać mnie z typem,który bierze kredyt na koks.To tak jakbyś ty się czepiał typa spijającego piwo że jest alkoholikiem,na równi z typem,który oyebał pół litra.Startując w zawodach godzę się na ocenianie z typem,który bije więcej,gdyż robię to dla siebie,ca zawody to jedyny motywator by mi się chciało przejść tak długą redukcję.Natomiast jak to często tutaj bywało,bez sensu jest oczekiwać że mogłem osiągnąć podobne do niego rezultaty.

Edytowane przez Litwin81
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Litwin 

 

Ty popracuj nad elementem nazywanym inteligencja emocjonalna bo wożą cie jak dzyndzelek po psiosze. Czasem trzeba wiedzieć kiedy odpuścić bo oraz się sam. 

Ty swoje zdjęcia pokazales, na co też trzeba jakiejś tam, odwagi. Formę masz, dobra, wzrost to nie twoja wina, jest spoko. A ty się kłócisz z np maciucha który swej formy nie pokaże. Jest sens? Zerowy. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Tarantino napisał:

Litwin 

 

Ty popracuj nad elementem nazywanym inteligencja emocjonalna bo wożą cie jak dzyndzelek po psiosze. Czasem trzeba wiedzieć kiedy odpuścić bo oraz się sam. 

Ty swoje zdjęcia pokazales, na co też trzeba jakiejś tam, odwagi. Formę masz, dobra, wzrost to nie twoja wina, jest spoko. A ty się kłócisz z np maciucha który swej formy nie pokaże. Jest sens? Zerowy. 

 

Zaraz skisnę. Gościu który boi się pokazać swojej tożsamości i pisze na alterze jakieś wy.srywy, będzie pouczał o inteligencji emocjonalnej. I'm out.

Odnośnik do komentarza

Każda kobieta mi mówiła że mordą władam mistrzowsko. A makaron to mafia panie, mafia. 

 

Akurat mówię serio. Tam akurat jest to napisane, ale wiemy wszyscy że jest to w celu oszukanie konsumenta. Kiedyś tak się wyebalem na serku z Piątnicy. Mega nabity proteinami, 25 g. 

Tylko ze 25 g w pudełku jest, a małym druczkiem że 18 na 100. 

 

Mafia, mafia i koorwy lewackie. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.04.2020 o 00:01, Tarantino napisał:

Przypier dole ci pytongiem za głupotę. 


Fiksacja na temat dotykania penisem innego mężczyzny.

W dniu 13.04.2020 o 14:43, Tarantino napisał:

Litwin 

 

Ty popracuj nad elementem nazywanym inteligencja emocjonalna bo wożą cie jak dzyndzelek po psiosze. Czasem trzeba wiedzieć kiedy odpuścić bo oraz się sam. 

Ty swoje zdjęcia pokazales, na co też trzeba jakiejś tam, odwagi. Formę masz, dobra, wzrost to nie twoja wina, jest spoko. A ty się kłócisz z np maciucha który swej formy nie pokaże. Jest sens? Zerowy. 


Umizgi do Litwina, próba znalezienia silnego mężczyzny, który wstawi się za ciotką. 

21 godzin temu, Tarantino napisał:

Każda kobieta mi mówiła że mordą władam mistrzowsko. A makaron to mafia panie, mafia. 

 

Akurat mówię serio. Tam akurat jest to napisane, ale wiemy wszyscy że jest to w celu oszukanie konsumenta. Kiedyś tak się wyebalem na serku z Piątnicy. Mega nabity proteinami, 25 g. 

Tylko ze 25 g w pudełku jest, a małym druczkiem że 18 na 100. 

 

Mafia, mafia i koorwy lewackie. 

Denializm prawdziwej orientacji poprzez rzekome lizanie ci.pki. Prawdopodobnie mówiła mu tak tylko jego matka, a i to pewnie tylko w święta. 

20 godzin temu, Tarantino napisał:

Ale możesz nią kutange usmarowac i dać kobiecie  do ssania, tak jako urozmaicenie. To rekompensuje kruczki. 

To co wyżej, ponadto fiksacja na punkcie czekolady na penisie.

20 godzin temu, Tarantino napisał:

Ty akurat największy ciężar jaki przerzucasz to skóra od twego kootasa, tak że wyjdź stąd bo zapowiadam Ci że cię pyta po mordzie obtrzaskam 

Po raz kolejny obiecanki-cacanki, a głupiemu stoi. 

W dniu 14.04.2020 o 12:45, Tarantino napisał:

Wystrzelam Ci (pipi)em po papie jednak. 

Nierozumne ciele. 

Znowu ta fiksacja.

W dniu 14.04.2020 o 13:37, Tarantino napisał:

Gdy profesor Łętowska powie Blazie i jego rodzinie że dieta z kupy krowiej jest dobra, Blaza i jego rodzina z nutelli na krowa kupę się przerzuci. 

Rośnie. Oczywiście nigdy nie wiesz czy sondaże nie są spimpowane, ale od końca lutego 5 proc w niektórych poszedł albo i więcej, już ponad 50 leci 

Znów fiksacja analna, może wujek jj by się wypowiedział, on miał coś wspólnego z kupą na fafiku, ale pochodzącą z anusa kobiety, natomiast tarantino jak widać jest co najmniej  mocno zainteresowany  homo-akcjią 

Freuda tutaj nie potrzeba, by widzieć twoje buchające pragnienie skosztowania greckiej miłości, znalezienia kogoś kto cię ochroni na forum i  zostania zaakceptowania  jako gej.  Na twoje nieszczęście, pomimo iż jestem diabelnie przystojny, to nie jestem gejem. Ani nawet bi-curious. Na twoje szczęście jestem za to tolerancyjny :)

Edytowane przez Blaise
  • Plusik 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem i tak jest zayebisty progres u Litiego. Kiedys wrzucilem tutaj posta z jakiegos KIFa czy tam innego forum dla oliwkowych stringersow, gdzie doradzal chuopakom rozne koksy, a on mowil ze tylko cykle rozpisuje, bo sam nie bierze xDDDDDDDDDDDDD

 

Z ostatnich rewelacji najbardziej mi sie spodobalo jak liti stwierdzil, ze on ma 40 lat i bardziej niebezpieczne jest niebranie sterydow, niz branie xD

MISTRZ

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...