Skocz do zawartości

Burnout Paradise


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 565
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Słuchajcie, a co oznacza taka ikonka pojawiająca się na niektórych skrzyżowaniach w tym samym miejscu, co znaczniki wyścigów, takedownów itp. Ta ikonka, to takie czerwone kółeczko z białą spiralnie skręconą strzałką w środku.

 

Tam ulepszasz swoje wozy.

 

Nie do konca, tam sie wozu nie ulepsza tylko po pobiciu czasu na danej drodze dostaje sie nowa wersje danego samochodu :D Sprecyzowalem, bo twoje wypowidz mogla byc troche mylaca :D

 

Chyba sam doszedłem, co oznacza ta tajemnicza ikonka. Że ścigany samochód, którego masz takedownować jest w pobliżu i zaraz ci gdzieś bokiem śmignie.

Odnośnik do komentarza

 

Nie do konca, tam sie wozu nie ulepsza tylko po pobiciu czasu na danej drodze dostaje sie nowa wersje danego samochodu :D Sprecyzowalem, bo twoje wypowidz mogla byc troche mylaca :D

 

Chyba sam doszedłem, co oznacza ta tajemnicza ikonka. Że ścigany samochód, którego masz takedownować jest w pobliżu i zaraz ci gdzieś bokiem śmignie.

 

Jest w ogole cos takiego ?;] Myslalem, ze chodzi ci o Burning Route

Odnośnik do komentarza

Przy niektórych skrzyżowaniach pojawia sie takie czerwone kółeczko ze spiralnie skręconą białą strzałką w środku. Zauważyłem, że kiedy ono wyskakuje, za chwilę śmiga koło mnie auto do takedowna. Być może mylnie interpretuje tę ikonkę.

 

Aha, kiedy pojawi się to kółeczko i wciśniemy jednocześnie LT+RT pojawia się komunikat, że to nie ten samochód do tekdowna, bo akurat na światłach stoi obok nas zwykłe autko. A jak postoimy dalej kilka/kilkanaście sekund, to śmiga koło nas autko do tejka. Znakiem tego ta ikonka musi mieć coś wspólnego z tejkiem.

Edytowane przez DaBig
Odnośnik do komentarza

W momencie niepewności włączasz mapę i wiesz gdzie jechać. Szkoda, że na mapce nie można wytyczyć własnej trasy i by strzałki pokazywały kiedy skręcić.

Co do kamery to od dawna twierdzę, że ta na zderzaku jest za nisko.

Nie wiem jak wygląda to z zewnętrznej, bo używanie jej IMO jest zbyt proste i wolę oddającą prędkość i trzymającą za jaja "zderzakową".

Odnośnik do komentarza
The Criterion team closes their update with...

"Over the next 12 months, we're going to transform the Burnout Paradise you know and love into the Burnout Paradise you only ever dreamed of!"

Zapowiada się nieźle... tylko ciekawe od kiedy i ile zacznie nas to szarpać po kieszeniach...

Racja to jest korporacja EA i nie dociera do mnie ich "dobroć". Kasa to kasa i wcześniej czy później coś będzie płatne.

Teraz normą jest zarabianie kasy na dodatkach. Kiedyś musieli dać to w grze lub wypuścić pełnoprawny dodatek, teraz patche (więc nie trzeba się przykładać) oraz dodatki (niektóre za "olbrzymie" pieniądze patrząc na zawartość.) są normą. Taki pseudo PC się robi. Szkoda gadać, ale narzekać też nie ma co.

 

Odnośnik do komentarza

Mnie dzis cosik wzielo jak przechodzlem nie opodal sklepu i zobaczylem reklame B:Paradise.Ehh wysuplalem troszke drobnych i do domu juz wracalem jakby lzejszy w kieszeni ale z reklamoweczka pod pacha.

Krotka sesyjka nim do pracy uderze i qrcze pioro.Osiol ze mnie ze tak dlugo sie wachalem odnosnie zakupu.Gra wciaz kopie mi tylek, a tym razem jak by mocniej hehe.Fakt ze ja nie lubie takiego free roamingu (wole na tacy zadania) ale kwestia kilku godzin i miasto nie bedzie mialo tajemnic przede mna (oby).

Polecam tak czy owak...nie mozna sie zawiesc.

Odnośnik do komentarza

Po wczorajszym UPDATE gry animacja w grze zaczyna rwać, bardzo dobrze to idzie odczuć przy dużej prędkości, można powiedzieć, że to mała tragedia dla tej gry.

Potwierdzają to wszyscy, z którymi grałam. Bardzo się zdenerwowałam tym, ciekawe kiedy to naprawią?

 

 

EDIT:

 

Criterion pisze na http://criteriongames.com/article.php?artID=124

 

"Xbox 360 Bogart frame rate issue

 

We're aware there are some framerate issues with yesterday's Bogart update on some Xbox 360s.

 

This relates specifically to the frame rate in streaming zones and does not seem to be an issue on all machines.

 

Thanks to everyone for all the feeedback on the forums.

 

We're doing everything we can to resolve this as quickly as possible and will post further info on a solution as soon as we have it."

Edytowane przez Wieslawa
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...