Skocz do zawartości

L.A. Noire


Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie male pytanie na szybko - beda Polskie napisy? Jesli bedzie w calosci po ang to lipa, kiła i mogiła :confused:

 

Przecież już było o tym nie raz. Gry od R* nie będą w naszym ojczystym języku, prawdopodobnie nigdy :) I nie jest to wina Cenegi :teehee:

 

Ale jestem z siebie dumny że jak na razie tylko 1 trailer L.A. Noire zobaczyłem ;p

 

Aaa i jak coś, w sklepie Cenegi (muve.pl) nie będzie prawdopodobnie żadnych innych dodatków oprócz tego na garnitur naszego detektywa :confused: Dystrybutor a nic wielkiego nie dodadzą...

Odnośnik do komentarza

no to lipa, nie znam ang i zwyczajnie omine ta gre szerokim łukiem, bo bez znajomosci jezyka wogole nie ma sensu w to grac! Dodam tylko, ze jak bylyby napisy to lyknalbym ta gre bez zastanowienia...

 

PS. Ciekawe czy Agent od Rockstar bedzie po pl...w koncu to gra produkowana dla Sony, a ta firma oswiadczyla jakis czas temu, ze kazda gre wydawac bedzie w naszym jezyku.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

no to lipa, nie znam ang i zwyczajnie omine ta gre szerokim łukiem, bo bez znajomosci jezyka wogole nie ma sensu w to grac! Dodam tylko, ze jak bylyby napisy to lyknalbym ta gre bez zastanowienia...

 

Ja też nie znam angielskiego perfect, ale mniej więcej kojarzę i w grę zagram. Nawet jak nie zrozumiem jakiejś części fabuły to rozpaczać nie będę. Grę przejdę, sprawi mi ona przyjemność i git. Zamknąłbym się w sobie gdyby ominęła mnie gra od R*

Odnośnik do komentarza

no to lipa, nie znam ang i zwyczajnie omine ta gre szerokim łukiem,

to ucz sie angielskiego a nie graj w gry ;p

w dziejszych czasach bez angielskiego to jak bez ręki, naucz sie a zobaczysz jak bardzo ci to ułatwi życie

juz nawet nie pisze "naucz sie to pograsz w fajne gierki" , to ci sie przyda wszędzie

 

 

 

 

a co do gry to na jakimś screenie widać kawałek górzysty i drzewiasto krzaczasty, nie wiem czy to byl jakis park czy wiekszy teren ale napewno bedzie troche zieleni a nie samo blokowisko

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

No ja właśnie poszperałem, przejrzałem mapki, fotki z lat 40-50 LA. Raczej typowych terenów wiejskich nie ma ale właśnie dużo zieleni (co też pokazują fotki z L.A. Noire), przecież całe wzgórze Hoollywood, widziałem trochę parków, osiedla o których pisałem wcześniej.

 

Nawet jezioro na jakiejś mapce widziałem ale nie jestem pewien czy to jeszcze z Downtown.

 

Poza tym na pierwszym gameplay series już widać takie mini wzgórze z drzewami. Czyli nie powinno być tak źle, nie tylko sama metropolia.

 

PS. Chinatown :ninja:

Odnośnik do komentarza

Też mi się wydaję że okolice Hoollywood odegrają ciekawą rolę , dużo wtedy było tam blichtru no i dzielnica nie była jeszcze taka "zamknięta" (to się dopiero chyuba zmieniło po zabójstwie Sharon Tate) . Może trafimy na jakiś skorumpowanych szefów Warner Bros heh . Wystarczy że będziemy już w tych rejonach wieczorem albo na Mulholland Drive i widoczki na miasto powinny być przepiękne , w RDR wjeżdżając do Meksyku mieliśmy fantastyczną panoramę , w GTA IV też , tam były przecinające NYC mosty i ten fajny efekt światełek imitujących traffic z daleka , to teraz chcę "połączenia" tych krajobrazów , bezkres L>A i setki tych światełek w tle heh jestem pewien że będzie na co popatrzeć .

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Odnośnie oceniania misji/spraw:

 

"At the end of each case, Phelps will be judged on his performance in a number of areas, from his skill at interrogation and clue finding to the amount of damage he caused to city property. After you've finished each case, you will have the option to replay the case to chase down any leads you may have missed and better your score."

 

Już doszła nowa kolekcja w sklepie Rockstar:

 

http://www.rockstargames.com/lanoire/news/15151/rockstar-warehouse-update-la-noire-tees-and-posters-now-in-stock.html Rockstar Warehouse Update: L.A. Noire Tees and Posters Now in Stock


 

Z ciekawostek i niejasności: nie będzie kupowania domów, nie będzie można się upić, nie będzie kina-oglądania filmów. Za to np. będą misje (nie wiem czy w formie mini questów jak w RDR czy misji dodatkowych) typu śledzenie czy rozmawianie z ludźmi którzy chcą popełnić samobójstwo skacząc z okna/piętra czy czego tam.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Podbiję bo to dosyć ciekawe.

 

"Maniacy" odkryli w ostatnim trailerze (0:38-0:41, 1:05-1:10

), że Cole nosi obrączkę. Biorąc pod uwagę fakt, że nie było jeszcze żadnego newsa, informacji odnośnie żony Cola posypały się teorie. Że żona Cola może mieć coś wspólnego z mroczną przeszłością Phelpsa z II Wojny Światowej. Może jakaś akcja, afera jest z nią związana może Cole coś jej zrobił... (sprzedał Japończykom :turned: )

 

Oczywiście to tylko spekulacje ale obrączka jest ;].

 

Najlepszą wersję jeden typ napisał, że wie o co chodzi. Że Cole ma żonę, jest byłym zbrodniarzem wojennym ale przeszedł na dobrą stronę, niestety federalni porwali mu żonę pod pretekstem. Że oddadzą mu ją dopiero jak rozwiąże sprawy kryminalne w L.A. :lol: Znamy to skądś hehe ;], oczywiście to 100% beki.

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Heh paradoksalnie akurat to co napisałeś o żonie Cola wcale nie jest głupie, że może wystąpić w roli ofiary. Akcja w stylu "Siedem" jako ostatnia sprawa czy finał czy cokolwiek, czemu nie. Na pewno jakieś znaczenie będzie miała może całkowicie marginalne ale... (będzie bo będzie w cut-scenkach) w końcu po coś zrobili go żonatego heh.

 

A może już dawno nie żyje to wtedy ucina wszystko ;].

Odnośnik do komentarza

Mnie się nie do końca podoba to co osiągnęli w LA Noire z mimiką.

 

Nie podoba mi się fakt, że twarz w tej grze to nie jest jakiś model z oddzielnymi ustami, oczami nosem itd tylko sprawia wrażenie jednolitej tekstury, która się porusza (szczególnie to widać po oczach).

 

Po drugie nie podoba mi się, że w LA Noire ta mimika jest po prostu przesadzona, podczas chociażby przesłuchań ludzie robią takie tiki jakby Touretta mieli, robią typowo stereotypowe minki pod wpływem jakiś uczuć, byleby gracz nie miał żadnego problemu z rozpoznaniem, czy facet np. kłamie czy nie. Dla mnie to trochę naiwne.

Odnośnik do komentarza

z teksturą to prawda, czasem widać jakieś załamania, zwlaszcze przy szeroko otwartych ustach, ale jak dla mnie efekt i tak jest piorunujący wiec przymykam na to oko i zbieram szczene

 

a co do przesadzonej mimiki tez troche prawdy jest, ale to może wynikać z kontrastu pomiedzy innymi grami - gdzie indziej prawie wcale nie ma mimiki tylko usta sie ruszają, wiec gdy nagle jest jakas mimika moze sie wydawac przesadna , trzeba też pamietać że na trailerach chcą pokazać tą mimike, wiec gdyby dawali fragmenty gdzie akurat jej nie widać i postac siedzi sztywno to by bylo bez sensu, podejzewam ze przez 30h gry znajdziesz momenty gdzie nie stroją min :P

Odnośnik do komentarza

Mnie się nie do końca podoba to co osiągnęli w LA Noire z mimiką.

 

Nie podoba mi się fakt, że twarz w tej grze to nie jest jakiś model z oddzielnymi ustami, oczami nosem itd tylko sprawia wrażenie jednolitej tekstury, która się porusza (szczególnie to widać po oczach).

 

Po drugie nie podoba mi się, że w LA Noire ta mimika jest po prostu przesadzona, podczas chociażby przesłuchań ludzie robią takie tiki jakby Touretta mieli, robią typowo stereotypowe minki pod wpływem jakiś uczuć, byleby gracz nie miał żadnego problemu z rozpoznaniem, czy facet np. kłamie czy nie. Dla mnie to trochę naiwne.

Aj, przesadzasz. Mimika w LA Noire to krok milowy w tej kwestii w grach. Teraz wszyscy beda nasladowac Team Bondi.

 

PS. Turret to nie tiki nerwowe na twarzy ;)

Odnośnik do komentarza

Właśnie po to o nam next-geny o których mówił ostatnio boss Ubi heh . A tak poważnie to jest gra wideo , więc przedstawiona stylistyka narzuca przejaskrawienie choćby elementu mimiki , inaczej błądzilibyśmy a nie o to tu chodzi . Jestem pewien że ekspresyjne obrazki z trailerów to też dobra szkoła montażu i w całym tytule jak piszę @Yano nie będzie "teatru" 24/7 , w filmach też są przecież momenty że widz czyta mimikę aktora domyślając się różnych rzeczy ( czy kłamie czy nie )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...