Skocz do zawartości

L.A. Noire


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, moze nie macie podobnego odczucia ale w GTA IV jakos nie dojezdzalem na kazde miejsce nowej misji taryfa tak w "L.A. Noire" mam syndrom "nie bujam sie fura po miescie"; zaznaczam gdzie ma jechac moj ziomek i juz.

 

Ja akurat sam jeździłem. Na początku nawet jeździłem zgodnie z przepisami, zatrzymywałem się na światłach itp. Jakoś to bardziej pasowało do naturalistycznego klimatu gry. W GTA nigdy by mi coś takiego do głowy nie przyszło.

 

Swoją drogą pewnie nigdy nie skończy się porównywanie Noire do GTA, ludzie to jednak zawsze muszą coś na siłę zaszufladkować. Trudno przyjąć że LA Noire to nie jest kolejne GTA, tylko coś nowego?

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza

Swoją drogą pewnie nigdy nie skończy się porównywanie Noire do GTA, ludzie to jednak zawsze muszą coś na siłę zaszufladkować. Trudno przyjąć że LA Noire to nie jest kolejne GTA, tylko coś nowego?

 

Trudne to to nie jest :) Tylko Rockstar IMO zasłynęło dzięki GTA, to taka ich główna gra więc musi być do niej wszystko porównywane :)

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc - sam gdybym nie wiedział, że nad projektem czuwało R*, prawdopodobnie nie kupiłbym tej gry. Nie chodzi oto, że sugeruję się logami, ale oto, że Rockstar wyrobił sobie w moich (i nie tylko) oczach wielki szacun za wszystkie tytuły. Gdyby od początku nie kontrolowali projektu to na pewno widać by było tego efekty już na trailerach czy wczesnych gameplayach. To tak jak z telewizorami - kupujesz Samsungi, bo wiesz, że wpychają do nich technologię na licencji Sony, a wiadomo, że to klasa nadająca standardy w dzisiejszych czasach.

Odnośnik do komentarza

http://www.rockstargames.com/lanoire/news/16871/la-noire-nicholson-electroplating-dlc-case-coming-next-week-watc.html L.A. Noire Nicholson Electroplating DLC Case Coming Next Week, Watch the Trailer Nowl

 

edit:

 

http://www.rockstargames.com/newswire/article/16981/new-la-noire-title-update-200.html nowy patch

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

mam problem ze street case'ami HELP

mianowicie ... odpalilem sobie Free Roamai zrobilem 6 misji. nastepnego dnia znow odpalilem FreeRoam i na mapce pojawialy mi sie te same streetcase'y co poprzedniego dnia , ktos wie jak te street case'y "działają" ?

 

 

E:

a dobra juz chyba wiem o co chodzi, zrobilem jedna sprawe w Traffic i 5 w Arson teraz chyba musze odpalic FR w Vice i Homicide, AM I RIGHT?

 

PYTANIE DLA OGARNIETYCH

 

 

za co Cole dostal ten medal na wojnie? bo cos tam bylo ze za jakas odwage ale tak naprawde to byla jakas sciema, moze ktos to wytlumaczyc?

 

Edytowane przez Ziarnoo
Odnośnik do komentarza

Niedawno skończyłem wątek główny (wraz z 2 DLC) i mogę wystawić ocenę. Hmm, w sumie na początku gra mnie tak jakby oczarowała i pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne, aczkolwiek z czasem coraz bardziej mnie nużyła. Jakiś "puls" zacząłem odczuwać dopiero w okolicach 3/4 gry gdy wydarzyła się pewna rzecz, a potem to w sumie do samego końca wątek trzymał mnie w napięciu i grało się fajnie. Ogólnie rzecz biorąc pod względem fabularnym nie jest to najwyższa liga, aczkolwiek jest przynajmniej OK. Biorąc pod uwagę pozostałe aspekty gry - tutaj jest o wiele mniej kolorowo. Ubolewam bardzo, że gra jest fatalnie zabugowana (nieraz zdarzyło mi się, że nie moglem się ruszyć bo jakiś śledź z aparatem mnie przyblokował, albo mój partner stał w korytarzu i nie mogłem przejść bo jaka dziwne pole siłowe przeszkadzało szczupłemu Coleowi przejść obok niego, a dodam, że zmieściłby się tam nawet 200 kilowy boxer. Oprócz tego raz podczas dzwonienia przez telefon prze-teleportowało mnie w ścianę i znalazłem się tak jakby "poza mapą" a po skończeniu rozmowy oczywiście nie mogłem się ruszyć i musiałem restartować sekwencję... żenujące, a dodam, że gra ma jeszcze mnóstwo innych mniejszych lub większych głupich błędów o których szkoda nawet wspominać bo inni w swoich grach wyeliminowali je w poprzedniej generacji). Grafika jest ładna i klimatyczna, niektóre postacie były wykonane lepiej inne gorzej, ale ogólnie in plus. Przyczepię się tylko do mocno chrupiącej animacji podczas jazdy autem - silnik nie wyrabia i strasznie muli, oprócz tego woda płynąca w kanałach to jakiś niesmaczny żart - epoka wstecz. Samochody i otoczenie jest ładne, ludzie trochę przypominają chodzące zombie, ale nie jest najgorzej. Dźwięk w grze jest chyba najmocniejszą stroną gry, podstawione głosy są bardzo dobrze dobrane i zrównoważone względem swoich postaci, czuć klimat. W napięciu trzyma również lecąca w tle muzyka, jest dobrze. Wszystkimi autami jeździ się w sumie tak samo (beznadziejnie), strzelanie jest raczej kiepskie jakieś bezpłciowe, a interakcja z otoczeniem minimalna.

 

Podsumowując - gra urzekła mnie swoim klimatem i dość ciekawym systemem rozgrywki (aczkolwiek nieco zbyt schematycznym), ale niestety trochę również urzekła wieloma błędami i niedoróbkami. Ogólnie rzecz biorąc grę mogę polecić głównie fanom kryminalnych klimatów i ogólnie zwolennikom serii GTA. Inni niech sami zdecydują. Mam nadzieję, że w przyszłości Team Bondi trochę bardziej przyłoży się do produkcji i wystrzegnie się wszystkich błędów (szczerze mówiąc, gdyby nie to, że pieczę nad projektem trzymał R* to wyszła by z gry totalna kaszana). Starając się ocenić obiektywnie, wystawiłbym 8= bo gra jest dobra, ale nie aż tak jak się tego m.in. ja spodziewałem.

Odnośnik do komentarza

 

E:

PYTANIE DLA OGARNIETYCH

 

 

za co Cole dostal ten medal na wojnie? bo cos tam bylo ze za jakas odwage ale tak naprawde to byla jakas sciema, moze ktos to wytlumaczyc?

 

 

 

jesli jeszcze nie skonczyles gry to bedzie to potem wyjsnione, jesli chcesz wiedzieć to:

 

 

Cole jako jedyny z oddziału przetrwał podczas zdobywania wzgórza. Prawda jest taka ze siadła mu psycha i przesiedział całą noc w dole wśród trupów swoich współtowarzyszy, Cole wcale nie jest bohaterm wojennym..

 

 

Wslanie zassalem jakiegoś patcha, chyba 13mb ale nie wiem jakie z tego korzyści.

 

edit.

 

juz wiem jakie :

 

Noteworthy changes and fixes include:

 

Implemented a handful of physics changes to prevent floating, falling and traveling outside the map

Improved crash handling

Fixed an issue where a clean installation interrupted by a Title Update would still show a "game data is corrupt and is being repaired" message (PS3 only)

Fixed an issue that prevented players from getting beyond Rank 19 in certain instances

Fixed an issue where case objectives might not appear in the notebook after replaying cases

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

6 spraw za mną. Gram powoli i rozkoszuje się grą. To co z miejsca mnie urzekło to unikalność tej produkcji i bardzo to w niej cenie. Grafika szczękopadu nie powoduje, ale mimika twarzy owszem. Jak do tej pory, sprawy są naprawde interesujące i potrafią zaskoczyć. Obawiałem się, że Cole będzie ciepłą kluchą, ale jest ok.

 

Spodziewam się, że może być dość schematycznie, ale na razie jestem zadowolony. Zobaczymy, oceniać będę całość, po przejsciu, ale jestem dobrej myśli.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Godzine temu wpadła mi właśnie platyna, bardzo dobra gra, nie wybitna, ale dobra bo to coś nowego. Mogli zrobić z tego kolejne GTA i pewnie wiecej osób by skakała z zachwytu, ale przynajmniej mamy jakiś powiew śweżości.

Teraz przymierzam się do zakupu Rockstar Pass, który mnie trochę wkurzył. Specjalnie złożyłem pre-ordera, żeby mieć dodatkową misje, a teraz mogę mieć ją i tak za darmo w paku za 34zł....

Odnośnik do komentarza

Skończyłem.

 

 

Rozumiem, że teraz każda gra od Rockstara będzie się kończyć w ten sposób? Ciekawe czy Maxa Payna też zabiją - w sumie tutaj by to pasowało idealnie, to człowiek tak pokrzywdzony i przeczołgany przez życie, że naprawdę jedynym sensownym rozwiązaniem jest kulka w łeb - a on jeszcze po Brazylli będzie śmigał?

 

 

Gra dobra, ale naturalnie spodziewałem się większego mindfucka. Trochę ziewałem, szczególnie w wydziale zabójstw, schematyzm aż biję po oczach. Na pewno lepsza od RDR, która powinna być sprzedana chyba jako środek usypiający, a nie jako gra:potter:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...