Skocz do zawartości

Sprzęt domowy


Rekomendowane odpowiedzi

Kupował z was ktoś podpórki do dipow? Chodzą po allegro za 200zl takie nie łączone albo za 149zl łączone. Tych drugich bym nie chciał bo problem potem ze schowaniem tego. W sumie przegapiłem ofertę poromcyjna bo były po 170 ksportu. Może to mnie zmotywuje do wzięcia się za siebie bo dipy uwielbiam a zawsze takie coś chciałem mieć. 

Odnośnik do komentarza

Takie 

 

Screenshot_20230510_114432_pl.allegro.thumb.jpg.af0128db18b193417b7465020ed9bd24.jpg

albo takie

 

Screenshot_20230510_114449_pl.allegro.thumb.jpg.d28e1a61efd1fab7ba3967983fc3ec47.jpg

 

Różnica w cenie 10zl na korzyść tych pierwszych i te pierwsze mają lepsze opinie i grubsze rurki do chwytu. No u mnie jest wykładzina na dechach więc chyba będzie równo xD teraz póki co to bym w garażu trzymał i na dworzu koksil jak ładna pogoda jest. Lepsze to niż dwa skrzypiące krzesła :) zresztą krzesła już sobie darowałem bo trochę się boję że się rozlamią. Pamiętam, że kiedyś na stancji ćwiczyłem na krześle i biurku xD no ale nie żałowałem mebli bo nie były moje :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
2 godziny temu, krupek napisał:

Nie masz gdzieś przy domu siłowni na świeżym powietrzu z drążkiem?

pewnie gdzieś bym znalazł, ale wychodzić tylko po to, żeby poćwiczyć na drążku, to nie miałbym raczej motywacji. A do większego treningu kali jeszcze brakuje mi mocy i doświadczenia, więc troche siara iść tam i sapać po kilku powtórzeniach XD drążek to w ogóle zawsze była moja zmora, bo nawet jak dłużej ćwiczyłem na siłce, to robiłem może z 5 powtórzeń lol 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 14.07.2023 o 18:54, Plugawy napisał:

Chcesz się dobrze podciągać na drążku to musisz się podciągać, chcesz robić dobrze klatę musisz robić klatę. Nie ma tutaj filozofii. 

no trochę nie bardzo. przerabiałem kiedyś próbe podciągania się bez skilla i wg mnie prędzej sie zesrasz i zniechęcisz niż nauczysz się tego tylko podciągając się. I robiłem to jak byłem już po wielu miesiącach na siłowni. Trzeba zacząć od czegoś mniej wymagającego, powoli rozwijać siłe i przyzwyczajać do tego mięśnie. Może jakbym miał porządny drążek w chacie to co innego, ale pisałem o tym właśnie w kontekście wychodzenia gdzieś tylko po to, żeby z ciężkim bólem zrobić trzy powtórzenia. Na szczęście są fajne tutoriale od czego zacząć, potrafię pracować i myśleć długoterminowo, więc przygotuję się i wskoczę na drążek jak już coś na nim będę w stanie zrobić. Jakby to było takie proste jak napierdalanie klaty, to każdy bywalec siłowni wymiatałby na drążku jak specjaliści od kalisteniki

Odnośnik do komentarza

Jak jesteś w stanie zrobić te 3 powtórzenia o których piszesz to już nie ma co robić jakichś ćwiczeń wspomagających. Teraz to już trzeba jebać podciągnięcia jak Plugawy pisze. 

Twój Max to 3, więc lecisz dwie serię po dwa powtórzenia, potem schodzisz do jednego powtórzenia i robisz tych serii tyle aż już nie dasz rady się podciągnąć. Na koniec jeszcze możesz dobić się negatywami, albo podciągać się z pomocą gumy. Rób też długie przerwy.

Filozofii nie ma

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Panowie, takie pytanko, bo nie wiedziałem gdzie zadać.

Myślę nad zakupem jakiegoś sprzętu do domu do regularnego ćwiczenia. Póki co interesuje mnie głównie zbicie wagi. Zainteresowały mnie te rowerki, które się podłącza do tv i mają nawet jakieś apki/gierki z aktualizacjami z neta, jakimiś bajerami do odblokowania, dla durnego zagrajmera jak ja w sam raz A tak poważnie to ktoś się tutaj tym interesował? Czy to ma sens? Są jakieś dobre polecenia modele?

Odnośnik do komentarza

No jesli mowa o smart trenazerach to raczej wiekszosc regularnie jezdzacych jakis posiada (niekoniecznie smart choc napewno wtedy jest duzo ciekawiej) Wybor jest przeogromny. 

 

Wpisz w google smart trenazer elite albo tacx i popatrz co tam ci sie podoba bo w sumie trenazery tych firm wszystkie sa dobrymi sprzetami.

Kwestia tez tego bo nie napisales czy ty wogole juz jakis rower masz zeby wpiac w trenazer czy mowisz o jakis rowerach stacjonarnych/spinningach

Odnośnik do komentarza

ale Ty jesteś kolesiem, który wychodzi na rower tylko w getrach i opływowych oksach, więc sie nie dziwie, że masz zajawke na takie gadżety. Ziomek chce zrzucić troche kg, więc do tego dieta + 10-15 minutowe hiity, które można sobie co chwile zmieniać i będzie efekty widział od razu. Wywalanie hajsu na taki sprzęt na początku przygody z ćwiczeniami to trochę głupota. Tym bardziej, że rower wcale nie jest najlepszą opcją na palenie kalorii i może być raczej dodatkiem. No ale co kto lubi. 

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

jakby ktoś szukał dobrych poręczy, to polecam te od kury. długo sie zanosiłem z zakupem i dobrze, że zdecydowałem się na te, bo w innych które oglądałem zawsze był jakiś szkopul. Albo wymiary dziwne, albo uchwyt za cienki, do tego w opiniach narzekanie na chińskie gunwo i zardzewiałe rury w środku. Te są mega solidne jak na swoją cenę, do tego mają najważniejszą dla mnie cechę, czyli są składane więc nie zajmują miejsca po rozłożeniu, a cały "montaż" to dwie śruby na poręcz, więc 5 minut na przygotowanie. 

image.png.0796a4b6208b447e651fb281b84b89b2.png

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...