Skocz do zawartości

'Zielony jak ta trawa' DS ver.


marchev

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jaką najlepiej wersję kupić ?

 

XL.

 

2. Jak jest z dostępnością gier ?

 

Tragedii nie ma.

 

3. Jak jest z nagrywarkami?

 

A jak ma byc? Jest dobrze.

 

6. jest ogólnie w co grać na DS-ie czy po za kilkoma grami typu Mario, Pokemon itp jest bida ?

 

Ja bym powiedzial, ze oprocz kilku gier, w ktore nie da sie grac - mozna grac we wszystko :).

Edytowane przez Meanthord
Odnośnik do komentarza

Pytanie z gatunku "Żenująca niewiedza" :) Czy w DSi XL istnieje jakiś magiczny sposób, żeby konsolka po padnięciu baterii zachowywała się jak PSP i utrzymywała jeszcze przez jakiś czas stan gry, przy której bateria padła, czy Nintendo serio przy projektowaniu uważało, że sam wyłaczę konsolę na widok migającej diody? :whistling:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W PSP bateria ci nie pada! tzn. jak konsolka się hibernuje to jeszcze nie jest koniec baterii. Jeśli nie doładujesz konsolki w jakimś rozsądnym czasie po wyłączeniu to i tak stan gry pójdzie się je... Co do DSi XL to u mnie czerwona lampka zapala się naprawdę niedługo przed wyczerpaniem baterii co znaczy że mam jeszcze chwilę na znalezienie save-pointa lub użycie RTS-a (DSTwo/EZ Vi) ale na pewno nie na wyprawę na ostatniego bossa :D

Odnośnik do komentarza

Uwaga ludziska na allegro pojawiło się ostatnio kilku sprzedawców sprzedających nagrywarki Acekard 2i po bardzo niskich cenach, jeden z nich sprzedaje dobre podróbki Ak2i z tym że z pewnym defektem! a mianowicie nagrywarki od tego pana potrafią permanentnie uszkodzić konsole DSi i prawdopodobnie 3DS-a !!! Osoby które zakupiły ostatnio nagrywarki w niskiej cenie muszą się trzymać z dala od aktualizacji firmware-u, to bardzo ważne gdyż mam przed sobą w tej chwili konsolę DSi XL która nie przeżyła próby dokonania aktualizacji firmware-u do najnowszej wersji wspierającej 3DS-a. Zarazem nagrywarka jak i konsola są całkowicie martwe i jak sądzę szybko nie uświadczymy un-bricka na tą przypadłość, przynajmniej do czasu gdy ów problem wypłynie na światło dzienne w nieco większej skali. Ja osobiście jeszcze nie spotkałem się z tym problemem w internecie, jeśli ktoś miał podobny problem do mojego kolegi (właściciel DSi) niech napisze od kogo kupił nagrywarkę... Kumpel nie wie bo to nie on kupował tylko dostał ją w prezencie od rodziny

 

ps. nad ranem pewnie zmienię szyk co poniektórych zdań ;)

Edytowane przez KiNiO_64
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jestem zupełnie zielony w temacie DS`a, a dzisiaj nabyłem DS Lite, dlatego parę pytań - czy na homebrew odpalę ebooki, filmy, muzykę itd?

 

Jak wygląda sprawa z wifi i przeglądarką internetową, jest w pełni sprawna, javy, flashe itd? Wygodne to to?

 

W internecie poczytałem coś o jakiś specjalnych grach wydawanych jedynie pod DSi, czy to jest prawda? Faktycznie nowe gry nie chodzą na starszych ds`ach? (lite/xl).

 

Z góry dzięki wielkie za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

DS Lite jeśli chcesz mieć lepszy obraz (jasność) i sprzętową zgodność z GBA oraz guitar hero. DSi jeśli chcesz mieć gównianą przeglądarkę, nieco większy ale mniej wyrazisty ekranik i DSi mode (kamerki itd), jeśli chodzi o piracenie ;D to polecam DS Lite na allegro wyhaczysz konsolkę + nagrywarkę z kartą pamięci i akcesoriami za 300zł bez grosza... albo nieco drożej zestawik z Acekardem, EZ 3-in-1 oraz gitarką za jakieś 350zł

 

ps. zainteresowani wiedzą do kogo pisać ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Już ktoś o tym pisał wcześniej... Nie wszystkie tanie gry na allegro to piraty! i nie wszystkie piraty są zablokowane na DSi!. Sporo sprzedawców po prostu kupuje je taniej w Azji a że Dystrybutor wciskają im slogan że gra nie działa na DSi a oni sami nie sprawdzają tego bo większość z takich sprzedawców nie widziała DS-a na oczy to barany publikują jeden za drugim że z zasady nie działa!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...