Skocz do zawartości

'Zielony jak ta trawa' DS ver.


marchev

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi ci o kartonik to wyglądał jak one wszystkie czyli 100% zgodnie z oryginalnymi hori, zmieniając się wraz z zmianą opakowania oryginału :)

Jedyną różnica był lekko gorszy druk na opakowaniu, i dostawca w tym przypadku Hong Pei. Z tej firmy można było dostac wszystko od folii przez futerały po hurtowe ilości stylusów...

Jeśli potrzebujesz zdjęcia folii w akcji to niestety nie robiłem tak owego nigdy :( nie miałem takiej potrzeby ale z tego co pamiętam to kilka osób z forum kupiło trochę tych folii niestety nie wiem kto bo wiadomości (PW) poszły do kosza dawno temu... może sie znajda z fotkami jak przeczytają ten post.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Czy warto kupić DS'a a może bardziej na miejscu będzie inne pytanie. Narazie grałem jedynie na wszystkich konsolach Sony n i przez "chwile" na gameboyu color. Widze że DS'a można teraz nawet za niecałem 2 stówy wyrwać w związku z czym czy są na DS jakieś gry które potrfiąwciągnąc fabułą. Planując zakup DS myślę głownie o o grach przygodówkach, startegiach bo takich gier brakuje mi na psp i ps3 czy znajde dobre gry z tych gatunków na ds? Oczywiście w jakieś rpgi (są na kieszonsolkę nintendo jakieś rpgi -NIE jrpg?) i platformery też chętnie pogram, ale raczej nie interesują mnie produkcje typu cooking mama, mario party.

Odnośnik do komentarza

Co do przygodówek, no to DS jest przecież miejscem najlepszej serii przygodówkowej od wielu lat.

 

Co do strategii... jeśli włączasz do nich gry taktyczne, to jest tego też więcej, niż na jakiejkolwiek innej konsoli. Same Square-Enix i Atlus wydały co najmniej po pięć bardzo dobrych gier tego typu. Do tego niedoceniane perełki w stylu Lock's Quest czy Fire Emblem. No i Advance Wars, czyli chyba najlepszą grę taktyczną wszech czasów, co nie.

Odnośnik do komentarza

Jest sens kupna DSi w dobie wieści o 3DS ? Koszt to bagatela 550zł więc nie wiem czy opłaca się tyle wyłożyć, gdy bardzo możliwe że jeszcze w tym roku wyjdzie nowa konsolka...

Oczywiście, że sens jest. Na DS'a powstało już niespełna pięć tysięcy gier, z czego każdy znajdzie przynajmniej setkę wartą obadania. Tym bardziej warto obczaić flagowe tytuły przed premierą 3DS bo pewnie na nowego handhelda ukaże się wiele kontynuacji gier z klasycznej DeSki. Ja, jak bym nie miał mojego lite'a poczekałbym do E3 na informację o wstecznej kompatybilności nowej zabawki 3DS. Jeżeli nie jest planowana to od razu brałbym lite'a (według mnie najlepszy wybór). Podsumowując poczekaj do E3 :)

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Jest sens kupna DSi w dobie wieści o 3DS ? Koszt to bagatela 550zł więc nie wiem czy opłaca się tyle wyłożyć, gdy bardzo możliwe że jeszcze w tym roku wyjdzie nowa konsolka...

 

Nie, nie kupuj. Te kilkadziesiąt super gier nie jest tego warte. Jak już wyjdzie 3DS to też nie kupuj, przecież na początku gier nie będzie i będzie drogo. Potem też odpuśc, wszak będą wieści o PSP2. Generalnie nie opłaca się kupowac konsol, lepiej czekac na następców

Odnośnik do komentarza

mam problem z polączeniem z siecia. Wpisuje nazwe sieci (SSID) a reszte ustawiam na automatycznie, bo sie na tym nie znam wiec wole zeby wszystko samo sie zrobilo, WEP Key nie ustawiam, bo nie posiadam zadnego zabezpiecznenia, w takim razie nie musze tez wpisywac zadnych MAC Adress w komputerze, tak mi sie wydaje. Dodam, że na PS3 wszystko ładnie poszło, ale tutaj na DS tą samą robotą wyskakuje mi jaks tam error 51040 czy cos takiego, żebym upewnil sie czy wprowadzilem poprawna nazwe sieci, lub że moze jestem w zlym zasiegu, ale stalem tuz obok routera wiec powinno chwytac.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No ba że problem nie leży po stronie wyświetlacza tylko ekranu dotykowego :) czasem bywa tak że touchscreen przestaje działać jak powinien jeśli długo używasz tylko jednej części ekranu/kilku punktów, zbadaj sprawę na innej gierce która wymaga monotonnego klepanie w to samo miejsce/kilka miejsc i zobacz czy problem sie powtarza? proponuje EBA lub coś w stylu picrossa...

 

nie doświadczyłem w tej grze takiego problemu a sporo w nią grałem na ds-ie classic-u i acekardzie 2.1 bez najmniejszego problemu, korzystałem z AKAIO 1.7rc1 + loader, na 1.7 final problem też nie występuje. Gdybyś miał m3i real/zero tam sie zdarza błąd przesunięcia dotyku względem obrazu ale to inna bajka ...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...