Skocz do zawartości

'Zielony jak ta trawa' DS ver.


marchev

Rekomendowane odpowiedzi

No to jak latwo sie domyslic, to jest podrobka.

Podróbka albo zużyty oryginał - stylus posiada taki miały dzyndzelek w pewnym miejscu, który odpowiedzialny jest za "trzymanie" rysika w otworze. Jeśli non stop wkładasz i wyjmujesz stylus to siłą rzeczy tenże dzyndzelek się ściera, co w konsekwencji objawia się pewnym luzem.

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

ale w takim razie nie ma co plakac, straszne to nie jest a nowy stylus kosztuje grosze

 

@edit

na stylusie mam takie napisy: CHINA 46; USG-004; i NINTENDO, ale nie jestem pewien czy te kolko po O to jest R czy tylko zywkle kolko, bo za male to wsyzstko jest...

mozna po tym stweirdzic czy to podroba czy nie?

Edytowane przez QstomPL
Odnośnik do komentarza

moglibyscie dac jakas dobra oferte na allegro z rysikami? Bo ja tak szukam i jest tego strasznie duzo jakies metalowe, plastikowe i jeszcze inne i rozne firym, to nie chce jakiegos szajsu kupic zeby znowu sie stral.

Taka przykladowa aukcja http://allegro.pl/item792117868_4_metalowe_rysiki_stylusy_ds_lite_robson.html jest dobra?

Odnośnik do komentarza

Chce Ci sprzedać nieużywany oryginał, jak chcesz kupować na allegro to powodzenia w szukaniu czegoś oryginalnego :). Mi on nie jest potrzebny, Tobie się zaś przyda. Jak jesteś zainteresowany daj znać na PW :). A 10 zł w te czy w te nie robi mi większej różnicy, specjalnie mi nie zależy na sprzedaży.

 

I taka uwaga do wszystkich - nigdy nie kupujcie podrób. Warto czasami się wybrać do jakiegoś Saturna czy MM po rysiki. Drogie, bo drogie, ale idealnie chodzą w "uchu" czyli dziurce na rysik i nie ma mowy o jakimkolwiek rysowaniu ekranu przy małym docisku.

Odnośnik do komentarza

produkcja 300 takich to wydatek 26,47USD co po doliczeniu kosztów pakowania (kartonik jest droższy niż te stylusy), wysyłki i podatku... daje nam w sumie hurtową cenę ok. ~7.20, do tego należy oczywiście doliczyć tak ze 2 marże po drodze i wychodzi ok 19,99~24,99 :D to jest oczywiście założenie że chcemy pakować w sporo za dużą plastikową zgrzewkę i oczywiście stylusy mają być na poziomie XD

 

jeśli nie to 500szt można mieć za 34,12USD kolor losowy, końcówki zgrzewane czasem ostre, pakowanie w kartonik lub folie (noname)... daje cenę ok 7~12zł na allegro :D

 

Miłych zakupów

 

Ps chce ktoś kupić 100~500sztuk bez opakowań, doskonałe na prezenty xD (jeśli znacie 500 osób :D)

Odnośnik do komentarza

Tanio i solidnie DSTT mogę polecić! z nieoficjalnym firmwarem czyni cuda jak na swój koszt :) można powiedzieć że dzielnie idzie łeb w łeb z Acekardem i innymi droższymi nagrywarkami :D a ostatnio doszło do ciekawego zdarzenia, a mianowicie DSTT było pierwsze!!! pod względem kompatybilności i szybkości aktualizacji już od jakiegoś czasu (2-3mc) jest najszybciej rozwijane!!! to na DSTT i jego klonach jako pierwszy zaczął działać nowy rpg z Marianem oraz Kingdom Hearts!!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...