Skocz do zawartości

'Zielony jak ta trawa' DS ver.


marchev

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ten facet z allegro (pipi)i od rzeczy!!!uwielbiam jak ludziom ciemnotę wciskają a ci się cieszą :) że zostali oświeceni... Niby opis ok ale to (pipi) prawda że Acekard taki najlepszy jest!!! Sam powoli odchodzę od sprzedawania tego śmiecia!!! Acekard przestał się rozwijać! praktycznie stoi w miejscu a jeszcze chwilka a zacznie się cofać! nawet oficjalnie Martwe DSTT dostaje Update-y szybciej niż AK!

 

Jeśli szukacie dobrej Nagrywarki to z czystym sumieniem mogę polecić jedynie M3i Zero i Supercard DSOnei (niedługo premiera nowego softu dla Supercard-a)

 

prawda jest taka że Acekard wraz z swoim odwiecznym konkurentem (u nas nie dostępnym) EZ-Vi powoli konają!

 

Przyszłość należy do iEdge oraz DSTwo :D

Odnośnik do komentarza

W połowie stycznia wrócą na allegro :)... nie chciałem ci wierzyć ale to prawda! oprucz mnie na allegro nikt nie wystawia/-ł m3 ani supercard-ów, za to jest sporo Acekardów, DSTT i klonów R4.

 

Tak na marginesie to mogę z czystym sumieniem polecić R4i RTS oraz R4i-SDHC (wersja z adresem www.r4-sdhc.com na pudełku) nie są to dosłownie klony innych nagrywarek lecz pełnoprawni spadkobiercy oryginalnego r4 revo...

Odnośnik do komentarza

No jest np. DSTTi :D...

 

A tak na serio to co masz na myśli?

 

Nie no bo zawsze zachwalales DSTT a teraz go nie poleciles do DSi wiec sie zastanawiam czy to jakis klon czy nowsze wersje sa gorsze.Ja mam swojego DSTT do NDS i jest idealny,nie mialem jeszcze zadnych problemow

Odnośnik do komentarza

DSTT moim zdaniem jest super ale należy go pozostawić w erze DSL/DS Classic :( niestety już z hybrydowymi grami (mają większy power na DSi) ma problem a co dopiero gierki DSi Only (kardridżowymi) te w ogóle nie działają... Za czasów pierwszych dwóch generacji DS-a DSTT sprawdzało się świetnie, niestety na najnowszym cacku od Niny ostro przegrywa...

 

Największą bolączką DSTTi jest brak oficjalnego update-u dla DSi 1.4, jest nieoficjalny ale zabija ok 40% nagrywarek :( zwłaszcza te oryginalne? poza tym jak już ktoś wydał 700zł na konsolę to raczej 85zł na nagrywarkę przeboleje...

 

Na DSi rolę DSTT odgrywa Acekard jako jeden z najtańszych firmowych produktów ze stałym wsparciem, chociaż ceny proponowane na allegro są śmieszne!!!

Gorąco polecam Supercard DSOnei nagrywarka naprawdę daje radę a po ostatnich aktualizacjach jeszcze bardziej! Mam zaszczyt testować nowy jeszcze nie oficjalny soft do tej nagrywarki i muszę przyznać że jestem zdumiony co da sie wykrzesać z tej zabawki...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Yo mam problem. Ostatnio z dnia na dzień po odpaleniu r4 ciągle mi wyskakuje tylko napis loading. Jak chce karte sd podłączyć pod usb to mi jej nie wyszukuje. Wiem, że z kartą już koniec ale nie dałoby się chociaz jakoś sejwów wyciągnąć?

 

Yo mam problem. Ostatnio z dnia na dzień po odpaleniu r4 ciągle mi wyskakuje tylko napis loading. Jak chce karte sd podłączyć pod usb to mi jej nie wyszukuje. Wiem, że z kartą już koniec ale nie dałoby się chociaz jakoś sejwów wyciągnąć?

Odnośnik do komentarza

możesz próbować softem do odzyskiwania zdjęć z kart SD zwykle taki soft przeprowadza standardowo próbę naprawienia karty przed grzebaniem sie w niej... co to znaczy że ci jej nie wyszukuje? może to czytnik jest padnięty? ja mam swoja pierwszą kartę microsd od 6 lat i nic mi sie z nią po dziś dzień nie dzieje? sprawdź na innym czytniku lub innym urządzeniu, byle nie telefonie nokii lub SE! one lubią sobie zformatować kartę bez pytania :)

 

Gdyby nie to że chcesz odzyskać sejwy to polecił bym ci przeformatowanie karty programem do formatowania TF-ów od Panasonic-a, to zwykle ożywia takie karty uszkodzone przez nagrywarki...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Tylko antystatyczne, klejone może i nie niszczą konsoli ale przy nieumiejętnym zrywaniu możesz sobie uszkodzić ekran.

 

Ja bym unikał jak ognia tych wszystkich "oryginalnych" folii z Allegro, wszystkie to jedna wielka ściema, połowa to klejona a druga połowa to antystatyczne podróby. Zamów sobie z dealextreme.com - ceny niskie (ok. 30 zł), jakość o wiele lepsza niż najlepsze z allegro, wysyłka darmowa (ale i długa). Jedyne, co potrzebujesz to konta na paypalu z dostępnymi na nim środkami do zapłacenia za towar.

Odnośnik do komentarza

He HE a ja nie mam tego problemu bo mam classic-a i ok 30 ekranów dotykowych do niego :D w razie potrzeby po prostu zmieniam toucha XD

 

Niema jakiejś specjalnej techniki zdejmowania folii z ekranu, po prostu rób to delikatnie i bez ostrych narzędzi. Folie które do niedawna miałem w ofercie były dostarczane z specjalna plastikowa szpatułka której jeden koniec służył pomoca przy nakładaniu folii a drugi pozwalał na jej bezproblemowe zdjęcie :) niestety producent ów cacka jest w tej chwili "out of buisnes" :( a konkretnie w ciupie! siedzi za podrabianie Hori - które swoją droga nie są dostępne w Polsce!!! wszystko co dają na allegro to podróby! oryginalne Hori to wydatek ok 45zł :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...