Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Survival w I am Alive jest strasznie wymuszony, tzn. jeżeli zdobywamy dajmy na to 2 pociski do broni to w danej sytuacji gra nie daje nam zbyt dużego wyboru jak przejść dany moment i żeby pójść dalej jesteśmy zmuszeni wykorzystać to co mamy bez większego pola na interpretację sytuacji...wygląda to bardziej na zasadzie przygodówki point'n'click, gdzie mamy w zasadzie tylko jeden właściwy sposób przejścia i cała trudność polega na wymyśleniu tego sposobu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jest na X360 coś DOBREGO w klimatach Mario Kart/Crash Team Racing z miarę aktywnym online (ściganie się z komputerowymi graczami jakoś mnie nie jara) ?

Mi się nawet spodobał Sonic AllStars Racing Transformed, jeżeli masz dostęp do XBL to możesz pobrać demo i wstępnie zobaczyć czy ci się spodoba. Ale z onlinem jak jest to nie wiem...

Edytowane przez Kondeer
Odnośnik do komentarza

Sonic na kółkach jest naprawdę niezłą alternatywą do Mario Kart. I choć gra nie jest tak genialna jak kartingowy mariusz, to także daje mnóstwo frajdy. Multi online działa spoko - grałem na vicie i nie było problemów, choć od czasu do czasu, trzeba było dłużej poczekać na przeciwników. Na X360 pewno będzie jeszcze lepiej (więcej opchniętych egzemplarzy, więcej ludzi, z którymi można się pościgać). Wiem, że singiel Ciebie nie rusza, ale twórcy i tu nie zawiedli. Pokonywania kolejnych wyzwań daje mnóstwo zabawy zwłaszcza, że gra łatwa nie jest i rzuca wyzwanie graczowi.   

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Po 4 latach rozłąki zamierzam znowu kupic klocka dla swoich ulubionych serii.

Planuje wziac Gears of War 1, 2 i 3 oraz Halo 3 i 4.

Pojawiło się coś jeszcze godnego uwagi na multi przez ten czas?

 

w Halo 3 ostatnio nawet troszkę pocinam i szczerze nie polecam nastawiać się na fajną zabawę w multi w 2014 roku w tej grze. Serwery może nie świecą pustkami, ale nie gra naraz jakoś strasznie dużo osób, więc dopasowanie przeciwników na porównywalnym poziomie jest praktycznie nierealne. W praniu wygląda to mniej więcej tak, że osoby z b. wysokimi rangami grają razem z początkującymi. Warto też nadmienić, że lepiej jest kupić wersje ODST jeżeli już chcesz pograć w multi Halo 3, bo bez całej masy dlc tam zawartych, nie pograsz w większość trybów. Halo 4 to straszna arcadówka, jako gra jest świetna, ale z klasycznym halo ma to niewiele wspólnego i mam wrażenie, że zamiast umiejętności liczy się w niej szczęście. Polecam obejrzeć aktualne nagrania z mistrzostw halo i porównać je sobie z mistrzostwami Halo 3. Lekko się załamałem :) Polecam ci Halo Reach bo zmiany wprowadzone w nim do serii nie są tak nachalne i sprawiają, że rozgrywka jest szybsza, przy czym nie traci nic z oryginalnego schematu. Po prostu zamiast biec 2 minuty żeby się gdzieś dostać, użyjesz sprintu albo jetpacka i od razu przejdziesz do strzelania :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...