Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

jak ja nienawidze tego, co się z tą branżą stało

zaplac za golda, zaplac z plusa, zaplac za gre, a potem za season passa do niej i całą reszte pierdół

rozbój w biały dzień

A na cebulaków czy piratów się narzeka. Osobiście również nie popieram tego drugiego, ale radzić sobie można z takimi rzeczami jak SP, DLC i inne po prostu kupując gry tanio. Wyczekać, nie poddawać się hype'owi i skubać promocje za każdym razem kiedy coś nas interesuje. Tym sposobem można kupować gierki po ich faktycznej wartości - 100 zł i nie więcej. A, i dobrze mieć kolegów, którzy nie żałują niczego. Ostatnio z 10 gierek tak zaliczyłem. 

Jedynym wyjątkiem, jak wspomniał Grzegorzo są Gearsy. Tam nie zastanawiałem się nawet przez chwilę.

Edytowane przez Yap
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Sęk w tym, że ten Season Pass w Girsach 3 za te 50 zł daje więcej zawartości niż ma niejedna gra na starcie, więc nie ma co stękać. A i sama podstawka nówka w folii chodzi po 60 zł.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Po 4 latach grania na kierownicach Logitecha chyba bym zwymiotował jakbym miał grac w wyścigi na padzie.

 

 

maciucha kupuj Forze Horizon i nie pyerdol, ze nie bedziesz gral na padzie, bo na nim w Horizon gra sie swietnie. No i to zdecydowanie top 3 samochodowek poprzedniej generacji. Uwierz mi, ze nie pozalujesz.

 

Oprocz tego wszystkie Girsy (i nie sluchaj, ze Judgement to crap i nie warto, bo to nieprawda i Locustow miazdzy sie na 1000 kawalkow tak samo przyjemnie jak w poprzednich czesciach), Wiedzmin 2, Halo, Alan Wake i Fable 2. 

Odnośnik do komentarza

Od dwoch lat na PS3 gram na DFGT, a gdy gram w simy (glownie LFS) na PC podlaczam dwie kierownice i mam zestaw jak w G25/27, wiec wiem co mowie. Horizon to jak mowilem jedna z najlepszych samochodowek ever. Dodatkowo masz swietny model jazdy, ktory od tego 'symulacyjnego' z Forzy 4 rozni sie glownie zwiekszona przyczepnoscia opon i jezdzac z wylaczonymi asystami daje niesamowite poklady zabawy.

 

Ja tez srednio lubie grac w gry wyscigowe na padzie, ale w Horizon gra sie po prostu swietnie. Tym bardziej, ze pad od X360 > kamien > DS3 jesli chodzi o samochodowki, glownie za sprawa prawdziwych triggerow, wiec mozesz smialo uderzac w ta czesc Forzy.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

kwestia gustu. ograłem obie, dają radę. 2 bardziej mi podeszła ale może przez to, że to pierwszy kontakt z tą serią i w ogóle gatunkiem jako tako. za mały hajs warto wyrwać i ograć bo gra ma swój klimat i urok. nie żałuję godzin spędzonych w obu częściach. w sumie przed przesiadką na xbone chcę jeszcze Anniversary zaliczyć.

Odnośnik do komentarza

Chciałem sobie kupić fife 14 na xboxa, jednak najtańsze używki to kwestia co najmniej 70 złotych, jednak mam pewność dobrej zabawny w multi. Pes (nówka) kosztuje 49 złoty, jednak nei wiem jak wygląda sprawa z multiplayerem. Ma ktoś? Dużo ludzi gra? 

 

Pes ma skopany online i tyle.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jako, że przymierzam się do X360 - głównie dla exów, przede wszystkim Forzy - pytanie. Od której części zacząć? 2,3 czy od razu kupić 4? Nie chodzi nawet o koszt tych gier bo obecnie to są groszowe sprawy, a bardziej o czas, który jak każdy mam ograniczony i "sens", tzn. czy są bardzo duże różnice w gameplayu (pomijam grafikę, bo to oczywiste ;)) Zatem czy warto kupować wszystkie części i przechodzić kolejno czy zakupić tylko np. ostatnią (Horizon pomijam bo to inna bajka i również się zaopatrzę). Czy w którejś części np. model jazdy/fizyka/AI wyróżnia się bardziej? Jak z karierą - długością, różnorodnością? Miałem okazję  pograć tylko chwilę u kumpla w 3 (szybki wyścig) i bardzo mi się podobało. No i mam także Forzę 1, którą właśnie powoli zaliczam i jest całkiem spoko (chociaż już trochę niedzisiejsza i męcząca - powtarzanie tych samych tras nuży, no i wystarczy, że przeciwnik lekko dotknie w tył auta i już spin). No i jak wygląda kwestia onlajn? Grają ludzie jeszcze? Jeśli tak, to czy "po ludzku" czy uprawiają DD? ;)

 

Dodatkowo prosiłbym o polecenie innych wartych uwagi exów (poza oczywistymi GoW, Halo, Alanem) jak również - a może przede wszystkim - cyfrówek/indyków , bo pamięć już nie ta ;) Na pewno będę chciał ograć Shadow Complex i Deadlight.

 

Z góry dzięki za odpowiedzi  :thumbsup:

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Generalnie Forza z części na część staje się coraz lepsza...jest coraz ładniej, wszystkiego więcej i lepiej. Myślę że nic nie stracisz jak pominiesz 2 i 3. Ale jeżeli jesteś ultra fanem wyścigów to bierz wszystkie, bo jak wspomniałeś, te gry są teraz bajecznie tanie.

A z exów polecam Wiedźmina 2, o ile nie przechodziłeś na PC.

Odnośnik do komentarza

Ekspertem nie jestem bo wolę arcade, ale myśle, że 4 i 3 możesz sobie sprawdzić. Z Forzami jest tak, że one naprzemian wychodzą raz lepsze, raz gorszę czyli Forza 1 super, cudo, 2 gorsza, 3 lepsza, 4 gorsza, ale 5 już się wyłamała z tej zasady i jest gorsza. Ja bym grał najpierw 4 GOTY i 3 ewentualnie. Z indykow cyfrówek to nie wiem jakie ograleś na ps3, ale koniecznie

 

-Super Meat Boy

-Limbo

-Fez

-Mark of the Ninja

-Trials Evolution oraz HD

-Braid

-Geometry Wars 2

-Splosion Man

-Bastion

-Outland

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...