Skocz do zawartości

W co AKTUALNIE gracie?


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

ogólnie temat dotyczy ps2:).. a teraz pykam takze w san andreas, fajnie sobie przypomniec, klimat jak dla mnie o wiele lepszy niz gta 4, duza wada to brak taxi -wiecie ocb kto gral w gta4:) to ze po nieudanej misji znow trzeba jechac na miejsce czasem spory kawal drogi aby ja znow rozpoczac... no a druga to ze jak sie jezdzi lowriderem to prawa galka jest odpowiedzialna za hydraulike, a nie mozna juz kontrolowac nia pracy kamery co nie jest fajne w niektorych momentach

Odnośnik do komentarza

Jako, że tym razem mi sie ufuksiło i sesji zimowej praktycznie nie mam, to psotanowilem wykorzytac najblzisze 3tyg m.in na granie na ps2 =]

obecnie kóncze shadow of rome, a w kolejsce czekają takie hity jak god of war2, ffXII (nie wiem czemu jeszcze w tej gry nie gralem), Ico, mk: armageddon,okami,

 

mam ps2 już z 5 lat, a teraz sobie uswiadomilem ile jeszcze jest ciekwych tytułow do zagrania (yakuza, bg:da2, gry sportowe na dwoch graczy,), masa dobrych strzelanek.

 

PS2 i ja mamy jeszcze przed sobą wiele :D

Odnośnik do komentarza

Aktualnie gram w Shadow of the Colossus, ale w planach mam zakup Persony FES,Yakuzy, a w marcu Persony 4 tak więc masa grania przede mną. Nadrabianie zaległości na PS2 zajmie mi jeszcze z 1,5 roku jeśli nie więcej, tyle świetnych gier jest jeszcze przede mną. Jak dla mnie to nawet dzisiaj PS2 ma więcej do zaoferowania dla wybrednych graczy niż aktualnie panujące konsole.

Odnośnik do komentarza

Dragon Quest VIII (muszę poczekać do soboty na konsolę - pożyczyłem bratu, ale już się przygotowuję- planuje rozdanie skilli, szykuję receptury na itemy itp) jako, że na PS3 nie ma nic ciekawego w temacie jRPG, odświeżę sobie tę wspaniałą przygodę. Być może system jest nieco archaiczny ale ta gra mnie powala klimatem :) jak sobie przypomnę podróż po ogromnym świecie DQ w akompaniamencie tej wspaniałej muzyki (zachody słońca)... to aż się łezka w oku kręci. Pamiętam też jakie wrażenie zrobił na mnie podręcznikowy voice acting (King Trode rządzi). Tak, tego właśnie mi trzeba, długiej, wspaniałej oraz klimatycznej przygody. Taka mała dygresja: DQ VIII > FF XII, jak nic... ;)

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

na poprzedniej stronie tego tematu wspominalem o moich "growych" planach na ferie, teraz maly raport z placu boju ;)

- Shadow of The COlossus skonczony na hardzie

- Shadow of Rome (normal)

 

nieoczekiwanie wskoczyl mi SLY (pierwsza część) - gralem wczesniej w trojke, ktora imgo byla lepsza. Ta jest "łatwa, szybja i przyjemna". NIe jestem maniakiem platformówek wieć nie zalezalo mi zeby miec 100%. Gra jest naprawde bardzo łatwa, mozna ją skonczyć w kilka godzin. Mam 76%, przeszedlem calość raz i czuje sie spełniony : P

 

a obecnie gram w ICO. wczoraj odpaliłem na chwile, zagrałem do pierwszego save. NIe na darmo ma status kultowy, gdyż już teraz zapowiada sie bardzo ciekawei. Dzisiaj planuje dluższą sesje z tym tytulem :)

 

edit: dzisiaj w koncu dostałem God of War II, odpallilem i odrazu zachcialo mi sie grac! nie moge grac w ICO myslac o GoWII, dlatego z bogiem wojny najpierw sie pobawie jednak :D

Edytowane przez Bonio
Odnośnik do komentarza

Zaliczyłem w końcu The Force Unleashed, a w napędzie wylądował Mercenaries, jak na razie przeszedłem tylko pierwszą misję (ach, ten brak czasu...), ale zapowiada się super.

 

Do tego od czasu do czasu Eye Toy z dziećmi i Gun z synkiem na kolanach, mały chce na koniu pojeździć to i ma :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...