Skocz do zawartości

W co AKTUALNIE gracie?


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Kuzwa,czekam na finalny angielski patch do Front Mission 5 i doczekac sie nie moge. Z drugiej strony sprzedalem moj stary TV CRT i kupilem nowy HD przez co gry na starsze platformy, w tym tez PS2,wygladaja gorzej.Kuzwa,widze,ze bede jednak musial skads kiedys skombinowac niewielki CRT,bo na tym granie na PS2 to porazka :(

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Niedawno ukonczylem Ace combat 5:Squadron Leader

Jak wrażenia?

 

Ostatnio wróciłem do Super Robot Wars Z, w przerwie od SMT: Devil Summoner 2.

Wrazenia jak najbardziej pozytywne. NIe oczekiwalem od gry zbyt duzo poza tym, ze pewnie bedzie arcadowka pelna para. Ale jak juz zaczalem grac to trudno bylo mi sie od niej oderwac. Co prawda mozna zapomniec o symulacji, ale za to ilosc maszyn do odblokowania, epickie i zroznicowane misje, ciekawa fabula i ladna grafika w 100% rekompensuja ten maly mankament. Teraz pozostaje mi tylko zagrac w Belkan Wars, bo slyszalem, ze akcja dzieje sie przed wydarzeniami z AC5 i skupia sie na wspomnianym konflikcie z Belka.

Wiecej napisze w stosownym temacie...

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Skończyłem Blood Will Tell - typowy przykład gry wybitnie przeciętnej, nie wyróżniającej się absolutnie niczym spośród podobnych tytułów. Niskich lotów oprawa A-V, bzdurna fabułka, czas gry nie przekraczający 10 godzin (nawet z bonusowymi bossami), za to walki całkiem przyjemne (fajny patent z QTE). Za tydzień nie będę w ogóle pamiętał, że taka gra istniała.

 

 

Zacząłem Rise to Honor - jakieś badziewie z Jetem Li, ale do odstresowania jak znalazł. No i trochę dłubię przy czwartym Gun Survivorze (RE).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...