Skocz do zawartości

W co AKTUALNIE gracie?


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Jestem fanem X-Menów i pomimo chłodnych recenzji zmusiłem się do X-Men Official Game. Po zagraniu powiem że spodziewałem się kichy, ale nie bylo źle. Gameplay nawet wciąga - fajnie się śmiga (szczególnie Nightcrawlerem), misje (biorąc pod uwagę fakt, iż oparte głównie na sieczce), aż takie strasznie monotonne nie są (pewnie dlatego, że zmieniłem poziom trudności na hard i wtedy faktycznie stanowiły spore wyzwanie). Generalnie mógłbym tej gierce nawet 7- z czystym sumieniem wystawić. Gra poprawna, ale bez większych "ochów" i "achów".

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza

Silent Hill 2 (gra nieśmiertelna i nie starzejąca się jak dla mnie CUDO)

 

MotorStorm Arctic Edge ( przechodzę po raz drugi, tą serie kocham a arctic'a stawiam na równi z odsłonami na PS3!!!

 

Syphon Filter: Dark Mirrror ( mój pierwszy kontakt z SF, jestem pozytywnie zaskoczony niczego się nie spodziewałem po tej grze a jest wyśmienita (port z PSP lecz graficznie nie zły), gra dużo bardziej podoba mi się od Splitera Cella.

 

PES 2008 (PES na PS2 podoba mi się bardziej niż odsłony na PS3 i nawet dziś gram z niesamowitą radością, ogromna grywalność w częściach na PS3 jakoś nie mogłem się odnaleźć (przeszedłem do obozu EA-fifka:) ), a w PESie na PS2 nic mi nie brakuje jest za(pipi)iście!

 

Red Dead Revolver grę kupiłem ze względu na RDR no i ... Dupa:( , gdybym zagrał w tą grę 4lata temu by było dobrze ale teraz? słabiutko, RDR na PS3 pokochałem wiec nie mogłem się oprzeć nie spr. pierwszej części Red Dead'a, ogólnie nie polecam lepsiejszy jest GUN!

Edytowane przez PRQc
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Project Zero 3: Tormented

Jedna z niewielu gier, która wreszcie mnie wciągnęła. Ma dwie najważniejsze cechy udaneggo survival horroru - cały czas chcesz wyłączyć konsolę, a jednocześnie chcesz grać dalej. Swietna mechanika gry, która póki co (ponad 5h na liczniku) nie pozwala się "zaciąć", bardzo fajnie to wszystko pomyslane, może zbyt wielu zagadek nie ma, ale motyw z fotografowaniem i wszystkimi z tym związanymi czynnosciami (wywoływanie zdjęć, sekrety, upgrade'y aparatu, różne rodzaje klisz, w końcu walka) są genialnym pomysłem. Jedynym minusem i jednoczesnie wielką zaletą jest koniecznosc grania w nocy (przez co np. w niedzielne popołudnie nie mogę wrócić do gry) inaczej klimat dzieli się przez pół.

 

Czy poprzednie częsci również trzymają tak wysoki poziom? Czym się różnią? Ciężko znaleźć w internecie porządną recenzję w języku polskim.

Czy ktoś mógłby polecić podobną grę? Chodzi mi bardziej o koniecznosć skupienia mózgu, coś w takim ujęciu przygodówkowym a nie non stop walka. Np. w tej grze nawet nie mam ochoty sięgać do jakiegoś poradnika tylko wytrwale przeszukuję każdy centymetr gry.

Odnośnik do komentarza

Aktualnie:

GTA SAN ANDREAS - dla mnie najlepsza część serii, klimat lat 90tych oraz umiejscowienie akcji na "czarnym podwórku", to strzał w dziesiątkę :thumbsup:

 

Nie zdołałem ukończyć na premierę gry - najwyższy czas dowiedzieć się, jak kończy się historia CJ'a.

 

SILENT HILL 2 - gdy zapada zmrok, 30 min w słuchawkach z tą grą mi całkowicie wystarcza... Nie znam drugiego tak nieprzyjemnego i ciężkiego tytułu, master piece :yes:

 

Wszystko jednak odejdzie na bok, w momencie dostarczenia DQVIII - w moim prywatnym rankingu, jest to najlepsza gra na PS2, i bardzo się za nią stęskniłem... :wub:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kiedyś obiecałem sobie, że ukończę tryb story we wszystkich lepszych Dragonballach na PS2 (a byłem wtedy zatwardziałym fanboyem samego anime), skończyłem pierwsze trzy Budokaie i pierwszą część Tenkaichi i miałem sporą przerwę (znużenie tematem). Ostatnio może z sentymentu zabrałem się za Tenkaichi Budokai 2 i przyznam, że bawiłem się nieźle (ogrom wszystkiego), pomijając koszmarną muzę w wersji nieskrzaczonej.

Odnośnik do komentarza

Ponownie dałem szansę Silentowi 4 i jest dobrze. Lubię Silenty, ukończyłem 1kę i 2kę kilka razy. 4ka to stary dobry silent, wprowadzone nowości średnio mi się podobają. Ale historia jest ciekawa, więc można to przeboleć. Szczególnie upierdliwe w tej części są wszedobylskie duchy... No i design niektórych 'criczerów' i wydawane przez nie dźwięki są mocno nietrafione:/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ponownie dałem szansę Silentowi 4 i jest dobrze. Lubię Silenty, ukończyłem 1kę i 2kę kilka razy. 4ka to stary dobry silent, wprowadzone nowości średnio mi się podobają. Ale historia jest ciekawa, więc można to przeboleć. Szczególnie upierdliwe w tej części są wszedobylskie duchy... No i design niektórych 'criczerów' i wydawane przez nie dźwięki są mocno nietrafione:/

Też z początku wkurzałem się na duchy, ale z drugiej strony podoba mi się motyw nie-dającego-się-ubić zagrożenia, ten typ przeciwnika wzmaga poczucie niepokoju. Co do absurdalnych stworków, nie znam nikogo, kto by się wystraszył na widok Twin Victims (jeszcze ten pisk), natomiast do Toadstool i Whitestool w ogóle nie potrafię się odnieść, WTF... :rolleyes:

 

Gram w Metal Slug Anthology - jedna z najlepszych kompilacji gier na PS2 :thumbsup:

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Pogrywam w najlepszą gre akcji, strzelanina i piłkę nożna na PS2 czyli combo RE4+ GoW+ PES6 ;)

 

Biorę się za GTA: VCS zaczęte we wrześniu :ninja: a ukończone w 14% oraz kończę FLATOUT (1) grę mocno polecam za(pipi)isty mało popularny arcade racer.

Edytowane przez PRQc
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.